Wątek modlitewny
Witajcie, nie wiem czy powstał już tego typu wątek, ale chcialem go stworzyć z myślą o Panu Bogu, aby podziękować mu za to co nas otacza i poprosić o rzeczy ktore są dla nas ważne. Również w naszym celu. Nie wiem czy każdy bedzie uważał, że to jest stosowne dziękować tak publicznie i prosić, ale czuje, że ja mam taką potrzebe i może w jakiś sposób pomogę też innym, nie wiem.

Panie Boże chcialem Ci podziękować całym serduszkiem za wszystko co mnie otacza. Za to, że mogę się wychowywać w takiej rodzinie, a nie innej. Za to, że mam kochających rodziców, którzy chcą dla mnie jak najlepiej. Dziękuję Ci za możliwość wykształcenia się. Dziękuje Ci za tatę, który mimo swojej choroby jest bardzo dzielny i stara sie zapewnić nam byt, od ktorego moge uczyć się zawodu swoich marzeń. Chciałbym być kiedyś taki jak On, taki zaradny, dzielny, biorę od niego ogromny przyklad. Nie wiem czy tak powininem był pisać, ale proszę Cię przede wszystkim o zdrowie dla niego, aby wyzdrowiał z tej strasznej choroby, a jeśli miałoby przytrafić się coś złego to wolałbym, żeby mnie to spotkało. Tak bardzo kocham swoich rodziców, że aż cierpię, bo wiem że człowiek jest śmierelny, a ja bardzo sie o nich boję. Czasami do tego stopnia że potrafi być mi strasznie smutno, a momentami jestem przeszczęśliwy, że mogę spędzić czas z rodzicami. Niejedni mogą sobie pomyśleć, że jestem "mamimsynkiem" ale uważam że własnie ta milosc rodzinna jest najwazniejsza, zwłaszcza, że rodzice często poświecają dla dziecka wszystko. Nie wiem jak wy, ale jak ja rozmawiam z Panem Bogiem w ten sposób, sercem, dziękując mu i prosząc o naprawde istotne rzeczy, to czuje sie lżej i czuje że mnie wysluchuje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości