Wątek modlitewny
Za Krysię......
Odpowiedz
Panie dziękuję za nasz mały cud, choć słów na wyrażenie tej wdzięczności brakuje....

Proszę wspomóż swoją siłą i łaską wszyskich rodziców po stracie i wszystkie mamy oczekujące narodzin swego dziecka.....
Odpowiedz
Panie Boże, proszę Cię o siłę dla Senemine...

Panie Boże, bądź z Krysią w tym najtrudniejszym z możliwych okresie...
Odpowiedz
Boże obdarz swą opieką Krysię, jej męża i ich ukochanego Patryka... Bądź z nimi w tym trudnym czasie...
Odpowiedz
Wiem że może to pytanie już było ale zadam je mimo to, Jak Boga prosić skoro codziennie mówie mu \"bądź wola Twoja\" dla niego nic nie jest nie możliwe, ale jak prosić aby ta modlitwa nie była zbyt niewdzięczna. Proszę o dar macierzyństwa , dla nas wszystkich, proszę o łaskę i o to aby juz wiecej żadna z nas nie musiała doświadczac bolu i cierpienia, jak zrozumiec ten sens, dlaczego Bóg pozwala aby matki które z całego serca kochają, by dbały, ubóstwiały by te Aniołki muszą je tracić.. staram się dziękować i za to, bo wierzę że to ma jakis sens.. ale czasami jest to trudne...
Odpowiedz
Za Maluszka co w 30tc, żeby jeszcze posiedział u mamy.
Odpowiedz
Boziu prosze cie o zdrowie dla dzidzi mojej koleżanki. Stwierdzono u maluszka wiele nieprawidłowości. Prosze Cie by w piątek okazało sie ze to tylko tak groźnie wygląda i ze bedzie wszystko dobrze.
Odpowiedz
Dziś moja koleżanka poznała dokładną diagnoze. Jest bardzo źle. Dzidzia ma 2 cysty w główce, serduszko bije nie prawidłowo i jeszcze coś z nóżkami i rączkami jest nie tak. Dziecko ma bardzo małe szanse ze w ogóle doczeka porodu, a jesli- to dają mu około 15 dni życia. Jest to jakaś genetyczna nie prawidłowość.

Bardzo prosze o modlitwe w intencji tej dziecinki i jej rodziców.
Odpowiedz
Za Kasię i jej Maluszka. Żeby żył.
Odpowiedz
Kopciuszku .... o siłę dla Twojej koleżanki oraz partnera i pomoc Bożą dla ich dzidziusia...
Odpowiedz
Za operację małego chłopczyka, żeby się udała, proszę Cię, Boże.
Odpowiedz
Za moją koleżankę klingę i jej maleństwo by wszystko powiodło się szczęśliwie..jest w szpitalu i niedługo będzie rodzić...
Odpowiedz
we wszystkich intencjach z tego wątku, także za o. Marcina o światło Ducha
Odpowiedz
za senemine...
Odpowiedz
za Krystynę i jej Rodzinę
Odpowiedz
Panie wejrzyj proszę na Krystynę i jej najbliższych w tych ciężkich chwilach jakie przeżywają.
Odpowiedz
i ja wznoszę prośbę o Krystynę, o zdrowie dla Niej, o siłę i wiarę....
Odpowiedz
W intencji Krystyny.O Boże wsparcie, bezpieczny i jak najlżejszy poród.
Odpowiedz
Za Krysie i jej Rodzine,Panie Boze Otocz i ch Swoja Opieka
Odpowiedz
Za Krystynę oby miała jak najlżejszy poród ,by miała dość sił by zobaczyć swojego maluszka zaraz po porodzie
Odpowiedz
Za Krysię, Jej Rodzinę i Patryczka...Boże daj Im siłę pomóż Im..
Odpowiedz
we wszystkich intencjach z tego watku..Panie Boze wejrzyj w nasze serca...
Odpowiedz
Panie Boże daj siłę Krysi i jej rodzinie na najbliższy czas....
Odpowiedz
Za Krysię i całą jej rodzinę ...
Odpowiedz
Za małego Patryka i jego rodzinę...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości