ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie
Moniko - dwa razy przechodziłam podobną sytuację! Gdy byłam w ciąży z Marysią - wdało się zakażenie wód i zaczął się poród, którego już nic nie mogło powstrzymać! To był 24 t.c. Malutka odeszła po półtorej godziny! Kolejna ciąża - lekarz robił wszystko by mnie zabezpieczyć przed stratą -badania na posiew, szew na szyjce i jednak tym razem nic to nie dało! W 19 t.c oddeszły mi wody, Michałka urodziłam w 22 t.c Odszedł po godzinie swojego życia! Nawet nie odebrałam badań histopatologicznych, bo nie wierzyłam, że mogą coś mi wyjaśnić! Na kolejnych wizytach okazało się, że prawdopodobnie przyczyną strat jest zabieg \"wypalania\" nadżerki po pierwszej ciązy, szczęśliwie dla mnie zakończonej!!! Jaką mam szansę na kolejne maleństwo??? Lekarz nie był w stanie mi odpowiedzieć - ale z tego co mówił musiałabym mieć na pewno założony szew, albo krążek, badania na posiew, są tez już podobno leki utrzymujące ph pochwy na stałym poziomie, leżenie z pewnością i oszczędzanie się! Małgosia z forum znalała gdzies w jakiejś ksiązce, że należało by przyjmować mega dawki magnezu i witaminy C! Ja po tym co przeżyłam - wątek \"Mój Michaś jest juz w niebie\" - nie mam już sił, by walczyc o kolejne dziecko! Niby rodzi się we mnie taka myśl, ale jak zamykam oczy i widzę szpitalne sale i to co przeszłam - ogarnia mnie strach! Boje się już nie o dziecko, że mogłabym je stracić, ale o siebie! Nie wiem czy starczy mi odwagi, a przecież mam synka, któremu jestem potrzebna i wiem tez, że wcale kolejnym razem nie musi byc dobrze!!! Nie wiem czy ci pomogłam Moniko, ale tyle tylko wiem na ten temat! Nie jest to budujące, ale każda z nas jest inna!! Życze powodzenia!!!
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez monia30 - Fri, 24 Sierpnia 2007, 14:13:37
RE: ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez agatka021 - Mon, 30 Lipca 2018, 11:54:11
RE: ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez Mida - Wed, 01 Sierpnia 2018, 12:31:00
RE: ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez agatka021 - Wed, 01 Sierpnia 2018, 23:40:44
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez kasia - Fri, 24 Sierpnia 2007, 15:11:27
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez monia30 - Fri, 24 Sierpnia 2007, 15:24:55
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez tina3105 - Fri, 24 Sierpnia 2007, 16:02:55
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez ewcia ewcia - Fri, 24 Sierpnia 2007, 16:48:48
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez monia30 - Fri, 24 Sierpnia 2007, 18:33:02
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez monini - Fri, 24 Sierpnia 2007, 20:33:25
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez monia30 - Fri, 24 Sierpnia 2007, 21:19:38
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez jagusiaa - Fri, 24 Sierpnia 2007, 21:45:36
ciąża po porodzie przedwczesnym - zakażenie - przez monini - Sat, 25 Sierpnia 2007, 10:29:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości