Wątek modlitewny
za Senemine, aby Bóg dał jej siły
Odpowiedz
Dołączam się do intencji Kingi. Za naszą forumową koleżankę Senemine.
Odpowiedz
Za Senemine i jej bliskich
Odpowiedz
Za Senemine...
Odpowiedz
O siły dla Senemine. O wsparcie najbliższych. I za jej Jasia.
Odpowiedz
Za Senemine i jej Syneczka...
Odpowiedz
Za Senemine i jej aniołki (*)(*)(*)
Odpowiedz
Proszę... o zdrowie dla trzymiesięcznej córeczki mojej koleżanki... Mała ma krwiste wybroczyny... na szczęście lekarze sepsę wykluczyli... są w szpitalu...

Proszę o modlitwę za zdrowie małej Alicji i o siły dla jej Mamy...

Boże... proszę...
Odpowiedz
Za małą Alicję....
Odpowiedz
za duszę mojej ciotecznej siostry - dziś są jej urodziny Sad miałaby 33 lata Sad

i nieustannie za Senemine i jej Dzieci
Odpowiedz
Za nadzieje i wiarę...
Odpowiedz
Za Senemine...
Za maleńką Alicję....
Za wszystkich rodziców po poronieniu... za tych świeżo po stracie... za starających się... za oczekujących rozwiązania... Panie daj im siły, wiarę i nadzieję...

Za duszę ciotecznej siostry Kingi i dusze w czyśćcu cierpiące...
Odpowiedz
Dzisiaj Mala Alicja wyszla ze szpitala...

dziekuję...
Odpowiedz
są takie dni kiedy nie mam siły się modlić....Ty Boże wiesz czego potrzebuję...
Odpowiedz
Boziu dziekuje Ci za szczęśliwe rozwiązane Bożenki i Gosi.
Odpowiedz
Coreczko malutka,kochana nasza...czuwaj nad nami,obdarz opieka swoja siostrzyczke,ktora nosze pod sercem,tak jak kiedys Ciebie...
Odpowiedz
Panie Boże Ty jeden wiesz najlepiej czego mi potrzeba... Dlatego proszę dodaj mi sił do przyjmowania Twojej Woli
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=malgos]
za asię1979
aby Pan Bóg obdarzył ją i jej męża dzieckiem, które szczęśliwie się urodzi i będzie dla nich radością do końca ich dni...
dziękuję za dar poczęcia dziecka asi1979... proszę o opiekę i siły na czas ciąży oraz szczęśliwe rozwiązanie dla niej...
Odpowiedz
A ja proszę dziś o modlitwę w intencji mojego brata Tomka w pierwszą rocznice śmierci.......
Odpowiedz
Daj Boże Tomkowi radość wieczną...
Odpowiedz
ZA Brata BETAKI NIECH SPOCZYWA W POKOJU
ZA BEATKE ABY ODZYSKALA SPOKOJ
ZA SENEMINE I JEJ ANIELSKIE DZIECI..Big GrinLA SILE DLA NIEJ I CALEJ JEJ RODZINY...
ZA WSZYSTKIE NOWWO POCZETE DZIECI I BEZSTRESOWE CIAZE ICH MAM...
WYSLUCHAJ NAS PANIE
Odpowiedz
Za wszystkie dzieciaczki w brzuszkach, aby wesoło kopały swoje mamusie i cierpliwie czekały na swoje urodzinki. I za mamusie, aby kopniaczki nie byly zbyt mocne, a ich serca byly przepełnione spokojem i radosnym oczekiwaniem na malenstwo.
Odpowiedz
Boże dziękuję Ci za to że pobłogosławiłeś nam nowym życiem proszę daj mi siły na najbliższe miesiące...
Odpowiedz
Boże, spojrzyj na wątek \"oczekiwania\" i przeczytaj o tych dziewczynach pełnych nadziei... Proszę, nie pozostawiaj ich bez odpowiedzi i łaski macierzyństwa.
Odpowiedz
Boże błagam daj mi sił zebym mogła zyc bo ja juz nie daje rady!odchodzi mi chec do życia!błagam daj mi szanse na bycia choc troche szczesliwą...chce byc mamą daj mi nadzieje błagam.....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości