Wątek modlitewny
boze zabrałes mi meza po 16 latach wspolnego zycia teraz zabrałes moje 2 aniołki nie rozumiem dlaczego sprawdzasz moja wiare w ten sposób moze kiedys sie dowiem
Odpowiedz
Boże, Najlepszy Ojcze, proszę Ciebie za Szatre i jej Maleństwa. Wspieraj ją i daj jej tak bardzo potrzebne pocieszenie.
Odpowiedz
Dziekuje mmmmm
Odpowiedz
Szatra będę się za Ciebie jeszcze modlić, bo wiem jak bardzo tego potrzebujesz.
Odpowiedz
Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Marysię... jutro przed południem będzie miała planowany zabieg.
Jezu, daj mi siłę i wiarę, że jesteś przy niej i nic złego się nie stanie. Oby wszystko poszło zgodnie z planem, bez komplikacji i żebyśmy szybko wróciły do domu.
Odpowiedz
Betty pomodle się.
Odpowiedz
Wczoraj o 22:30 straciłam moje wymarzone malenstwo ... To był 7 tydzień..... Boże daj mi siły zeby to przejść..... Wystawiasz m nie na próbę........ tak bardzo cię prosiłam o to dziecko kiedy wkoncu byłam w stanie blogoslawionym ty mi je odebrałes i zabrales do grona aniołów...... Proszę o modlitwę.....
Jezu UFAM TOBIE!
Odpowiedz
Ofiaruję dzisiaj swoją modlitwę!
Dużo sił dla Ciebie!!!
Odpowiedz
Gosia1231 pomodlę się w Twojej intencji.
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim. Zamowilam msze na 26 wrZesnia za nas i naszego aniołka..... Kobietki musimy dac radę bo nasze dzieci na nas spoglądają i sie opiekują swoimi mamusiami i tatusiami !!! Miałam dzisiaj rozmowę z księdzem która mi pomogła .... Myśle ze warto było pójść i porozmawiać z kimś kto powiedział jak sie modlić o miłosierdzie i miejsce dla naszych malenstw ....
Odpowiedz
Boże, naucz mnie cierpliwości i wiary.....że Ty nas prowadzisz...
pomóż nam zostać ziemskimi rodzicami...
obdarz nas wieloma dziećmi..którymi będziemy mogli nacieszyć się na Ziemi..
nie odtrącaj nas od Swego oblicza, ale ulituj się nad nami...
Odpowiedz
Prosimy Cie Boze, badz dla nas milosierny i poblogoslaw nasze rodziny.
Pomoz nam przetrwac te trudne i bolesne dni.
Matko Boza, miej nasze dzieci w swojej opiece i dbaj o nie zeby nigdy nie plakaly i byly szczesliwe tam z wami w niebie.
Pomoz nam, kobietom po poronieniu aby kolejne ciaze byly zakonczone sukcesem.
Aby stan Blogoslawiony byl szczesciem a nie lekiem i strachem.
Abysmy mialy zdrowe, silne i ziemskie dzieci.
Jezu ufamy Tobie!
Amen.
Odpowiedz
\" Panie proszę spraw
By życie mi nie było obojętne
Abym zawsze kochał to co piękne
Pozostawił ciepły ślad na czyjejś ręce\"
Odpowiedz
Boże, nie mam już siły..
ciągle powstaje coś przeciwko nam..
kiedy choć trochę się podniesiemy to znowu kolejny krzyż..
Panie, ulituj się nad nami...
Ześlij choć trochę swoje błogosławieństwo..
Odpowiedz
a jak wątpisz i twoja słaba wiara czyni cuda, to co Pan Bóg ma na myśli...
i może nie wierzysz, ale pewności już nigdy nie będzie.
Odpowiedz
Boże daj nam jutro siłę, gdy będziemy żegnac Naszą córeczkę Martynkę...
Odpowiedz
Jesli Bog pozwoli, jutro polecimy do Ziemi Swietej. Bede sie za Was modlic, cierpiace mamy.
Odpowiedz
Dziewczyny proszę o modlitwę za małego Franka!
Moja siostra przed chwilą urodziła synka w 25tc, mały jest w inkubatorze, zaintubowany, pod respiratorem...
bardzo się martwię....
Odpowiedz
Dużo siły dla Was i dla małego Franka ;(
Odpowiedz
betty pomodlę się za Was
Odpowiedz
Kolana mnie bolą od błagania o cud.
Nie będę już umiała wybaczyć, że nie chciałeś wysłuchać.
Nie przyjadę więcej do Ciebie.
Nie chce takiego Boga.
Odpowiedz
Boże dwa lata temu 24 listopada straciłam wszystko. Teraz kiedy tak bardzo się boję błagam zlituj się nad nami i zachowaj nas od wszelkiego złego.
Odpowiedz
Boże, błagam Cię, zlituj się nad nami po tych wszystkich cierpieniach.. proszę o dar dobrej ciąży i żywego, zdroweo dziecka...Zachowaj nas od zła.. Pomóż wszystkim rodzicom pragnącym potomstwa..
Odpowiedz
Boże dziękuję z wszystkich sił za moje już ponad roczne Maleństwo i proszę Cię obdarz cudem narodzin dziecka każdą pragnącą tego kobietę. Proszę o siłę na pokonanie wszelkich przeszkód i wiarę w spełnienie marzeń i snów dla Aniołkowych Mam. Błagam o życie i zdrowie każdego Maluszka, czuwaj nad naszymi dziećmi już od pierwszej sekundy ich poczęcia i proszę nie powiększaj grona Aniołków!
Odpowiedz
Boże, proszę Cię za Olę (kordis) o siłę na najbliższe, trudne dni.
Proszę Cię o pocieszenie, dobrych lekarzy, znalezienie diagnozy i skuteczną pomoc, aby mogli cieszyć się uprawnionym potomstwem!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości