Zaczynam starania o kolejną ciążę :)
Dziewuszki, od sierpnia zaczynam starania o 3 ciążę. Strach miesza się z ogromną radością. Jestem tak szczęśliwa, że zbliża się znów ten moment kiedy pod sercem bedzie rozwijać się nowe życie, ale za chwilę pojawia się pytanie : jak sobie poradzę jeśli 3 raz się nie uda. Do tej pory tłumaczyłam sobie tym, że nie wykorzystałam jeszcze wszystkich możliwości aby \"zapobiec\" poronieniu. Nie robiłam badań, nie brałam leków. Oczywiście za zlecenie lekarzy. Natomiast teraz mam poczucie, że wszystko zrobiłam: badania jakie tylko można, leki \"na wszelki wypadek\" i boję się o swoją psychikę jeśli się nie uda. To takie smutne że kobiety które choć raz poroniły nigdy nie będą w pełni spokojne podczas kolejnej ciąży. Do końca pozostanie ta niepewność i strach... :\'( Jak sobie z tym poradzić?
Martusiu będzie dobrze zobaczysz ... ja też chciałabym rozpocząć staranka w sierpniu, bo w tym cyklu pogubiłam się troszeczkę.
To prawda, że nigdy nie będziemy w 100% pewne czy wszystko się uda i dotrwamy do końca.
Każdy drobny szczegół będzie nam przypominał koszmar, łzy i cierpienie.
No i ten strach ....
Ja jednak staram się myśleć optymistycznie.
Pozdrawiam Ciebie cieplutko Big Grin
Martusia nareszcie jesteś strasznie się o ciebie martwiłam :mrgreen:
My też zaczynamy staranka w sierpniu jak pewnie wiesz bo już wspominałam wcześniej na innym wątku.Nie martw sie kochana na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz :mrgreen:
Trzymam kciuki za Ciebie Madziukę Siebie i inne dziewczyny które do nas dołączą.Buziaczki i pozdrowionka i proszę nie znikaj tak nagle Wink
Idę pichcić leczo pa :mrgreen:
Gosiu, pachnie tym leczem aż w Warszawce Smile Tak sie cieszę, że jesteśmy razem. Mam nadzieję, że będziemy się wspierać bez wzgl. na wszystko. Razem na pewno będzie nam łatwiej przez to przejść. Ja liczę że mogę zajść gdzieś między 6 a 10 sierpnia. Chyba jajko zniosę do września żeby się dowiedzieć Wink
Gosiu, mam pytanie, czy bierzesz duphaston?
Corellia, a ty jakie leki bierzesz?
Witam serdecznie.
Martusiu nie biorę żadnych leków, no może folik i tylko tyle.
Nie przepisano mi nic ... nie było takiej potrzeby.
Witaj ponownie Martuś fajnie że jesteś z Wawki mamy blisko do siebie tak jak z Madzią ona jest w Pruszkowie a ja w Piastowie czyli obok siebie :mrgreen: Leki które biorę to kwas foliowy w dawce 15ml,akard i bromergon ten ostatni na tarczycę bo grozi mi niedoczynność.
Martusiu jeśli chcesz zapraszam na mój wątek gosiek83 tam jesteśmy i Corellia czyli Madzia też.pozdrawiam :mrgreen:
Marusiu uda się zobaczysz kochana. Ja jestem mamą dwóch Aniołków i teraz pod serduszkiem naszę nowe życie. Wierzę że tym razem się uda i donoszę to maleństwo. życzę Tobie owocnej \"pracy\".

Pozdrawiam
Tina gratuluję!!!! Tak bardzo się cieszę. Takie mamy jak Ty dodają nam nadziei, że faktycznie może się udać!! Smile A u Ciebie znaleźli przyczynę poronień? Jakie leki brałaś przed i teraz w trakcie ciąży?
Martus-jezeli to Cie troche podbuduje to powiem Ci ze ja jestem po trzech poronieniach i podobnie jak Jystyna jestem w ciazy i mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze.
Nie trac nadzieji!!!
eh... a ja próbuję i próbuję i nic... oby te sierpniowe starania przyniosły oczekiwany zdrowy, płaczący, siusiający w pieluszki, plujący mlekiem i upragniony efekt...
ja też zaczęłam starania teraz w lipcu więc za tydzien będe już wiedzieć czy się udało czy nie. Biorę tylko folik bo nic innego lekarze nie zalecili. Mam się zgłosić jak nie dostanę miesiączki ale zawalam na całej lini bo wyjeżdżam na urlop. Ufam że będzie dobrze.
Trzymam kciuki za wszystkie mamy noszace maleństwa w brzuszku i wszystkie starające się o kolejnego dzidziusiaSmile
Znalazłam fajną stronę o cyklu miesiączkowym i objawach owulacji, o wpływie stresu na ciążę, o hormonach tarczycy i FSH, o testach ciążowych, a także o pozycjach dla starających się o dziecko :mrgreen: http://www.storktest.pl/ może kogoś zainteresuje Big Grin
Po lewej stronie na pasku menu można znaleźć o wiele więcej interesujących artykułów
Życzę miłej lektury Smile
Małgoś fajna ta stronka przeczytałam wczoraj prawie całą :lol:
Dziewuszki, ja właśnie pakuję się na urlop. Za tydz. wyjeżdżamy. Mam nadzieję, ze wrócimy we trójkę Smile
P.S. Ponoć we wrześniowym wydaniu magazynu M jak Mama ma ukazać się artykuł o poronieniach.
Martuś życzę Ci tego kochana z całego serduszka :mrgreen:
Czemu nie chcesz wejść na mój wątek gosiek83 :\'(
Matrag, ja wyjeżdżam już jutro, a za kilka dni będę wiedzieć czy mam już dziusia czy dalej staranka.
Kasiu powodzenia kochana żeby się udało. :mrgreen:
3mam kciuki oby wszystko dobrze się skończyło Smile
Pozdrawiam, buziaki Smile
Madziu witaj czyżbyśmy miały podbne nicki?83 83?
Jak ja Wam zazdroszczę, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jestem z Wami i z Waszymi nadziejami. Miłego urlopowania. Też mam czas urlopu i ciągle w uszach słowa lekarza z ostatniej wizyty \"że jeżeli się zdarzy to nic\", ale warto poczekać trzy miesiące. To zdarzy brzmi, jak dzwon Zygmunta, bo może tak pomóc aby się zdarzyło? Ale spokojnie poczekam, a wszystko inne przyjmę Smile
Na to wychodzi Wink, moje 83 to mój rocznik, a u Ciebie ?
też tak samo ale zbieg okoliczności :mrgreen:
Madziu jak masz czas i ochotę pogadać to zapraszam na mój wątek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości