Wątek modlitewny
Za aniołka Inki,
Za Channach o szczęsliwy koniec i siły dla Niej,
Za wszystkie starające się o dar macierzyństwa,
Za wszystkie maleństwa pod sercami naszymi, aby Dobry Bóg dał nam szczęsliwie przywitać je na tym świecie i aby dał siłę i wiarę na pokonywanie wszystkich strachów ciążowych
Wysłuchaj nas Panie!
Odpowiedz
Ineczko... dla Twojeo Aniołka... [\'][\'][\'][\'][\'][\'][\']
Odpowiedz
dziekuje wam wszystkim za swiatełka i modlitwe, to takie wazne szczególnie ze względu na moje Maleństwo
Odpowiedz
Proszę Was bardzo o gorącą modlitwę za małego Krzysia, który już się urodził. Waży niewiele ponad 500 g. Panie, daj mu siłę do walki o życie i zdrowie i opiekuj się jego rodzicami.
Odpowiedz
Za Anie aby udało się jej znalezc tak potrzebny wewnetrzny spokój i aby po jej serduszkiem pojawił sie MAŁY SKARB
Odpowiedz
Za Krzysia i Anie daj im siłę Panie.
Za wszystkie intencje zawarte tutaj......
Odpowiedz
Za siły i zdrowie dla Krzysia i spokój i wiarę dla Ani
Odpowiedz
Za Sile do alki o zycie dla Krzysia,dla jego rodzicow o wiare i sile w tych trundych chwilach!
Odpowiedz
Za Dakotę i jej Maluszka
Odpowiedz
modle sie dzis szczególnie za kobiety które w ostatnim czasie poroniły... tak trudno uwierzyc ze co roku dotyka to 40 tysięcy kobiet...
(*)
Odpowiedz
Za siłe dla Dakoty.By przeszła przez to co los jej zgotował ,z Bozym miłosierdziem.
Odpowiedz
O siły dla Dakoty,
O wiarę i nadzieję dla oczekujących,
O szczęsliwe rozwiązania dla noszących pod sercem nowe życie.
Odpowiedz
O zdrowie dla kobiet w ciąży, by nie było komplikacji...
Odpowiedz
Za cud życia dla matek które pragną dzieci i o otarcie łez płaczącym(,,do kogo pójdziemy Ty masz słowa życia wiecznego\" i możesz wszystko)
Odpowiedz
Za córeczki Scarlett (Alicja +9 lipca, Zosia + 3 sierpnia) i za jej rodzinę...
Odpowiedz
Za córeczki Scarlett i jej rodzinę...
Odpowiedz
za asię1979
aby Pan Bóg obdarzył ją i jej męża dzieckiem, które szczęśliwie się urodzi i będzie dla nich radością do końca ich dni...
Odpowiedz
za senemine, zdrowie i siły dla niej i dzieciątka!
Odpowiedz
Za Agate i jej dzieciatko pod sercem z b. chorym serduszkiem.
Boze, daj sily wszystkim...
Odpowiedz
dziewczyny nie wiem , czy wypada, ale prosze o modlitwe za mnie i moje malenstwo, porod juz niedlugo a ja sie strasznie boje, czy wszystko pojdzie ok.
dziekuje ja i malenstwo, ktore mnie caly czas kopie po zebrach.
Odpowiedz
Kirkola... masz zapewnione... a poród to dla mnie najwspanialsza chwila jaka dane mi było przezyć... tez się balam i to potwornie... ale nie taki diabel straszny jak go piszą...
Odpowiedz
Boże dziękuje za szczęśliwe zakończenie ciąży i przyjście na świat Józia renki, Martynki małgoś i Zuzy aishy.
Odpowiedz
O siły Cię, Boże, ośmielam się prosić... o siły, wiarę i nadzieję.
O zdrowie dla Nienarodzonych, o szczęśliwe rozwiązania.
O nadzieję i radość oczekiwania.
O miłość, opiekę, szczęśliwą rodzinę...

... dla kirkioli i jej maleństwa, dla Agaty, dla senemine, dla wszystkich przyszłych i obecnych mam...
... i dla mnie troszkę...
Odpowiedz
O dalsze wspólne lata dla nas w rocznicę ślubu a także o zdrowie i szcześliwe przyjście na świat dzieciątka,które noszę pod sercem.
Odpowiedz
Panie Boze juz sama nie wiem o co sie modlic. czy o siłe? czy o cud? czy o wiare? czy o nadzieje? Mam wrazenie, ze z kazdym dniem jest ich we mnie coraz mniej.
Chyba chciałabym jedynie zasnac a Ty Panie mógłbys mnie obudzic jak bede szczesliwa...
Błagam o cud...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości