Wątek modlitewny
ellen - jest mi b. bliskie to, co napisalas. O Basi mysle podobnie i czesto prosze za jej wstawiennictwem o wsparcie. Jakie to wszystko dziwne, jak w tej Bozej rzeczywistosci mozna \'spotkac\' sie z kims, kogo sie nie zna. Tu na forum wiele osob myslalo o Basi w jej ostatnich dniach, wierze, ze teraz mysli tez o nas.

I swiadomosc, ze gdzies sa ludzie, ktorzy sie modla za kobiety po poronieniu, za to wszystko, co zwiazane jest z pomoca im - nawet jesli nie wiemy o wszystkim, bo nie wiemy - pomaga isc naprzod.

Cytat:[autor cytatu=ellen]
bo Wasze forum czytam juz od dosc dawna

ellen - to forum, strona, serwis - jest takze Twoje.

Monika
Odpowiedz
Wiele osób jest poruszonych świadectwem życia i śmierci Basi. Ona naprawdę działa z nieba. Niektórzy ojcowie dominikanie odebrali jej świadectwo jako ogłoszenie im Dobrej Nowiny.
Z modlitwą
o.Marcin
Odpowiedz
Dziś Nale ma cc, chciałabym byśmy wszyscy pomysleli w modlitwie o niej i jej córeczce.
Odpowiedz
za moja przyjaciolke ktora w sobote bierze slub, o laske czystego i swietego zycia dla niej i jej meza. i o nale oczywiscie pamietam w modlitwie
Odpowiedz
Ja również proszę o modlitwę za pomyślny poród Nale
Odpowiedz
Przyłączam się do obu modlitw
Odpowiedz
polecam meza mojej przyjaciolki proszac dla niego o laske uzdrowienia i sile w dzwiganiu krzyza choroby. prosze rowniez za monie25, o pokoj i milosc w jej malzenstwie, o laske upragnionego macierzynstwa dla niej. i za wszystkie starajace sie mamy
Odpowiedz
dowiedziałam sie ze kolejna z naszych forumowiczek jest w ciazy... modlę sie o nia bardzo gorąco i was takze prosze...
Odpowiedz
Ja również proszę o modlitwę za wszystkie ciężarne forumowiczki...
Odpowiedz
za Anusie...nową Mamę wśród nas...za Jej męża...za ich miłość
Odpowiedz
za Monik(ipek), marcowke ktora stracila wlasnie kolejne dziecko. niech dobry Bóg utuli jej zranione serce
Odpowiedz
Za trzy znajome dziewczyny, które właśnie zaczynają ciążę. Niech to będzie dla nich czas doświadczania Bożych cudów.
Odpowiedz
za moich przyjaciol, ewe i przemka ktorzy biora jutro ślub. o laske otwarcia sie na Boże plany względem nich, o laske czystosci i poglebienia wiary dla nich
Odpowiedz
Z siebie i moje forumowe koleżanki aby dobry Bóg dał nam się cieszyć upragnionym macierzyństwem tu na ziemi
Odpowiedz
Odkąd dowiedziałam się o tej ciąży, to codziennie się modlę o Maleństwo. Żeby tym razem było dobrze. Proszę również Was o modlitwę.

Wcześniej prosiłam o modlitwę za moje Aniołki. Dziękuję. Pomogło.
Odpowiedz
o nawrocenie mojej rodziny i przyjaciol
Odpowiedz
A ja tym razem prosze w swojej intencji. Niech dobry Bóg da mi mądrość w rozwiązaniu problemu, niech rozwiąże się zgodnie z Twoją wolą Panie. Niech zapanuje spokój w moim sercu i głowie bym mogła znowu normalnie żyć Boże. Kocham Cię i ufam ale chyba zaczyna brakować mi już sił, prosze o modlitwe również i w tej intencji.
Odpowiedz
Prosze Cie Jezu Milosierny,
zamien zal i bol - w pokoj i radosc
A Matka Twoja niech ublaga dla ziemskich matek
pełne ramiona...
Amen
Odpowiedz
Za Tinusię i Amorka za szczęśliwe rozwiązanie o czasie amen
Odpowiedz
Za moją koleżankę, która jest umierająca i zostawia na świecie maleńką córeczkę.
Proszę o modlitwę dla niej.
Odpowiedz
za ellen i wszystkie wierzace mamy aby trudne doswiadczenia umocnily ich wiare i ufnosc w Boże milosierdzie
Odpowiedz
....za tych ktorzy stracili badz traca wiare i nadzieje ....

umocnij nas Panie .
Odpowiedz
Za Monik(ipek) i za M. i zdrowie dla niej i jej dzieciątko (tak bardzo sie boję!!!!!!!!!!!!), by oboje wytrwali jak najdłuzej i by czekał ich tylko radosny koniec ciąży!
Odpowiedz
Za Evę i jej maluszka za szczęśliwe rozwiązanie w terminie amen
Odpowiedz
Gosiu dziękuję... Słów brakuje... aż łezki lecą... Ściskam kochana
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości