Wątek modlitewny
Ogladalam glosowanie i lzy mi sie cisnely do oczu... nie umiem pojac jak mozna wstrzymac sie od glosu gdy chodzi o zycie i godnosc czlowieka...
Odpowiedz
Ja dziekuje Bogu za te strone.
Ja mieszkam za oceanem i jest mi czasami bardzo ciezko, a tak, jest to forum, ktore sprawdzam codziennie, choc dzieli nas 6 godzin roznicy.

Pozdrawiam serdecznie

Ola
Odpowiedz
Olu,

ja tez mam do wiekszosci osob z forum 6h roznicy (jeszcze przez miesiac Big Grin), tak wiec z Toba jestem na rowni. Czasami widze, ze jestesmy tylko w dwie zalogowane - naszym wieczorem, to srodek nocy w Polsce.
Staram sie pamietac w moich prosbach o wszystkich osobach z forum.
Dla mnie ta strona to maly cud, ktory nieustannie sie dzieje - wraz z nia przyszli cudowni ludzie, ktorzy sprawiaja, ze nadal chce mi sie wierzyc w bezinteresownosc drugiego czlowieka.

Usciski,
Monika
Odpowiedz
Proszę o światło Ducha Świętego - Pocieszyciela,
aby ukoił ból serc wszystkich Osieroconych Rodziców,
i aby wlał spokój w serca Matek noszących w sobie nowe ŻYCIE,
i aby dał wszystkim nadzieję, która daje siłę by dalej żyć. Amen.
Odpowiedz
do naszych stalych intencji za wszystkich osieroconych rodzicow dolaczam Jole, znajomą Inki ktora wczoraj stracila trzecie malenstwo w 18 tc. oraz wszystkich rodzicow, ktorzy w tym czasie zegnaja swoje dzieci. niech w tym dniu- dniu milosierdzia- milosierny Chrystus pochyli sie szczegolnie nad tragedią kazdego z nich.
Odpowiedz
madness w imieniu Joli z całego serca dziekuje za te modlitwe...
cały czas mysle o niej... nie umiem pojąc ogromu jej bólu, nie umiem chyba pomóc, mnie samą to przerasta... czuje sie bezradna ze jestem tak daleko, ze nie moge sie z nia spotkac...
Odpowiedz
Inko, modlmy sie za Jole z calego serca, tylko Chrystus moze ukoic tak ogromny ból. napewno do czasu waszego spotkania bedzie w dobrych rekach kochajacego Ojca ktory ja podtrzyma na duchu
Odpowiedz
modlmy sie dzis rowniez szczegolnie za mala melke, nasz forumowy promyczek ktoremu kibicujemy odkad pojawil sie na swiecie a teraz jego zdrowie jest zagrozone.oraz za rodzicow melki aby mieli sile w tych trudnych dniach
Odpowiedz
a ja dołączam modlitwe za jasia i eskę, by jutro już wszystko było wiadomo, kiedy siebie utulają, spokoju i siły dla eseczki.
Odpowiedz
w intencji eski, daj jej Boze spkojny porod i szczesliwe utulanie dzieciatka
Odpowiedz
jeszcze raz prosze was o modlitwe za eskę... o jej spokój i siły na poród
Odpowiedz
dziś proszę o modlitwę nie w godzinach wieczornych, ale teraz.

- za eskę, jej spokój, siły i szczęśliwe zakończenie tej długiej drogi...

- za Halinkę, którą dziś czeka cięzka batalia.
Odpowiedz
eska od rana a wlasciwie od dawna jest otaczana niestannna modlitwa. wierzeze goraco ze jest silna moca z Wysoka i niebawem bedzie sie radowac koncem swojej trudnej drogi.
polecam dzis rowniez szczegolnie nasza nowa mlodziutka forumowiczke ulle, ktora stracila malenstwo i nie potrafi poradzic sobie z wszechograniajacym bolem. jest taka mloda i dzielna bo przyjela dzieciatko mimo nacisku aby je usunac. niech Nasza matka przytuli ją mocno do swego serca i otoczy czula opieką
Odpowiedz
Dziewczyny,
a ja przepraszam że tak osobiście, bo będę się modlić za unieważnienie ślubu kościelnego mojego męża. Dostał właśnie pismo z Sądu Metropolitalnego i sprawa rusza. Chciałabym wierzyć, że pewnego dnia będę mogła być jedyną żoną. Bardzo mi na tym zależy.
Odpowiedz
Beato,
czy wyjde na napuszona teolozkę jesli sprostuje terminy dotyczace twoej sprawy? warto aby rozroznic te dwie spray: uniewaznienie malzenstwa a stwierdzenie jego niewaznosci.jesli chodzi o pierwszy przypadek to w kosciele nie uniewaznia sie malzenstw.wynika to z Bozego zamyslu dotyczacego malzenstwa, ktory zaklada jednosc i nierozerwalnosc az do smierci. natomiast czasem stiwerdza sie ze malzenstwo zostalo niewaznie zawarte czyli ze malzenstwo wogole nie zaistanialo a zatem nie zostal zawarty sakrament bo zaistanialy konkretne przeszkody ku temu.pewnie wiesz wszystko na temat tych przeszkod i procedury stwierdzania niewaznosci ale gdyby ktos inny chcial poglebic temat to polecam http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TA/...ie_nm.html

bedziemy sie oczywiscie modlic razem z toba aby wszystko rozegralo sie zgodnie z Bozymi planami wzgledem was

pozdrawiam
Odpowiedz
Madness,
dobrze, że używasz prawidłowej terminologii, bo tylko ci, którzy studiowali teologię, albo przechodzili przez podobne przeżycia ją znają. Ja, jak większość, używam tej kolokwialnej (choć jestem filologiem), aby ludzie wiedzieli o co chodzi, bo nikt nie rozumie, co to znaczy orzec, że małżeństwo nie zaistniało. Dla większości to \"rozwód kościelny\" lub \"unieważnienie\". Może to nie do wątku modlitewnego, ale umieram z ciekawości jak przebiega taka rozprawa i pod względem merytorycznym i językowym. Dziękuję Ci za link: na pewno go przeczytam..

Myślami byłam wczoraj z Wami. Prosiłam również o zdrowie dla żony mojego wuja, która jest śmiertelnie chora i lekarze nie dają nadziei..
Odpowiedz
OT, ale to jest fascynujące
Raz miała okazję obserwować. Zdumiewające przeżycie dla \"cywilnego\" prawnika.
Odpowiedz
Nale, Madness,
ja jestem tak ciekawa, że chciałabym o tym poczytać. A może macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie, lub słyszałyście? Jeśli tak, to stwóżmy osobny wątek, bo ten ma jednak inny charakter. Chyba nikogo nie urazimy tym, że na forum Poronienie będziemy rozmawiać o Prawie Kanonicznym...
Nale, bardzo bym chciała wiedzieć, jak przebiega taki proces..
Odpowiedz
Jak będemiaa chwilę, to opiszę - ale ja byłam raz i nie mam doświadczeń.
Niektóre kurie w Polsce dopuszczają nielicznych adwokatów, którzy mogą reprezentować strony. Tacy mieliby pewnie więcej do powiedzenia.
Odpowiedz
dziś intencja, za eskę, kubę, jasia...

i za siły dla halinki...
Odpowiedz
pisze pierwszy raz ... nie mialam odwagi wczesniej
prosze o modlitwe w pewnej intencji ... aga .
Odpowiedz
Proszę Was o modlitwę za K., która niebawem zdaje maturę, o siłę dla Niej i światło Ducha Świętego. Dla Jej Mamy o zdrowie (jest chora na nowotwór), a dla obojga rodziców o łaskę otwarcia się na miłość Bożą i uzdrowienie wzajemnych relacji. Dla Jej Brata - o zdrowie (jest chory od urodzenia) i o pomoc w kontynuowaniu nauki.
Odpowiedz
za nową grudniówkę karolinę22 o szczesliwych 9 miesiecy ciazy i wszelkie laski potrzebne jej i bliskim na ten czas
Odpowiedz
za Nale i jej Naleństwo
Odpowiedz
wszystkim dziekuje za codzienne modlitwy, to dla mnie ogromny dar. klekam kazdego wieczora o 21 (czasem chwile przed lub po) z mezem i naszym 14 miesiecznym synkiem aby was polecac Bogu. chcemy aby w ten sposob nasz maluszek na swoj sposob rowniez wlaczyl sie w nasze zycie duchowe i uczyl modlitwy, mysle ze na swoj sposob pojmuje ze to cos waznego i na swoj sposob poleca Bogu rowniez wasze intencje.
dziekuje jeszcze raz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości