Wątek modlitewny
Boziu prosze cie o 2 kreseczki dla dwuch dziewczyn bardzo mi bliskich z wątku oczekiwanie.
O nadzieje i wiare dla wszystkich mam po stracie ,Starających sie i tych już w stanie błogosławionym.
Prosze Cie o zdrowie i siłe dla naszego Kacperka.By te bóle brzucha nie były niczym złym. Ty wiesz boże jak bardzo sie boje...
Odpowiedz
Panie Boże proszę Cię o cud poczęcia nowego życia dla Kip i Kundz
Odpowiedz
Panie Boże, błagam Cię o siłę dla tej, której nadzieje znów zostały niespełnione. Nie pozwól, by poddała się w swojej walce o własne szczęście. Poprowadź ją i obdarz ją cudem, którego tak pragnie i potrzebuje.
Odpowiedz
modlmy sie za BeateZ i jej coreczke Grete.malenstwo ma zapalenie plu ci Beata jest z nia w szpitalu. raczej spedza tam swieta
Odpowiedz
Dziękuję Ci Panie za te dni - najradośniejsze jak dotąd Święta Bożego Narodzenia w moim życiu...

Proszę Cię Nowo Narodzony o nadzieję dla oczekujących i starających się rodziców, o pokrzepienie dla wszystkich rodziców świeżo po stracie, dla których to wyjątkowo trudny czas, o łaskę wiary i o siły dla nas wszystkich.
Odpowiedz
Proszę Cię Jezu malusieńki o łaskę macierzyństwa, abyśmy krótko na nasze dziecko czekali i mogli wkrótce je przytulić
Odpowiedz
Dzieciątko Jezus, dziękujemy i prosimy o szczęśliwe rozwiązanie.
Odpowiedz
o zdrowie dla malenkiej Gretki....i sily dla jej mamy
o szczesliwe rozwiazanie dla Moni i wszystkich mam po stracie...
Odpowiedz
Za Kinge i Jej Bliskich... O sily, wsparcie, nadzieje.
(*)(*)(*) dla Basi, Michasia i Julianka.

\"Panie wejrzyj...\"
Odpowiedz
Jezu ufam Tobie...Daj siłę,zdrowie oczekującym mamom tego forum aby szczęśliwie utuliły swoje dzieci
Odpowiedz
Prosze Cie Boze o w miare szybki Ten Telefon . Nie wystawiaj jeszcze raz nas na probe ... nie daj dlugo czekac na ten dlugo wyczekiwany Cud . Bardzo Cie prosze ... Pozwol juz zostac mi mama .
Odpowiedz
Ja też proszę o TEN telefon...
Za wszystkie oczekujące mamy, rodzące sercem i naturalnie.
Odpowiedz
wizardess to ja prosze o Ten Telefon za nas dwie . myslalam ze na tym forum jestem jedna z nielicznych albo sama a tutaj .....
Odpowiedz
no widzisz aga.. ja też czekam. Mój mail wizardess@tlen.pl. Napisz jak masz chęć Smile Pozdrawiam! Smile
Odpowiedz
Ago, Wizardess - ja przyłączam się do Waszej intencji. Obyście nie musiały długo czekać!
Odpowiedz
Boże dziękuję za miniony rok... dostałam tyle, że o więcej nawet bym nie śmiała prosić... Dostałam mojego syna...

Boże proszę Cię we wszystkich intencjach moich i dziewczyn z forum...

Bóg zapłać...
Odpowiedz
za wszystkie ktore z drzeniem serca oczekuja na wynik.....
Odpowiedz
za moja kolezanke, ktorej sacza sie wody.... a jej coreczka ma dopiero 19 tyg....

Boze, prosze.... o cud....
Odpowiedz
niestety... nie udalo sie :\'( :\'( :\'(
(*)
Odpowiedz
Za dzieciątko koleżanki Majul i jej mamę oraz bliskich.
Odpowiedz
Za moja kuzynke i jej malenstwo, ktora lezy w szpitalu z 1 cm rozwarcia, a ma termin dopiero na koniec maja ;( Boże daj jej sile do walki i chron jej dziecko!!!
Odpowiedz
Dzięki Ci Panie za córeczkę Joasi...

Daj proszę siły Agacie ....
Odpowiedz
O siły dla Agaty...
Odpowiedz
O siły dla Agaty...

Dziękuję za Martynkę Joasi...
Odpowiedz
Wczoraj nagle odszedl moj uchokoany wujek(*)(*)

Mial tylko 51 lat,prosze o modlitwe....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości