Wątek modlitewny
o wszystkie potrzebne Krystnie laski..Panie otocz ich swoja Opieka i Milosierdziem...
Odpowiedz
Boże, miej w opiece Ulę i jej męża, daj im Panie pocieszenie w tak trudnych pierwszych dniach po stracie...
Odpowiedz
za Aneczkę22, o siły dla Niej...
Odpowiedz
BOZIU modlę się za Aneczkę22 byś dał jej siły do walki...
Za Jenny1983 by mogli rozpocząć wcześniej starania o maleństwo, by jej mąż znalazł dobrą prace...
Odpowiedz
Blagam o modlitwe za mojego tate, ktory zostal pobity i lezy w szpitalu...i za tych ludzi, by Bog dal im rozum i serce otworzyl, zeby juz nigdy nikogo nie krzywdzili. Za moja mame, ktora choruje o szybkie zdiagnozowanie i leczenie oraz by zniosla dzielnie to co nas spotkalo. Za moja coreczke o pomyslny zabieg i jak najmniej bolu...bardzo prosze o wsparcie.
Boze miej nas w opiece Sad
Odpowiedz
za Rodzinę Karoliny22
Odpowiedz
za rodzine Karoliny22
za Marca ktory spadla z trampoliny
za moja kruszynke za mojego Motylka
za znajome mi osoby ktorych swiatlo dzisiaj zgaslo
wysluchaj nas PANIE
Odpowiedz
za rodzinę Karolinki
za wszystkie intencje na tym forum...
Odpowiedz
za julie i jenny
za moją Kruszynkę Kochaną
za mojego dziadka
za mnie bym była wreszcie zdrowaSad(
Odpowiedz
Za pozytywne rozwiązanie moich kłopotów Boże choć wiem że sama się w nie wpędziłam i obiecałam że nie będe Ciebie Panie prosić o pomoc to jednak Ukochany Boże proszę o pomoc w ich rozwiązani i pozytywnym zakończeniu.

W intencji jednej naszej forumowiczki która dziś powiedziała mi o swojej kolejnej ciąży o opiekę i spokój w sercu ....... Ty Panie wiesz najlepiej o co jeszcze chcę Cię prosić.
Odpowiedz
Panie Jezu proszę tak z głębi serca pomóż mi proszę o łaskę noszenia dziecka pod sercem i donoszenia do szczęśliwego rozwiązania błagam Cię Boże .

Już nie raz pisałam i prosiłam w modlitwach o ten piękny dar i proszę jeszcze raz pomóż Panie Jezu

Mariola
Odpowiedz
Dziekuje za modlitwe w intencji mojego taty, dziekuje za jego powrot do zdrowia i prosze o duchowe wsparcie w tej trudnej dla nas i dla niego sytuacji, prosze o wsparcie dla mnie...zabieg Tosi zostal przelozony na 26 maja, czeka mnie wiec jeszcze wiele dni stresu, prosze o sile dla naszego malzenstwa...
Prosze tez o modlitwe za wszystkie dobre osoby, ktore sluza mi wsparciem i daja tak wiele sily.
W intencji Beatki i wszystkich dziewczyn z forum.
Odpowiedz
Boziu kochana miej w opiece mego synka, który jest u Ciebie
i moje córeczki tu na ziemi
i pozwól mi jeszcze nosić pod sercem skarb największy z możliwych
Odpowiedz
Za Karolinkę 22,Boże dopomóż....
Dziękuję Ci Boże za Twoją obecność przez 2 najgorsze lata mojego życia.Ty tylko wiesz jak trudno żyć,ile cierpienia przynosi każdy dzień.Tak tęsknię za moim dzieciątkiem :\'( .....
Odpowiedz
Z to, żebym zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko....
Odpowiedz
Prosze o modlitwe zamoje malenstwo ktore mam andzieje rosnie i ze w czwartek zobacze bijace serduszko.mam andziejez e doczekamy finału.
Odpowiedz
we wszystkich intencjach, Boże miej w opiece wszystkie kobiety te starające się i te które już są w ciąży.
Odpowiedz
Proszę Cię Panie opiekuj się Okruszkiem, który rośnie pod moim sercem. Przytul mnie i jego i chroń, aż do szczęśliwego rozwiązania. Tak się boję, że wszystko się powtórzy- Boże ulecz mnie choć z części tego lęku.
Odpowiedz
Za Dorotę, która żegna się dziś ze swoim dzieckiem
Odpowiedz
Boże mój, ja też, jak Maria, proszę o to, żebyś pozwolił zostać mojej iskiereczce ze mną na zawsze. Tak się boję ją pokochać i stracić.
Odpowiedz
Za wszystkie cierpiące mamy,
Za wszystkie oczekujące narodzin swego dziecka mamy,
Wysłuchaj nas Panie.
Odpowiedz
Za wszystkie Mamy...i te cierpiące i te oczekujące....Po prostu wszystkie.
Odpowiedz
za wszystkie mamy
Odpowiedz
Za moją mamę o szczęśliwy zabieg i szybki powrót do pełni sił! Proszę Cię Panie opiekuj się nią. Ty wiesz, jak bardzo ją kocham i jak bardzo boję się stracić kolejną osobę, po Babci, Tatusiu i Jasiu, moim Synku kochanym! Trzymaj ją za rękę i daj mądrość i zręczność lekarzom! Dzięki Ci Panie, że Okruszek nadal jest!
Odpowiedz
Dzięki Ci Panie za spokojny przebieg całego zabiegu i za profesjonalizm i życzliwość lekarzy mojej Mamy!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości