Wątek modlitewny
Pocieszycielko Strapionych, módl się za nami...
Odpowiedz
na innym forum wrzesniowym jest dziewczyna ktorej coreczka jest albo terminalnie chora i nie przezyje poza cialem mamy albo lozysko jest tak niewydolne ze trzeba ciaze natychmiast terminowac bo dziecko umrze w brzuchu a to dopiero 22 tc. Panie Boze daj Amelce sile do walki a jej mamie odwage stawienia sily przeciwnosciom losu. Oswiec ja laska Ducha sw. zeby podjela madre decyzje i daj nadzieje na zycie dla Amelki.........
Odpowiedz
Za Eskę i Tosieńkę oby wszystko potoczyło się szczęśliwie aż do września.
Odpowiedz
Za Amelkę i Jej mamę......
Za Eskę i Jej wrześniową dziewczynkę - o szczęśliwe dotrwanie do terminu porodu....
Za wszystkie starające się - o cud poczęcia i narodzin.....
Za strapionych, chorujących, przeżywających trudności - o siłę, wiarę, miłość ich bliskich i odwagę w pokonywaniu trudności
......wysłuchaj nas Panie.
Odpowiedz
Za moją mamę - aby to nie było nic groźnego...
Odpowiedz
Za Amelkę i jej Mamę...
Za Eseczkę i jej Córeczkę...
Za Mamę Moni25...
Odpowiedz
O siły dla Channach.........Dużo dużo sił dla Niej........................
Odpowiedz
za siłę,wiarę,Bożą pomoc dla wszystkich rodziców którzy musieli doświadczać potwornego bólu rozstania ze swoimi maleństwami...Maryjo otrzyj łzy wszystkim doświadczonym i pomóż nam kroczyć dalej,to wcale nie jest łatwe...
Odpowiedz
Za Channach i wszystkie dziewczyny noszące nowe życie pod sercem o siły, ufność i nadzieję.
Odpowiedz
Za Channach..
Odpowiedz
dziękuję Ci Boże za opiekę nad Channach i Jej maleństwem....i proszę o jeszcze
Odpowiedz
ja też proszę o szczęsliwe macierzyństwo dla Channach....
Odpowiedz
przyłączam się do modlitw za channach i jej maleństwo
Odpowiedz
Za Channach i za wszystkie inne cuda na forum...
Odpowiedz
Za mojego Aniołka który odszedł miesiąc temu.
Odpowiedz
Za owoce starań wszystkich oczekujących na cud macierzyństwa.....
Odpowiedz
za Mamy Aniołków by w Dniu Matki Pan Nasz oraz Mateczka Najświętsza ukoiła ból i wypełniła puste ramiona ciepłem i nadzieją.
Odpowiedz
za Marte i jej malenka Amelke, ktora byc moze jest juz na tym swiecie tyko po to by umrzec....Daj im sily Panie by godnie przezyly te krotkie chwile razem.....
Odpowiedz
Przyłączam się do modlitwy, choć jestem w tym nieudolna. Całe nasze forum Terminacja ciąży towarzyszy Marcie od wczoraj w tragedii... Kolejne dziecko z głęboką wadą śmiertelną i kolejna matka, która stanęła przed tragicznym finałem... :\'(
Odpowiedz
No to ja dołączam się do modlitwy za Martę - o siłę dla niej w tej szczególnie tragicznej sytuacji.
Odpowiedz
Za Martę i Amelkę...
Odpowiedz
Za Amelkę i Jej mamę.... Pocieszycielko strapionych, módl się za nami...
Odpowiedz
Za MARTE I AMELKE O SILE DLA NIEJ I JEJ NAJBLIZSZYCH...
Odpowiedz
Za duszyczki moich dzieci:Marcelinki-7tc-maj 1997,Maksia martwo urodzonego 29 lipca 1999 i Aniołka czerwiec 2005.O siły dla mnie i męza do bycia dobrymi rodzicami dla naszych zyjących dzieci,bo bywa bardzo cięzko.
Odpowiedz
za wszystkie mamy aniołków, za te co czekają i za te co już oczekują
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 98 gości