Wątek modlitewny
Proszę Was o modlitwę za Renatę, Maćka i ich nienarodzonego synka, u którego stwierdzono chorobę serca i zespół Downa. Módlmy się o siłę dla nich i gotowość bezwarunkowego przyjęcia dziecka. Prośmy też o ludzką wrażliwość i wsparcie ze strony lekarzy prowadzących.
o.Marcin
Odpowiedz
Ojcze Marcinie - bedziemy pamietac...

Zespol Downa i wady serca czesto ida ze soba w parze, ZD to jak sama nazwa wskazuje \'zespol\', czasami jest \"mniej\" a czasami \"wiecej\" tych trudnych informacji.

Monika
Odpowiedz
Przedwczoraj byłam z Sarą na zakupach w jednym z hipermarketów. Zatrzymałyśmy się na chwilę na stoisku z zabawkami (księżniczkami, barbie itp.) Zauważyłam może 10-letnią dziewczynkę, która oglądała i dotykała namiętnie wszystkie lalki. Była ubrana w zieloną sukienkę.. Dopiero po chwili zobaczyłam, że jest chora na zespół Downa, ale widać było, że jej upośledzenie nie jest takie duże: była szczupła, miała ruchy zdrowego dziecka i twarz tak pomiędzy zdrowym a chorym dzieckiem. Strasznie mnie ujęła i od razu pomyślałam sobie, że chyba Mama musi ją bardzo kochać, bo nie oddała jej do zakładu dla dzieci upośledzonych, ładnie ją ubiera i nie wstydzi się zabierać w miejsca publiczne. Przyszła mi też do głowy taka myśl, że dużo bym w sumie dała, żeby moja Tamarka miała taką chorobę i żyła, aniżeli leżała w grobie bez główki...
Ciągle wspominam tę dziewczynkę i wierzę, że jest otoczona prawdziwą miłością rodziców.
Odpowiedz
Ojcze, będę pamiętać w modlitwie, dzieci z tą wadą są takie szczodre w miłości........
Odpowiedz
Dzis miesiac od smierci Basi... (*)
Z modlitwa,
Monika
Odpowiedz
polecam wspominanych juz macka i anie oraz ich nienarodzone chore dziecko. o ufnosc dla nich i, jesli taka wola Boża, zdrowie dla malenstwa. dolaczam rowniez nasze nowe mamy- marcowki.
beato,ty i twoja tamarka macie szczegolne miejsce w moich modlitwach.
Odpowiedz
Jak strasznie ucieka ten czas, choć czesto chcielibysmy żeby stanął choć na chwilę, kiedy my stajemy, bo nie sposób obok pewnych rzeczy przejść zwyczajnie....pamiętam w modlitwie...
Odpowiedz
polecam mamekasie, ktora wczoraj wyszła ze szpitala. Jest w 6 tygodniu ciąży (zagrożonej, bo ma małego krwiaka) i musi lezec...
Kasiu tyle czekalas na zielone swiatelko... bede pamietac w modlitwie o Tobie i Twoim dzieciatku...
Odpowiedz
Polecam moją sąsiadkę i jej utracone niedawno dziecko.Modlę się za spokój w jej sercu.
Odpowiedz
a ja prosze za mame kasie i jeszcze nieujawnioną tu kwietniówkową mamę Smile
Odpowiedz
Prosze o modlitwe za 2 milczace Kwietniowe mamy. Smile
Odpowiedz
za was wszystkie i za ojca marcina
Odpowiedz
Jak zegarek mi zapika godzinę 21.00, to z tymi, którzy są obok modlimy się w Waszych intencjach, tak było i dzisiaj w duszpasterstwie ze studentami.
Pamiętam i wspieram
o.Marcin
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Sylwię która w czwartek straciła swoje maleństwo.
Odpowiedz
Prosze o modlitwe za mnie, o uzdrowienie. [nie daje juz rady nie prosic]
Odpowiedz
dziekuje Panu Bogu za wyniki badan malenstwa Ani i Macka- dziecko nie ma wad genetycznych, jest duza szansa na przeprowadzenie operacji i na to, ze maluch bedzie zyl!
w dalszym ciagu prosze o modlitwe za nich
Odpowiedz
To chyba najlepsze miejsce by wszystkim podziękować za modlitwę w intencji mojego dzieciątka: zatem DZIĘKUJE! i nie tracę nadziei że dzidziuś zdrowo rośnie we mnieSmile Krwiaka nie widać więc się wchłonął, pozostał tylko ślad. Ufam Bogu i polecam się Waszej dalszej modlitwie bo ona czyni cudaSmile
Odpowiedz
Staram się modlić w intencjach które podajecie choć nie czytam ich na bieżąco ale pamiętam.
Esko, jeśli masz ochotę odezwij się do mnie na gg 5015594
Odpowiedz
Pamiętajcie o mnie i moim maleństwie pod serduszkiem..... abym w poniedziałek usłyszała dobre wieści....
Odpowiedz
za Monie25 o laske szczesliwego macierzynstwa w dniu kiedy mija pol roku od jej straty
Odpowiedz
Za moją Kropeczkę i za ukojenie myśli.
Odpowiedz
corellio, pamietam o tobie bardzo bardzo
Odpowiedz
Dziękuję Madness.
Odpowiedz
Za wszystkie starające sie dziewczyny, za przyszłe mamusie i za mamusie z dzieciątkami również.
Ja nie umiem tak ładnie pisać, jak Wy dziewczyny.
Przepraszam.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=wuchowa]
Dzis miesiac od smierci Basi... (*)
Z modlitwa,
Monika

Witajcie, piszę tu po raz pierwszy, więc najpierw się przedstawię. Jestem mamą Gabrysi, która poczęła się, choć medycyna orzekła, że to niemożliwe i ... odeszła od nas w kwietniu ok. 10 tc. Bardzo mi zależało na możliwości podzielenia się tym, co ostatnio odkryłam.

Wyjęłam ze skrzynki najnowszy, wrześniowy nr \"W drodze\" z tekstami o Basi i z napisanym przez nią własnym bólem różańcem. Sprawę Basi znam, bo Wasze forum czytam już od dość dawna.
Czytałam to wszystko już kilka razy, za pierwszym razem rycząc z bólu, za drugim razem te łzy mnie jakoś ukoiły i oczyściły. Postanowiłam, że Basia będzie moją szczególną patronką i ją będę prosić o wstawiennictwo i opiekę w tym cierpieniu, ciemności i beznadziei, z jakimi się teraz zmagamy. Jestem przekonana, że jest teraz z Bogiem, więc za jej pośrednictwem będę prosić o siły do znoszenia tego, czego żadna kobieta nie powinna nigdy doświadczyć. Kiedy sama nie umiem się modlić, proszę o wstawiennictwo Świętych. A Basia jest dla mnie teraz jedną z nich...

O. Marcinie, o. Wojciechu, dziękuję za to, że dzięki Waszemu świadectwu mogłam odkryć dla siebie tę piękną Świętą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości