Zaczynam starania o kolejną ciążę :)
Smile
Eva jeszcze ten sam rocznik jest, tylko coś ostatnio nie widuję jej na gadulcu.
Wie ktoś może co u Evy sie dzieje ?
A Gosiaczek kiedy urodzinki obchodzi ? - ja czerwiec Wink
Ja w maju Big Grin
Ach dziwczynki ja także jestem z tego rocznikaBig Grin I tak jak Gosiaczek urodziłam się w maju w dodatku 31

Któraś z Was mnie pytała czy brałam jakies leki przed zajściem w ciąże, nie brałam nic nawet folika. Ale jak zaszłam to lekarz w tych dwóch pierwszych ciążach zapisał mi duphaston po którym tyłam jak oszalała a teraz mi zapisał luteinę po której nie tyję i mi służyła. Teraz zaczynam juz 17 tydz i nie biorę nic na podtrzymanie. Tylko witamintki Smile

Trzymam dziewuszki za Was wszyściutkie kciukaski aby te sierpniowe igraszki dały owoceBig Grin

pozdrawiam
Cześć Justynko to witaj w klubie Big Grin .I gratuluję Ci cudu pod serduszkiem :mrgreen: .A kciukaski bardzo się przydadzą trzymaj mocno kochana.Ja za Ciebie też trzymam od początku.pozdrawiam pa :lol:
Martusiu nie bardzo nam się udaje razem porozmawiać na forum więc skrobnij może do mnie coś na e-maila gosiek83@interia.eu pozdrawiam. :lol:
Trzymam te kciuki i trzymać będę Big Grin za Was Kochaniutkie

Pozdrawiam
Na stronie o której wcześniej pisałam jest artykuł o objawach ciąży do terminu miesiączki.
http://www.storktest.pl/index.php?option...&Itemid=37

Kiedyś tak bardzo się nakręciłam że widziałam w sobie wszystkie te objawy ale pomimo wszystko @ i tak przyszła... W sumie to te wszystkie objawy są bardzo podobne do objawów @ i trudno je odróżnić Smile tak więc kochane nie nakręcajcie się zbyt mocno Wink

Już niedługo sierpień i.... DO BOJU!!! Big Grin Trzymam kciuki!!!
Będę 3mać za Was wszystkie kciuki :mrgreen:
Martag,
ja też poroniłam w maju tego roku, ale moja lekarka twierdzi, że możemy się strać dopiero w grudniu. bardzo mnie to dziwi, bo wszystko jest ze mną ok. Chyba juz pora zmienić lekarza! Nie dość, że nie zgodziła się, żeby dać mi zdjęcie USG z ciąży (\"nie ma co się rozczulać nad czymś co nie było doskonałe\", to jeszcze uznała, że dodatkowe badania nie są konieczne. wymusiłam oczywiście odpłatnie wymaz na chlamydię i wymaz z szyjki. Chyba sobie jeszcze sama oznaczę hormony. A ty jakie robiłaś badania?
ja psychicznie jeszcze nie jestem gotowa na kolejną ciąże, ale kto wie.
Aniu777 zmień lekarza!!! Kurczę ja podchodze do tego w ten sposób; Jeżeli organizm jest gotowy to przyjmie zapłodnione jajeczko i będzie sie rozwijała ciąża, a jeżeli nie to i tak nie zajdziesz. Ja miałam bardzo złe doświadczenia jeżeli chodzi o lekarzy. Co lekarz to inna opinia. Jeden mówił, ze trzeba poczekac co najmniej m-c inny mówił, że trzy a jeszcze inny ze rok.

Wyobraźcie sobie Kochaniutkie, ze odczekałam trzy cykle (krtóre w sumie trwały 5 m-cy) no i pod serduszkiem nosze dzidziusia.

Życzę aby każdej z Was udało się zajść w ciążę i donosić zdrowego i ślicznego dzidziusiaBig Grin Buziaki
trzymam wielkie kciuki
emigrantka90 tak robię testy i dalej nic obawiam się ze się nie udalo:/ mierze temp 01.10-36,4 02-36,4 03-36,4 04-36,8 05-36,7 06-36,5

Strasznie się czuję,taki cios,nie chce iść na ta krew i się rozczarować poczekam do czwartku,brzuch mnie pobolewa na okres w głowie złość no cóż jest nowy miesiąc i nowe nadzieje. A Ty jak się czujesz? Jak ciąża przebiega?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości