Wątek modlitewny
Za moją koleżankę, która ponad rok temu urodziła córeczkę w 25tc i 2 tygodnie później ją pochowała :\'( .
Teraz znów jest w ciąży... Oby tym razem wszystko skończyło się szczęśliwie!
Odpowiedz
Proszę o modlitwe w intencji naszego maleństwa i naszego małżeństwa Sad nasze maleństwo odeszło 31 grudnia (byłam w 2 miesiącu)
Odpowiedz
Za wszystkie mamy oczekujące narodzin swego dziecka, by Dobry Bóg pozwolił im szczęśliwie przytulić swe maleństwa,
Za wszystkie mamy czekające na dar poczęcia, by Dobry Bóg wysłuchał ich próśb,
Za wszystkich rodziców po stracie, by Pan pocieszył ich serca bezmiarem swojej miłości,
WYSŁUCHAJ NAS PANIE!!!
Odpowiedz
za Eledwen, o sily dla Niej na ten trudny czas i o cud...Panie Boze w Twej mocy wszystko......
Odpowiedz
Za Eledhwen...
Odpowiedz
proszę Cię Boże o siłę....czasem nie potrafię znieść codzienności
Odpowiedz
za moją bratową, by udało się utrzymać ciążę przynajmniej jeszcze miesiąc, o szansę na narodziny i życie dla Kubusia...
Odpowiedz
we wszystkich naszych intencjach.... Ciebie prosimy......
Odpowiedz
(*) dla Maleństwa, które dziś odeszło w iławskim szpitalu, za jego rodziców i najbliższych ... za wasze intencje... Boże daj siły wszystkim tym, którzy tego potrzebują...
Odpowiedz
Dzięki Ci Boże za cud Eledhwen...Ty wszystko możesz.Brak mi słów aby podziwiac Twoją siłę,dobroc.Ty jedyny znasz nasze drogi.Czuwaj nad nami...Daj mamom na tym forum ponownie poczuc cudowny dotyk dzieci,utul Je w swych ramionach,pociesz,otrzyj łzy...Ciebie proszę,wysłuchaj moich próśb
Odpowiedz
Za malenstwo Madzi78 i sily dla niej by przetrwac.
Odpowiedz
Za moją babcię która odeszła w 2007 w listopadzie, za tatę który zmarł na raka w kwietniu 2008 i za Jasia, mojego synka,który zmarł w 36 tygodniu ciąży we wrześniu 2008!Proszę Cię Boże daj mi siły potrzebne do tego, żeby móc to wszystko przetrwać i pewnego dnia poczuć prawdziwy pokój w sercu. Opiekuj się także całą moją rodziną, która bardzo tej opieki potrzebuje!
Odpowiedz
Za siłę, dla tej, która w strachu czeka na jutro... I za jej Maleństwo.
Odpowiedz
Panie, ktory leczyles wszystkie choroby, za ktorym ciagnely tlumy, aby choc fredzli plaszcza sie dotknac...
wejrzyj na wszystkie matki, ktore stracily dzieci - bez wzgledu na czas, jak dlugo bylo im dane cieszyc sie nimi;
wejrzyj na ojcow, ktorzy staraja sie \'byc silni\' i nie potrafia okazac wsparcia czy swoich prawdziwych uczuc;
spojrz na rodzine i przyjaciol osieroconych rodzicow, dopomoz im meznie stawac wobec czyjegos cierpienia, niech nie boja sie slow pocieszenia, wspolczucia, potraktowania rodzicow jak tych, ktorym naprawde umarlo ukochane dziecko...
Daj lekarzom, poloznym, pielegniarkom serce i ludzkie spojrzenie na tragedie poronienia.
Proszę o sily dla wszystkich, ktorzy cierpia po stracie dziecka na uporzadkowanie na nowo swojego swiata i nauczenia sie bycia rodzicem w tym innym, \'nieziemskim\' wymiarze.
Odpowiedz
O rozwiazanie pozytywne tych wszystkich spraw, gdzie rodzice walcza ze szpitalem o dokumenty potrzebne do rejestracji czy pochowania dziecka. Pomoz...
Odpowiedz
Dawno o nic nie prosiłam ale dziś proszę Cię Panie o nadzieje i powodzenie jutrzejszej operacji mojej mamy. Ty Boże dokładnie wiesz jak bardzo skomplikowana to będzie operacja i jak wiele może podczas niej się zdarzyć. Dziś Boże pierwszy raz tak bardzo się boje daj prosze nadzieje że wszystko będzie dobrze.
Odpowiedz
Beatko w tym trudnym dniu myślami jestem cały czas przy Tobie.

Pania Boże prosze o sczęśliwy przebieg operacji ...
Odpowiedz
Dziś przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes, której święto obchodzimy chcę Cię prosić Panie o łaski dla moich najbliższych. Proszę Cię również o łaski dla mojego lekarza który jest ogromnym obrońcą życia i czcicielem św. Joanny Beretty Molla. Dziękuję za mojego ks. proboszcza który odprawia w naszej intencji nowennę.
Boże dałeś mi nadzieję proszę nie pozbawiaj mnie jej
Odpowiedz
Za zdrowie mamy Beatki - proszę Panie Boże daj siłę i zdrowie.
Odpowiedz
Panie proszę o siłę,obecność....Ty wiesz jak strasznie przeżyłam ostatnie wydarzenia,pomóż mi się podnieść....,sama nie daję rady
Dopomóż wszystkim mamom które wyczekują narodzin swoich dzieci aby doczekały szczęsliwie narodzin
Pociesz i pomóż mamom które z utęsknieniem wyczekują cudu poczęcia aby ich ramiona już nigdy nie były puste...
Odpowiedz
Nie oczekuję Panie cudu, chodź może powinnam, ale wybacz nie mam takiej wiary. Proszę tylko o to, abym umiała przyjąć wszystko co dać mi chcesz i to co Ty chcesz, a ja niekoniecznie. Znasz Panie pragnienia mojego serca, jeśli któreś z tych pragnień jest Twoim to spraw, aby było... Proszę o radość na nadchodzący tydzień, aby był czasem odpocznienia. Panie Boże \"totus tuus\"...
Odpowiedz
Piękna modlitwa, nikto. Dołączam się do Twojej intencji całym sercem.
Odpowiedz
Boże prosze o siłe,
która mnie opuściła wraz z moim synkiem

Ciebe Prosimy
Odpowiedz
Za Krysię i jej rodzinę. O zdrowie dla Patryka. O siły dla nich wszystkich, bez względu na to co się stanie. Bądź przy nich, Panie.
Odpowiedz
Za Krysię...O siły dla całej rodziny.O szczęśliwe i szybkie rozwiązanie i dobrą opiekę w szpitalu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości