Wątek modlitewny
Za moja kruszynkę i inne maleństwa które przedwcześnie odeszły z tego świata.
Odpowiedz
zebysmy znalazly ksiedza, ktory odwaznie podejmie dzielo prowadzenia podforum ksiadz....
Odpowiedz
Boze daj mi sil bym byla oparciem dla corki w chwili, ktora tak bardzo mnie przerasta...daj mi sile spokoju, spraw by nie cierpiala...spraw by wszystko poszlo tak jak powinno...
Wtorek...26 maja to bedzie najgorszy Dzien Matki dla mnie, choc dopiero drugi.
Boze dopomoz.
Odpowiedz
Panie Jezu proszę o pomoc wleczeniu by moja rodzina jeszcze się powiększyła
Odpowiedz
Boże daj siły aby dalej walczyć .........
Odpowiedz
Za Aneczke22... Boze daj jej sily i nadzieje i wkrotce łaske macierzynstwa
Odpowiedz
Jezu, proszę Cię zaopiekuj się nami... spraw, aby nadzieja, która zakwitła dzis w moim sercu nie umarła... dziękuję za wszystko!
Odpowiedz
Boze,
Myslalam ze juz nic zlego nie moze mi sie przytrafic, ze spokojnie pojde na zabieg i jakos bedzie. Ale czy ta maszyna musiala sie popsuc akurat teraz?
Boze, Ty mozesz wszystko, dlaczego ciagle jest cos nie tak? naprawde to wszystko jest ponad moje sily. Blagam Cie nie doswiadczaj mnie wiecej. Prosze Cie przyniesc mi upragniony spokój mysli. Prosze spraw by to wszystko nie bolalo tak bardzo. Moje serducho i tak ledwo pika.Sad kazdy dzien wydaje sie byc gorszy od poprzedniego. Naprawde niczego juz nie pojmuje.
Daj mi sile, by moc normalnie zyc.
Daj mi Boze wiare bym mogla uwierzyc ze jeszcze wszstko sie odmieni. Blagam odgon te czarne mysli.
Odpowiedz
Boże Drogi, Maryjo Matko, Rodzice - weźcie w opiekę Betty, proszę o pokój, zdrowie i pomyslność dla Jej całej rodziny! Aby radość kwitła...

I proszę o Kip, proszę o boży uścisk dla Niej, niech odwróci sie kierunek w którym zmierza jej zdrowie, jej stan ducha. Wspomóż, odgoń zło...proszę.
Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie szczęśliwe zakończenia ciąż naszych foremek i proszę o łaskę rodzicielstwa dla tych wszystkich, którzy wciąż czekają...
Odpowiedz
Za 2 miesieczna Natalke...o cud błagamy, lekarze rozkładaja rece...o sily dla jej rodzicow, by nie tracili nadzieji...
Odpowiedz
Za moją kuzynkę, która jedno dziecko poroniła, by ta kruszynka którą nosi teraz pod sercem urodziła się zdrowiutka...
Daj nadzieję czekającym na cud, Daj cud czekającym z nadzieją .....
Odpowiedz
Hej Pomódlcie sie za nas 13 tydzien ciazy z amluszkiem dzieki Bogu wsyzstko dobrze ale ja mam problemy z cisnieneim i pulsem mam starszne skoki Sad(prosze o modlitwe pameitajcie o nas.Smile
Odpowiedz
we wszystkich intencjach naszego forum...Panie Boze wejrzyj w serca nasze....
Odpowiedz
za Natalke...jest juz wsrod naszych dzieci... :-(
Odpowiedz
za rodziców Natalki
Odpowiedz
Za A., która straciła dziecko po raz trzeci swoje. Panie, daj jej siły.
Odpowiedz
Za moją kuzynkę B. i jej Aniołka, który odszedł 3 dni temu... Pojawił się na krótko po 6 latach starań... Boże, pozwól jej przetrwać te najtrudniejsze chwile...

Za wszystkie staraczki, które tracą nadzieję...
Odpowiedz
za mojego przyjaciela cierpiacego na depresje. bardzo pilne
Odpowiedz
Szczególnie dziś proszę Cię za małą Ulę, która odeszła nagle i zbyt szybko - przytul ją do siebie i daj jej rodzicom siły, aby znieść jej odejście.

I za wszystkie oczekujące na dzieci po tej stronie. Panie, wypełnij ich ramiona.

Mała, prywatna prośba na marginesie - wierzę, że zauważysz - o zdrowie dla naszego Jasia... żeby nie zagrażało mu to, czego najbardziej się teraz boimy. Aniele Stróżu, nie śpij!
Odpowiedz
O nadzieję, że tym razem może być dobrze.... i po prostu o to, żeby Mała do nas przyszła w październiku!
I dziękuję za miłość- męża, mamy, przyjaciół, braci, reszty rodziny!
Odpowiedz
Panie, Ty wiesz co nam pisane, Ty możesz zmienić wszystko.
Proszę o dar życia dla wszystkich nienarodzonych.
Daj im możliwość spojrzenia kiedyś w niebo, wąchania róż w ogrodzie, ganiania za motylem na polanie.
Panie tylko w Tobie nasza nadzieja!
Odpowiedz
O siły dla Inki na ten ciężki dzień...

O zdrowie dla mojego taty po operacji...

O dobre wyniki mojego ziemskiego synka...

Ciebie proszę... Wysłuchaj mnie Panie!
Odpowiedz
Panie proszę Cię za mojego Piotrusia o dar życia dla niego, a dla mnie o silną wiarę i światło, co mam robić.

Proszę Cię panie także za to Dzieciątko, które zginęło wczoraj w wyniku oberwania się balkonu, żebyś je przytulił do swego serca i za jego rodziców. Tylko Ty możesz ich wyprowadzić z tej rozpaczy. Opiekuj się nimi, Panie.
Odpowiedz
Boziu niedługo idę do szpitala ...proszę Cie spraw by moja choroba była w stanie uśpionym....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości