snil mi sie Prymas Wyszynski
Wzcoraj w wiadomosciach mowili o cudzie zdzialanym przez Ojca Swietego Jana Pawla II. I ja wczoraj sobie rozmawialam duchowo z Nim o moim przyszlym dzieciaczku( stracilam 2 aniolkow). Dzisiaj przysnil mi sie Prymas Wyszynski ( ja napisalam O Jego dzialalnosci we Wloclawku prace magiterska).
Co to moze znaczyc, dziwny sen. Pierwszym razem przysznil mi sie tuz przed obrona, no i zdalam z wyroznieniem.
I teraz tak sie zastanawiam, czy przyszedl mi powiedziec , ze bede miala dzieciatko??
Wola Boza
Odpowiedz
Kirkiola...
U mnie bylo tak, ze mialam ogromny problem by podjac decyzje co do slubu. Maz nie mowiac mi nic, w czasie smierci JPII obral Go za naszego patrona. W nocy z piatku na sobote , nie wiem co sie ze mna stalo, ale nabralam takiej pewnosci o ktorej nawet trudno opowiedziec. Wstalam i zadzwonilam do - jeszcze narzeczonego by mu cos waznego powiedziec, na co on, ze wlasnie mial do mnie dzwonic, bo tezmusi mi cos waznego powiedziec. I tak jedno przez drugie przekonujac sie, maz mi ustapil ... Powiedzialam, ze tak, ze wyjde za niego kiedy tylko chce... na co maz mi opowiedzial swoj sen. Ze szedl z nim JPII i mowil \"Nie boj sie, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Zsotawiam Ci rozaniec i zawsze cokolwiek bedzie sie dzialo, pamietaj o nim. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz\" Maz sie zbudzil i ja zadzwonilam.
O Jasia modlilismy sie tez do JPII... termin mam na 2 kwietnia, pewnie sie nie sprawdzi... no ale to i tak dla nas duzo znaczy.
Wiec osobiscie wierze w takie rzeczy, jednak jak sama zapewne doskonale wiesz, w sny wierzyc nie mozna. Ale sa sny prorocze i ten sen mojego meza za taki uwazam.
Prymas Wyszynski jest niezwykla postacia ... Bede sie wiec modlic za Ciebie i prosic o wstawiennictwo JPII, jesli tylko zechcesz...
Odpowiedz
dzieki Eska

Bog zaplac

Ola
Odpowiedz
eska, to mnie zaskoczylas. to co piszesz to stuprocentowy dowod na istnienie swietych obcowania.
ja ze snami jestem ostrozna, wole ufac temu co Bóg mi daje poza nimi i na ich podstawie odczytywac Jego wolę ale wiem ze sa osoby, do ktorych Bóg przemawia poprzez sny.
kirkiola, bede pamietac w modlitwie. o tobie eska tez. o was wszystkich
Odpowiedz
Madness moglabym Ci duzo wiecej takich snow opisac... to zadziwiajace, ale prawdziwe.

Olenko !!! Modle sie za Ciebei do JPII - dawaj znac co u Ciebie. Prosze.
Odpowiedz
Potrzeba ostrożności i dobrego rozeznania, ale sny prorockie się zdarzają, nie możemy Bogu zamykać żadnej drogi dotarcia do nas. Są to jednak sytuacje nadzwyczajne i nie możemy być nieroztropni. Również różne okropieństwa czasami nam się śnią.
Z modlitwą
o.Marcin
Odpowiedz
Tak, zgadzam sie o.Marcinie. Jednak chyba nam swieckim teologom latwiej sie przekonac do jakis cudow czy nadzywczajnych rzeczy niz kaplanom... tzn takie ja mam doswiadczenie.
Znam ludzi ktorzy maja wielie dary Ducha Sw, ale ani nie robia na tym pieniedzy, anie sie tym nei chwala... pokora to chyba klucz do tego.
Swieci sa wsrod nas - Bogu dzieki. Smile
Odpowiedz
Ola daj znac jak u Was. Koniecznie.

Eska
Odpowiedz
Ola... prosze Cie o wiesci...
Odpowiedz
Eska, u nas jakos leci.
Na razie odliczamy czas, kiedy znow sie postaramy o dzidzie. Ja sie strasznie boje, moj Kirk mowi, zeby juz nie liczyc kalendarza, a ja juz sama nie wiem....
Na razie w moim zyciu zawirowanie, dostalam awans w pracy. Start w poniedzialek. Lepsze pieniadze i lzejsza praca, teraz bede siedziec w biurze. Zobaczymy.
Chcemy rowniez kupic dom, a to wiadomo duuuuuzo kosztuje i nerwow i pieniedzy.
No i moj brat ma teraz ogromne problemy, chcialabym byc teraz z moimi rodzicami no i z Lukaszem, ale nie moge. Nie mieszkam w Polsce.
No i to na tyle.
Staram sie modlic, czasami jest mi trudno sie skupic.
Ja sie chyba za bardzo martwie o wszystko
Jak bylam przed swietami u spowiedzi, to ksiadz mowil mi, zebym sie modlila o pokoj i cierpliwosc, oj ciezko jest..
Ja dziekuje Bogu za te strone, naprawde.
Chociaz sie nie znamy, to jednak cos nas laczy, prawda???
Dzieki, ze jestescie

Ola
Odpowiedz
Ola, modle sie za Ciebie codziennie do JPII.
Mieszkasz w Kanadzie Smile moj maz wysyla tam oferty... bo w Polsce chyba jednak nie bedzie nam dane zyc.
Moze sie kiedys spotkamy.
Dobrych dni - mimo problemow...
Tule do serca.
Odpowiedz
Jest taka ładna modlitwa zawierzenia bł. o.Karola de Foucauld

\"Ojcze
zdaję się na Ciebie,
zrób ze mną co Ci się podoba,
cokolwiek uczynisz ze mną - dziękuję Ci.

Jestem gotów na wszystko,
przyjmuję wszystko,
byleby Wola Twoja spełniała się we mnie,
we wszystkich Twoich stworzeniach -
nie pragnę nic więcej o Boże.

W ręce Twoje oddaję ducha mojego
bo kocham Cię całym sercem
i z ufnością oddaję Ci się bez reszty
gdyż jesteś naszym Ojcem.\"
Odpowiedz
ojcze, przepiekna modlitwa. slowa, ktore daja tyle spokoju i oparcia. któż jak Bóg w końcu? bede ja odmawiac. wielkie dzieki
Odpowiedz
Kirkiola napisz co u Ciebie
Odpowiedz
Ja wiem,ze sie dlugo nie odzywalam, to chyba jakas depresja. raz jest lepiej raz gorzej. Smutno mi ostatnio, moze dlatego,ze bym miala przy sobie juz moje dzieciatko ( polowa lipca)
A tak poza tym, to kupilismy dom no i sie urzadzamy. I tak mi zycie mija...
Codziennie prawie odwiedzam forum i ciesze sie z sukcesow dziewczyn, ze maja juz swoje dzieci przy sobie

Pozdrawiam

Ola
Odpowiedz
Olenko, ja dzien w dzien tak jak obiecalam... i bede caly czas. Rece moje do Ojca zanosic. Dawaj znac co jakis czas - prosze...

Ps mnie tez nie bylo troche czasu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości