Wątek modlitewny
Boże pomóż mojemu ziemskiemu dziecku a Aniołka przytul do swego serca...
Odpowiedz
Boze przyjmij do swego grona Agatke...miala tylko 25 latSad
Odpowiedz
Boże wiem że ostatnio mało było modlitwy a wierze że nie zapomniałeś o mnie a zwłaszcza o moim synku...proszę Cię o szybki powrót ze szpitala do domku...Błagam!!!
Odpowiedz
Za wszystkie kobiety które podjęły się trudu leczenia.....daj Boże siłę do walki o upragnionego dzidziusia.
Odpowiedz
Boże dziękuję Ci z całego serca,że powoli zbliżam się do momentu, kiedy wezmę moje dzieciątko w ramiona, dziekuję Ci za tę ciążę, za siły i za zdrowie. Proszę Panie Boże, spraw by nasze maleństwo urodziło sie silne i zdrowe.
Odpowiedz
Moje pierworodne Słoneczko miało się urodzić 20 stycznia 2005 roku... odeszło 15 lipca 2004...
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
Odpowiedz
Za naszą rodzinę, gdy wszystko się wali... Dopomóż Ojcze, daj sił i nadziei.
Odpowiedz
Za rodziców jednej maleńkiej dziewczynki zmarłej kilka dni temu.
Odpowiedz
Za Maluszka kundz - o zdrowie i życie.
Odpowiedz
dziękuję i również proszę o modlitwę za nas w tym trudnym czasie oczekiwania
Odpowiedz
Za wszystkie kobiety starające się by informacja usłyszana od lekarza była tylko pozytywna. Za wszystkie kobiety które już są w stanie błogosławionym by doczekały się szczęśliwego finału.
Odpowiedz
Boże proszę o szczęśliwy poród zdrowie dla synka i sen no mojej Alicji moim aniołku przytul ją mocno powiedz że ją bardzo kocham....jest mi ciężko bez niej Sad
Odpowiedz
dla mojej córeczki w 2 miesiace po stracie [*]
i prosba o upragnieone 2 kreski na tescie
Odpowiedz
za wszystkie dziewczyny na Staraniach, o potrzebną pomoc w oczekiwaniu .
Odpowiedz
za jasność umysłu i rozeznanie drogi do macierzyństwa dla mnie.
za wszystkie dziewczyny starające się o dzidziusia.
Odpowiedz
Panie, racz dać wszystkim osieroconym Rodzicom łaskę pocieszenia. Wysłuchaj też próśb tych, którzy z miłością i ufnością czekają na nowe życie - niech będzie im dane cieszyć się obecnością swoich dzieci tu na ziemi i szczęśliwie żyć razem w ziemskich rodzinach.
Odpowiedz
za olalo42 by Bóg dał jej siłę w pokonywaniu trudności życia i wiarę w to że w życiu wszystko jest możliwe.
Odpowiedz
za beate5a
Odpowiedz
beata dziekuje ci serdecznie ........i wam wszystkim ,za wsparcie i wiare ona jet no cóz daleko ale warto czasem ja miec ... jutro mam ostatnie badanie wiec prosze tylko o jedno o jedno siłe jakiej mi brak i cierpliwośc jaka wszyscy utracili po moim ostatnim zachowaniu..
Odpowiedz
moja ukochana babcia- właśnie skończyła się cięzka operacja mózgu..ratująca życie, pomódlcie się za nią ze mną
Odpowiedz
Dziękuję Ci Panie za tę kolejną nadzieję...

Weź w opiekę wszystkich, którzy z radością, ale i niepokojem oczekują narodzin po stracie... Pomóż nieść krzyż osieroconym Rodzicom i spraw, by w Ich sercach zagościła nadzieja związana z Twoim zwycięstwem nad śmiercią. Niech Triduum Paschalne umocni nas wszystkich, doda wiary, nadziei, miłości, ujmie bólu i goryczy...
Odpowiedz
O zdrowie dla wuchowego Maluszka i siły dla jego mamy.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Malgosia]
nie modlę się, ale będę słać dobre myśli.
Odpowiedz
za wszystkie Mamy które dziś w dniu ich święta nie mogły przytulić swoich dzieci....
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Malgosia]
Przyłączam się.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości