Wątek modlitewny
A ja nie chcę dziś o nic prosić. Chcę tylko podziękować Bogu...
Odpowiedz
ja w takim razie tez bardzo, bardzo dziekuje Smile
Odpowiedz
O to by moje podejzenia sie sprawdziły...
Odpowiedz
kopciuszku - OBY!!! Trzymam kciuki bardzo mocno!
Odpowiedz
A propos podziękowań dla Boga to ja ostatnio tak sobie pomyślałam, że jeżeli nie będę mieć dzieci, to chyba nie odważę się i nie podziękuję Bogu za to, ale jeśli doczekam szczęśliwego rodzicielstwa to będę umiała podziękowań Bogu za moje cierpienie. To głupie, ale wiele się nauczyłam i zrozumiałam dzięki temu wszystkiemu co przyniósł mi 2007 rok.
Odpowiedz
Za Aishę31.
Za wszystkie oczekujące - żeby doświadczyły cudu nowego życia i żeby ten cud uleczył rany ich serc.
Odpowiedz
Za dziewczynę, której obumarło dzieciątko w 32 tc, a podczas cesarki straciła także macicę. O siły dla niej.
Odpowiedz
Za tę dziewczynę ...
Odpowiedz
I ja dołączam swoją modlitwę w tej intencji....
Odpowiedz
A ja proszę o modlitwę za moją mamę....
Odpowiedz
CHciałabym prosić o modlitwę w ten szczególny czas za dzieci, które są same ... bez rodziców, opuszczone i smutne.
Odpowiedz
doLanczam sie do modlitwy corellia. By te dzieci doznały Miłosci i szczescia.
Odpowiedz
Za teściową Sweety która wczoraj wieczorem zginęła w wypadku samochodowym ...(*) Panie świeć nad jej duszą...
Odpowiedz
Prosze o modlitwe za mnie w tym czasie ktory jest bardzo trudny. By dziala sie Wola Boga. O umocnienie, o Jego sile. O to by podtrzymywal i prowadzil - jesli taka Jego Wola.
Odpowiedz
dziekuje Gosiu...tak prosze bardzo o modlitwe za moja tesciowa...Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie (*)
Odpowiedz
Sweety za mamę Michała a Twoją teściową (*)
Odpowiedz
Za Olę, Kubę i ich przedwcześnie narodzonego synka Jasia, któremu lekarze dali tylko 1 punkt Sad
Odpowiedz
Ojcze Marcinie, czy Ola i Kuba, to \"nasi\" z forum? Rodzice zmarlego Jacusia?

Gdy sie urodzilam, to tez dostalam 1 punkt... wiem, ze to marne pocieszenie, bo kazdy przypadek jest inny. Obiecuje modlitwe za malego Jasia i jego rodzicow.

Monika
Odpowiedz
za moich przyjaciol Anie, Macka i ich chore nienarodzone dzieciatko, ktorych intencje polecalam waszej modlitwie kilkakrotnie w tym watku. dzis ich synek urodzil sie przez cesarskie ciecie, teraz jest prawdopodobnie w trakcie operacji ( dziecko mialo wytrzewienie narzadow wewnetrznych). prosby o pomyslny przebiego opercaji, szybki powrot malenstwa i jego mamy do zdrowia oraz wszelkie blogoslawienstwo dla ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie.
Odpowiedz
Michalek czeka na operacje. módlmy się
Odpowiedz
dołączam swoją modlitwę z Michałka ...
Odpowiedz
Bardzo prosze o modlitwe za moich rodziców którzy bardzo cierpią po stracie ukochanego syna Tomka, o siłe dla nich na Święta i za mnie by Dobry Bóg wybaczył mi te wszystkie złe słowa które ostatnio kierowałam pod jego adresem, bym mogła z pokora przyjąć Jego wole.
Boże daj siłę na ten trudny czas i nie pozwól mi odejść od Ciebie zbyt daleko, prosze.
Odpowiedz
Beatko przyłączam się do Twojej modlitwy.
Dla Ciebie i Twoich rodziców dużo sił i spokoju.
Odpowiedz
A ja choć ostatnio słabo mi to wychodzi dołączam się do modlitw we wszystkich intencjach tu zawartych.
Odpowiedz
Za Michałka by był silny i operacja sie powiodła,za Beatke jej rodzicow i Tomka ,za mojego tate i za to by moje cichutkie podejzenia ze moge byc w ciązy sie spełniły.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości