Wątek modlitewny
O znalezienie ksiedza na forum.
Odpowiedz
A co sie stało z dotychczasowym?
Odpowiedz
Ze wzgledu na liczne obowiazku, w styczniu tego roku, zrezygnowal z prowadzenia forum. Od tego czasu szukamy nowego.
Odpowiedz
Dziękuję za informacje...
Odpowiedz
Kochane dziewczyny,pomódlcie sie ze mną za moją siostrę cioteczną,jest w 30tc,szyjka zupełnie puściła, rozwarcia niema ale musi juz lezec.tak bardzo mi jej szkoda i strasznie sie o nią boję.A ona podpisała dzis ze niechce isc do szpitala,niejest chyba swiadoma co moze sie stac.
pomódlmy sie za nią i jej dzieciaczka zeby było ok.
Odpowiedz
Za dzieciatko siostry ciotecznej Ewy...
Odpowiedz
za dzieciątko siostry ciotecznej EWY i jego mamę. by mielie wiele sił! i by wszystko dobrze sie ułozyło!
Odpowiedz
Za moją koleżankę Anię, mamę po wielu stratach, aby jej Dzieciątko Sierpniowe urodziło się szczęśliwie
Odpowiedz
Dostałam właśnie sms od ESECZKI. Jej Jaś jest w szpitalu. Bardzo prosi o modlitewne wsparcie!
Odpowiedz
O zdrowie dla Eseczkowego Jasia!!!
Odpowiedz
O zdrowie dla Jasia!!!!
Odpowiedz
o zdrowko dla Jasia zeby jak najszybciej wrocil do zdrowka
Odpowiedz
Dziekuje za modlitwe. Jas ma zlamany nos... ja dostalam skurczy z nerwow... na szczescie ustapily... wciaz jestem cala spieta nerwowo i nie wiem do konca co sie dzieje.
Dam znac moze jutro.
Raz jeszcze dzieki za modlitwe
Odpowiedz
Eseczko, napisz, czy Jaś jest z Wami w domu?I jak się czuje?
Odpowiedz
Esko ja również zapewniam o mojej modlitwie... Czytałam ale nie miałam czasu napisać... Jestem z Wami.
Odpowiedz
Eseczko wlasnie przeczytalam,jestem z toba calym serduchem,modle sie za Jasienka
Odpowiedz
Jezu blogoslaw wszystkim ktorzy wspierali nas modlitwa i dziekuje Ci ze to tylko nos, ze reka cala i ze glowa tez... dziekuje Ci za sile, za to ze nie zostawiasz mnie mimo moich zali i pretensji...
Badz pochwalony Panie nieskonczony teraz i na wielki Amen
Odpowiedz
Esko - psalmy tez sa czeste pelne zalu i pretensji. Wink Wazne, ze czlowiek przychodzi caly, taki jaki jest, do Pana Boga.
Odpowiedz
dzisiaj sie dowiedzialam,ze siostra zakonna , z ktora mialam religie w zerowce sie za mnie modli,zebym miala dziecko. Moja mama jej powiedziala dzisiaj , ze sie spodziewam , a ona na to ze od kilku miesiecy sie modli.
za siostre Amate, i za jej zdowie.
Moc modlitwy jest niesamowita.
Odpowiedz
za wszystkie Mamy po stracie o siłe, wiarę i nadzieję, że mimo wszystkich przeciwności losu uda się uda............
Odpowiedz
za moja ciezko chora babcie o wytrwalosc w cierpieniu i laske dobrego przygotowania sie na spotkanie z Panem. bardzo was prosze
Odpowiedz
Boże, pobłogosław moim myślom.....
Odpowiedz
Za babcię Kamili i za jej rodzinę - o szczególne łaski i opiekę w tym czasie.

Za oczekujących na cud poczęcia - przymnóż im wiary.

W intencji pewnego małżeństwa przeżywającego trudności - o uwolnienie męża spod władzy uzależnienia.
Odpowiedz
za maleńki, 5 tygodniowy, trzymany w tajemnicy cud pod sercem jednej z naszych foremek, aby szczęśliwie pojawił się na świecie w grudniu/styczniu.
Odpowiedz
Panie Boże, Ty w swojej łaskawości obdarzyłeś mnie łaską macierzyństwa. Dziękuję Ci za synka który rozwija się pod moim sercem. Obdarz go zdrowiem i daj nam potrzebne siły do porodu w terminie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości