życie ludzkie zaczyna się od poczęcia
mamakasia,
gratulacje! Jak ja bym Wam podała tytuł mojej pracy, to byście zastanawiały się pewnie, o co chodzi... Wink Ale to zupełnie inny temat..
Jeszcze raz gratuluję Big Grin
Odpowiedz
Gratulacje Pani Magister!!

Czy przewidujesz opublikowanie swojej pracy w jakiejś formie? Temat taki, że chyba warto... Pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedz
dziękuje bardzo dziewczynySmile
BeataZ, juz mie zaciekawilas jaki ten tytul twojej pracy?

Misiacz,
po prostu jestem otwarta na udostepnianie mojej pracy. Publikacja? Magisterka to chyba za malo by to publikowac
Odpowiedz
Mamakasia, Pani Magister, ogromne G R A T U LA C J E !!!

Zgłaszam zainteresowanie tekstem Twojej pracy magisterskiej Smile
Chciałabym przedstawić ją pewnemu księdzu, który kiedyś prowadził grupy młodzieżowe, chodził na pielgrzymki itp. Teraz ta młodzież jest już dorosła, ma już własne rodziny, jednak ten ksiądz nadal utrzymuje z nimi kontakt, a osoby te są mu bliskie. Niektóre z takich małżeństw dotknął problem niepłodności lub straty dzieci przed lub po urodzeniu. Ksiądz ten miał kontakt z kobietami w depresji po stracie dziecka i wie co przeżywały.
W tej chwili ksiądz ten jest rektorem Wyższego Seminarium Duchownego. Może będzie mógł uczulić kleryków że poszanowanie życia dziecka nienarodzonego wiąże się to nie tylko z aborcją. Po łacinie poronienie to abortus i wielu księży nie zna sprawy od strony medycznej i kojarzy poronienie tylko z aborcją :evil: , co jest bardzo krzywdzące. Może Twoja praca magisterska pomoże uświadomić i uczulić na ten problem choć niektórych z nich. \"Kropla drąży skałę\" Wink
Jeśli jest to możliwe to proszę o kontakt: qlkaq@onet.eu

Długo mnie nie było na forum (przeprowadzka i brak internetu) ale często myślałam o Tobie i Waszych staraniach o wydanie dokumentów. Przykro mi że napotykacie na przeszkody... Myślę, że jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę, to warto zrobić wszystko co tylko możesz Smile Czytałam kiedyś, że \"lepiej żałować czegoś co się zrobiło, niż czegoś czego się nie zrobiło\" Smile

Pozdrawiam ciepło
Małgosia
Odpowiedz
Małgoś przesłałam ci moją magisterke. Pisząc ją dowiedziałam sie wielu interesujących zagadnień, np. że JP II mocno opierał sie nie tylko na teologii, czy filozofii ale też biologi (badaniach nad genomem ludzkim). czytając trzeba pamiętać że to magisterka ale myśle że da się to czytać i można coś dobrego z niej wyciągnąć Smile
Odpowiedz
mamakasia,
to tak nie w temacie wątku, zaspokajam Twoją ciekawość i podaję temat mojej pracy magisterskiej... W łumaczeniu z włoskiego na polski, to będzie: \" Włoski język samochodowy - tendencje w tworzeniu terminów technicznych\" Confusedhock: Nie sądze, by ktokolwiek chciał to czytać... :mrgreen: Czytają to tylko doktoranci Italianistyki... :lol:
Odpowiedz
BeataZ, maskraSmile u mnie na wydziale otworzyli teraz italianistyke więc może twoja praca miałaby tam wzięcie. Jestem jednak w wielkim szoku że pisałaś o terminach technicznych samochodowych 8) Bo jako kobitka mogłaś pisać np.: włoski język kulinarny - tendencje w tworzeniu terminów kuchennych :mrgreen: Powiem ci jedno, że jak to przeczytałam to doznałam szkokuSmile Dobra jesteśSmile Gratuluje!
Odpowiedz
Małgoś, doszła do ciebie moja praca?
Odpowiedz
Kasiu, praca do mnie doszła i bardzo Ci za nią dziękuję Big Grin
Jak zaczęłam czytać to nie mogłam się oderwać :mrgreen:
Pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz
bardzo mi miło MałgośSmile Pisałam ją z myślą że ktoś będzie chciał ją czytać
Odpowiedz
Kasiu!
Bardzo proszę o przesłanie treści Twojej pracy na adres klyjak@op.pl
Wątek ten bardzo mnie poruszył. Dla mnie życie jest życiem od samego poczęcia bez względu na przybraną formę (ciało).
Pozdrawiam ciepło.
Odpowiedz
kasik21 przesle ci moja prace jak tylko usiąde do mojego kompa, bo teraz leże (pożyczylam laptopa od kuzynki bo musze leżeć).mialam tyle pieknych planów, ale musza poczekać bo musze lezec. Dusza i ciało są bardzo ważneSmile cialo jest zmienne i ja wierze ze bez wzg na jego wyglad, cialo ożywione duchową duszą pozwala nam mówić o człowieku od poczęcia bez wzg na rozwój dalszy tego ciała.
Odpowiedz
Kasiu!
Wszysko rozumiem! Ja od 5 do 10 tyg. nie mogłam nawet siedzieć w łóżku-bezwzględny nakaz leżenia. Teraz jest troszke lepiej choc nadal nie mogę robić nic tylko wypoczywać no i troszkę spokojnie spacerować. Życzę zdrówka dla Ciebie i Maleństwa no i w wolnej chwili pamiętaj o mnie!
Pozdrawiam!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości