Wątek modlitewny
jesli ktos z was ma w nastepnych dniach minutke to prosze o modlitwe bo ostatnie tygodnie byly dla mnie bardzo ciezkie, a moje starania o dziecko zostaly jeszcze bardziej utrudnione i potrzeba mi wiele sil zeby wytrwac w postanowieniu dalszego starania sie..Boze dodaj mi sily na dalsze miesiace bo ogarnia mnie strach przed najgorszym...amen

Poblogoslaw tu kazda z nas jej strania ciaze i dodaj sil w trudnych chwilach zwatpienia....
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za męża i dzieci. Zwłaszcza za najstarszą córę, która wymodliła nam to dzieciątko na Jasnej Górze- była taka szczęśliwa. Myślę, że to prawdziwa próba wiary dla niej, ale też dla mojego męża. Zacznę czytać i modlić się też za Was.
Odpowiedz
jak dawno nie bylam na Jasnej Gorze...to magiczne miejsce...moze uda mi sie nawiazac kontakt z zakonem ktory tam jest i poprosze zeby ktos ukleknal przed Cudownym Obrazem Najswietszej Panienki i poprosil o laske i dla mnie...
Odpowiedz
Witajcie.
Chciałam Was gorąco prosić o modlitwę w intencji Moniki i jej rosnącego pod sercem synka. Dziewczyna jest w 26 tc.
Niedawno odkryto na usg guza u dziecka, prawdopodobnie to duża malformacja limfatyczna.
Piszę o tym tutaj ponieważ prócz własnej modlitwy nie mogę wiele więcej zrobić jak tylko prosić Was Drogie dziewczyny o modlitwę za Monikę i małego.
Mam nadzieję że wydarzy się cud, że zanim synek sie urodzi te zmiany jakos ustąpią...
Boże... Proszę...
Odpowiedz
za maluska dziewczynke, upragniona coreczke...urodzila sie zbyt wczesnie wazy tylko ponad 600gram, blagam Boga o cud....
i sily dla rodzicow
Odpowiedz
prosze o wsparcie duchowe dla malej Martusi, nadal walczy o swe zycie i jest na bardzo dobrej drodze!!!
Odpowiedz
Chcialabym prosic o modlitwe za nas, za ludzi. Przysnila mi sie wczoraj Matka Teresa, byla bardzo zmartwiona i prosila o modlitwe. Prosmy Boga o laskę.
Odpowiedz
o pokoj w naszych secach, radosc na nadchodzace dni, o sile do walki dla wszystkich malenstw przedwczesnie urodzonych, Ciebie prosimy.....
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=omarcin]
Dzisiaj o 8.00 rano umarła 31 letnia Basia, która w czasie ciąży zachorowała na złośliwy nowotwór węzłów chłonnych. Nie chciała leczyć się bez dziecka - a to był warunek lekarzy.

Film o Basi:
http://ekai.pl/wydarzenia/wideo/x24136/f...-dostepny/
Odpowiedz
za malzenstwo Kasi i Sylwka. trwa niespelna 2 miesiace a juz przezywa powazny kryzys ktory nieuchronnie prowadzi do ich rozstania
Odpowiedz
Za wszystkich, dla których ten Adwentowy i Bożonarodzeniowy czas jest szczególnie trudny. Boże, otrzyj łzy - te, które popłyną otwarcie i te ukrywane w głębi serca, \"bo tak wypada\". Daj naszemu otoczeniu lepsze zrozumienie tego, co czują rodzice, których dziecka już nie ma po tej stronie życia.
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=wuchowa]

Film o Basi:
http://ekai.pl/wydarzenia/wideo/x24136/f...-dostepny/

...........

za tych, których Pan Bóg również oszukał...
Odpowiedz
Za wszystkich rodziców po stracie, by te Święta Narodzenia Pańskiego przyniosły im nadzieję i wiarę, by maleńki Jezus ukoił ich ból, obdarzył łaskami, jakich potrzebują.
Odpowiedz
Od wczoraj tłucze mi się po głowie piosenka M. Szcześniaka \"Już pół roku odkąd nie ma Cię...\" ... bardzo tęsknię za Tobą Córeczko!!! Proszę Cię bądź przy nas...opiekuj się swoim młodszym rodzeństwem... Bądź szczęśliwa...z anielskimi skrzydłami... dotykając Twarzy Boga...
Odpowiedz
Boże ratuj ,bądź przy mnie,bardzo Cię potrzebuję,tul w swoich ramionach,Tobie zaufałam, spraw abym pozostała w tej nadziei do końca...Miej w opiece moją rodzinę,znajomych,bliskich...Tylko Ty jesteś zawsze,kocham Cię
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Gosię i Macieja, którzy niedawno stracili swoje dziecko. Boże dodaj im sił.
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Gosie naszą była forumowiczkę u której stwierdzono podejrzenie ciąży pozamacicznej. Boże dodaj im otuchy i sił...
Odpowiedz
Boże wczoraj byłam na katechezie która dotyczyła mojej sytuacji.Musiałam powstrzymywać łzy aby się nie rozryczeć na cały głos.Dziękuję Ci za tych ludzi którzy ją wygłosili i za to że skierowałeś ją do mnie.Teraz jest mi lżej bo wiem że śmierć nie istnieje ,że jesteś przy mnie a moje dziecko czeka na mnie każdego dnia że było stworzone z miłości prawdziwej która się nie kończy.Oby jak najwięcej osób zdało sobie sprawę z tego ,to może choć trochę łatwiej im będzie zrozumieć to co ich spotkało.Dziękuję
Odpowiedz
Kochani proszę Was o modlitwę za małego Jasia Aleksandra i jego rodziców.. Chłopiec urodził się tydzień temu, prawie w terminie, po długiej i trudnej ciąży. Miał problemy z gazometria był w inkubatorze, a dziś dodatkowo podczas Us stwierdzono obecność płynu w główce. Rodzice są przerażeni. To ich pierwsze dziecko, którego cudem nie stracili,a teraz znów stres.
Odpowiedz
Panie Jezu, dziękuję za cud narodzin Natanielka, za pierwszy rok mojego macierzyństwa, za te wszystkie chwile pełne szczęścia i wzruszeń, za każdy Jego uśmiech i każde dokonanie, którego byliśmy świadkami, za to, że pięknie rośnie i rozwija się każdego dnia. Dziękuję za dom, który tupot stópek Natanielka tak szczęśliwie napełnił i proszę o dalsze błogosławieństwo dla naszej rodziny.

A dla wszystkich rodziców po starcie, proszę o pokój ich serc, o nadzieję, wiarę i szczęśliwe doczekanie upragnionego dzieciątka.
Odpowiedz
proszę o modlitwę za nasze Maleństwo i za nas, byśmy potrafili się cieszyć pomimo lęku i zaufać Bogu
Odpowiedz
Bardzo proszę o modlitwę, czy choćby westchnięcie do Boga za Monikę i jej synków...O siłę dla niej i dla tego maluszka, który z nią tutaj został i walczy o życie...
Maryjo Orędowniczko i Pocieszycielko strapionych, bądź przy nich...
Odpowiedz
Dziękuję Ci Panie za moją rodzinę,za rekolekcje,Ty wiesz że ich potrzebuję aby się wzmocnić...Proszę Cię czuwaj nad nami,Tobie ufam
Odpowiedz
przepraszam Cię Boże że zdarza mi się upaść choć wiem że jesteś miłością.Po słowach katechezy na długo zapamiętam że jesteś przy mnie,że kochasz mnie prawdziwą miłością,która nie mówi w jednej chwili że ufa a w drugiej wątpi....Ty wiesz jaką marnością jestem i nie zmieniasz zdania,bardzo Cię kocham Tatusiu za to.Bądź przy mnie i nie pozwalaj na takie upadki,tego potrzeba mi najbardziej ,a reszta będzie mi dodana Smile
Odpowiedz
Bądź uwielbiony Panie... Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości