Wątek modlitewny
Dziekuje dziewczyny bardzo. Jestem na etapie przyjmowania wszystkich modlitw o zdrowie moje i mojej córci.
Odpowiedz
Ojcze....Wysłuchaj.....
Odpowiedz
Szatro jestem z Tobą od rana.
Odpowiedz
Panie Boże błagam... za wszystkie Aniołkowe Mamy o ten najcenniejszy dar. Pobłogosław.
Odpowiedz
Ks. Adam Skwarczyński – Modlitwa matki po poronieniu dziecka

Boże, mój Ojcze, czas upływa, a mnie łzy napływają do oczu, w sercu mam wielki ciężar… Ty dobrze wiesz, jak bardzo czekałam na urodziny tego dziecka, cieszyłam się każdym dniem jego życia w moim łonie. Świadomie i dobrowolnie nie robiłam niczego przeciwko niemu ani przeciw jego życiu, a jednak… stało się…! Umarło, zanim mogłam je zobaczyć, przytulić, nakarmić; zanim mogło ono zobaczyć świat i twarze swoich rodziców.
Wierzę jednak, że to dziecko żyje u Ciebie i jest szczęśliwe. To powinno mnie uspokajać, tym bardziej, że nie było w tej śmierci mojej winy, bo nie miałam złej woli.
Jednak szatan korzysta z mojego smutku, próbuje uderzać w moje serce i wchodzić między mnie a Ciebie, mój Ojcze Niebieski! Chce koniecznie wzbudzić we mnie wyrzuty sumienia, że może czegoś zaniedbałam, za mało się oszczędzałam, nie podjęłam jakiegoś leczenia… Przez to chce wejść między Ciebie i mnie, wzbudzić lęk, rozgoryczenie, poczucie życiowej pustki, chce mnie odciągnąć od modlitwy. Boże, nie pozwalaj mu na to!
Przezwyciężając tę „chmurę”, która mnie otacza i dusi, z pewnym wysiłkiem modlę się do Ciebie:
Dziękuję Ci, Boże, za tak krótkie życie ziemskie tego maleńkiego dziecka. Przecież było wystarczające do tego, by zdążyło sobie ono zasłużyć na szczęście wieczne! Wielbię Cię w wypełnieniu się Twojego Ojcowskiego planu wobec niego i w Twojej decyzji, by właśnie w tej, a nie w innej godzinie, posłać Anioła Śmierci po jego duszę. Ty wiedziałeś, co jest dla niego najlepsze, i to właśnie otrzymało z Twej miłości i dobroci. Umierając, uniknęło okazji do grzechu i pokus szatana. Jest święte.
To dziecko jest moje, bo mi je dałeś, ale o wiele bardziej jest Twoje, mój Ojcze i Dawco Życia. Czym jest moja miłość do niego wobec Twojej? Ty je kochasz milion razy bardziej! U Ciebie jest bezpieczne i szczęśliwe, i będzie bez końca. Ufam Tobie!
Pozwól mi, Boże, spotkać moje dziecko w chwale Nieba, a teraz wysłuchaj jego modlitw, które zanosi do Ciebie za swoimi bliskimi. Na jego prośbę napełnij moje serce swoim pokojem. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
Odpowiedz
Boze zmiluj sie..... zlituj sie..... pozwol majce rosnac w brzuszku jeszcZe troche blagam
prosze was kazda z osobna o modlitwe...............
Odpowiedz
wspieram modlitwą... +
Odpowiedz
Boze pomóż..... Proszę o zdrowie i szczęśliwy porod mojej córki.........
Odpowiedz
Boże pomóż aby Majusia jeszcze powiedziała w brzuszku tej dzielnej mamy, dodaj im sił, wiary i zdrowia
Odpowiedz
Boże Tobie też dziękuję, za zwątpienie...
bo może wrócę.
Odpowiedz
Modlę się razem z Wami, we wszystkich intencjach i proszę też o modlitwę za moje Maleństwo i mnie samą...
Odpowiedz
Boże, modlę się za wszystkie przyszłe mamy, które się starają o dziecko pierwsze lub kolejne (i za te które za niedługi czas będą się starać) - by doznały cudu zapłodnienia oraz donosiły spokojnie ciąże i urodziły zdrowe bobasy.

Kocham Cię , Boże.
Pomagaj.

Dziękuję Ci Boże za synka, którego udało się urodzić w 2010 r., proszę o zdrowie dla niego i dla nas.

Życzę zdrowia dla wszystkich mam, aby doczekały się potomstwa.
Odpowiedz
„Albowiem Pan pocieszył swój lud, zlitował się nad jego biednymi. Mówił Syjon: Pan mnie opuścił, Pan o mnie zapomniał. Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona zapomniała, Ja nie zapomnę o tobie.”
Iz 49, 13-15 Smile
Odpowiedz
Boże dodaj siły do normalnego działania w życiu...
Odpowiedz
Ja dziś też dołączam do modlitw, łączę się z Wami w modlitwie ale też proszę o modlitwę za mnie.

Święty Janie Pawle II, prosimy wstaw się za nami przed tronem naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosząc o dar upragnionego potomstwa dla nas. Ojcze Święty, Janie Pawle II, prosimy wypraszaj potrzebne nam łaski i spraw, aby w naszych sercach zagościło tak długo wyczekiwane szczęście.
Módl się za nami święty Janie Pawle II!

Modlitwa o wstawiennictwo św. Jana Pawła II
Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach. Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie… Wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do Boga z ufnością w miłosierdzie Boże i moc Twej papieskiej modlitwy. Pragnę przez Jezusa i Maryję za Twoim przykładem zbliżać się do Boga.
Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała ojcu...
Odpowiedz
Córeczko... pamiętam (*)
Odpowiedz
Maryjo, Matko z sercem przeszytym mieczem boleści, bądź pocieszeniem i wsparciem dla tych matek, których smutek rozrywa serce. Rozpal w nich ogień miłości do Twego Syna i do drugiego człowieka.
Odpowiedz
Maryjo, która byłaś Matką dziecka w cudowny sposób poczętego, miej w swojej opiece wszystkie kobiety, które pragną dziecka. Daj im siłę, aby nie ustawały w wierze, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko zaufa się Panu, tak jak Ty to zrobiłaś. Matko Boża Brzemienna, bądź blisko zrozpaczonych i zrezygnowanych, wyproś im łaskę spokoju i przyjęcia woli Bożej.
Odpowiedz
Jezu, Mistrzu cierpiących, naucz nas modlić się jak Ty, o oddalenie cierpienia, a gdy wolą Bożą jest, byśmy cierpieli – wspieraj nas i ucz przyjmować je, znosić i ofiarować dla większej Chwały Bożej i dla dobra wszystkich cierpiących. Amen.

Matko Boża Bolesna uproś nam męstwo w cierpieniu
Odpowiedz
Dziś Dzień Dziecka Utraconego... Modlimy się do św. Ojca w Niebie, aby ulżył kobietom w cierpieniach, oby było jak najmniej poronień, oby ich skala się zmniejszała...oby kobiety mogły się szybko cieszyć wymarzonym macierzyństwem
Odpowiedz
Pamiętajmy: Dziś w godz. 12-13 Godzina Łaski - warto pomodlić się chociażby jedno Zdrowaś Mario - Kto dziś ma mało czasu i jest zabiegany.
Jak Ktoś może, to najlepiej poświęcić godzinę dla Maryi, i modlić się do Niej o łaski - nawet te największe. Módlmy się o swoje obecne i przyszłe Małe Cuda.
Odpowiedz
Za Marysienkę i jej córeńkę Joasię - z całych sił się modlimy, Dziewczyny.
Odpowiedz
Za Marysię i Joasię - z całych sił...
Odpowiedz
Dziękuje...
Odpowiedz
Moja koleżanka urodziła w środę synka, to był 28 tc, Maleńki waży 900 g. Wcześniej straciła dwójkę dzieci. Proszę o modlitwę i sama modlę się o zdrowie i siłę do walki dla Jasia. Trwam w modlitwie za maleńką Joasię, córeczkę Marysi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości