Wątek modlitewny
Za nas wszystkie, za naszych bliskich ktorzy odeszli do Pana ...
Za to by Pan blogoslawil tym ktorych ja na dzien dzisiejszy nie umiem kochac, tym ktorzy mnie rania zywym ogniem, by im bardziej nie umiem ich kochac Pan im blogoslawil i bym otrzymala laske kochania ich.
Odpowiedz
Michał jest po operacji, jego stan jest stabilny choc pojawiaja sie problemy z nerkami. módlmy sie za niego i jego rodzicow.
Odpowiedz
Z Michałka i jego rodziców niech Bóg da im siłę...
Odpowiedz
Za Michałka i jego rodziców..
Za moją ukochaną Sareńkę, która dziś skończyła szczęśliwie 6 lat.
Za wszystkie mamy oczekujące dzieciaczki...
Odpowiedz
Beatko wszystkiego najlepszego dla Sary ...
Odpowiedz
Za Sarę, za mamę Sary.
Odpowiedz
Za moją koleżankę i za szczęśliwy przebieg tych 9 miesięcy...
Odpowiedz
Za wszystkie dziewczyny, które starają się o maleństwa.
Niech Pan Bóg obdarzy wspaniałymi łaskami i będą mogły cieszyć się macierzyństwem.
Odpowiedz
Bardzo prosze o modlitwe za moja rodzine i moje najwieksze szczescie, ktore wlasnie przyszlo na ten swiat . Prosze tez o modlitwe za mojego syneczka w Niebie...wczoraj minal rok od kiedy Bog wezwal Go do siebie :-(
Odpowiedz
Prosze o modlitwe dla mnie o zdrowie bo jest z nim bardzo nie tak...jest zle i za moja Coreczke i meza
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za wszystkie rodziny, w których na co dzień panuje alkohol i przemoc. Niech Pan Bóg w tym trudnym czasie obdarzy członków tych rodzin siłą i spokojem...
Odpowiedz
Prosze Was o modlitwe w intencji mieszkania lub domu dla nas.
Odpowiedz
Za wszystkie dziewczyny oczekujace dziecka.
Odpowiedz
Za malgos i eskę żeby wszystko było już dobrze...
Odpowiedz
Za te z nas, które wciąż czekają na upragnione dzieciątko - Panie, spójrz na ten ból i przyjdź z pomocą.
Odpowiedz
A ja chcialam prosic o modlitwe w intencji dzieciatka mojej przyszlej bratowej. Dzisiaj wyszla ze szpitala w Bydgoszczy - pojechali na swieta a tam nawet nic nie byliw stanie sie dowiedziec, co sekunde inna diagnoza wlacznie z odejsciem wod - 16 tc - do tej pory mimo iz nie wyluczyli takiej diagnozy nikt jej nie zrobil usg. 2 trafi do Czerniaka, mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze, pomodlmy sie za nich...
Odpowiedz
Camille mam nadzieje że się wszystko pomyślnie ułoży.
Odpowiedz
Za Kirkole - by JPII wypraszal dla niej potrzebne łaski i by Matka Jezusa ja wspierala
Odpowiedz
za Stowarzyszenie, osoby tworzace strone i forum i wszystkich ktorzy pomagaja. o sily, nadzieje i blogoslawione owoce i chpracy.
prosze was rowniez o modlitwe w intencji pomyslnej obrony mojej pracy magisterskiej pt. Moralny aspekt zaloby po stracie dziecka nienarodzonego w swietle nauczania Koesciola po Soborze watykanskim II. nie trudno dziwic sie skad taki temat. staralam sie w niej poruszyc wszystkie aspekty naszej zaloby aby ci ktorzy kiedykolwiek ja przeczytaja otworzyli swoje serca na tragedie wszystkich cierpiacych kobiet. termin obrony 22 stycznia
Odpowiedz
madness całym serduchem bede z toba podczas obrony! zycze powodzenia, moze kiedys bede miała mozliwosc ją przeczytac?
Odpowiedz
Już dziś trzymam kciuki! Powodzenia!
Odpowiedz
Madness, będę o Tobie pamiętać w modlitwie - daty nie da się zapomnieć, bo to Dzień Dziadka ;-) Życzę Ci wszelkich łask Ducha Świętego i spokoju.

PS Pracę, jeśli będzie można, też chętnie bym w przyszłości przeczytała.
Odpowiedz
Za siłe dla rodziców malej Ewuni, ktora dzis odeszła do Pana.
To dla Ciebie Ewuniu(*)
Odpowiedz
Kopciuszku ja też się przyłaczam do Twojej intencji.

Kamilko i za Ciebie też Kochana bedę się modlić.
Odpowiedz
Za MamęKasię79 o zdrowie, siłę i nadzieję oraz wszelkie potrzebne dla Niej łaski.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości