Wątek modlitewny
Madness bardzo dziekuje za modlitwe za mnie.

Prosze o wstawiennictwo i modlitwe bo brakuje mi sil.Strach tlamsi moja dusze i serce, ktore powinno byc teraz spokojne i czyste.
Odpowiedz
Ja dziś proszę o modlitwę za Evę...
Odpowiedz
Widziałam również, że i tutaj o mnie pamiętano... Inko, Małgosiu... po raz kolejny dziękuję tym samym osobom... Pamiętam o Was w modlitwie. Eva
Odpowiedz
chciałam Was bardzo prosić o modlitwę za moją siostrę która niedawno poddała sie aborcji, nie wyobrażam sobie co Ona musi teraz czuć, wiem jak mnie boli utrata maleństwa a Ona sama się do tego przyczyniła. ja również pamiętam o Was w modlitwie
Odpowiedz
Dziekuje za modlitwe wszystkim. Dziekuje Ineczko ze poprosilas o modlitwe za mnie. Gdyby nie wsparcie Wasze a dzieki temu uslyszalo o tym Niebo i bylo przy mnie cala moca, nie wiem jak to by sie potoczylo. W dniu porodu bylam spokojna i do wszystkiego podeszlam bez leku...
Dziekuje z calego serca.

Z modlitwa!
eska
Odpowiedz
prosze was o modlitwe za moja kolezanke zuze,ktora w najblizszym czasie chce dokonac aktu apostazji (wystapienie z Kosciol) o nawrocenie dla niej i jej rodziny. prosmy o nia teraz szczegolnie kazdego dnia, byc moze Pan Bóg odrwoci zamiar jej serca. ta decyzja wiaze sie z wieloma powaznymi konsekwencjami dla jej zycia duchowego i nie tylko, decyzja ta pociaga za soba m. in ekskomunike. prosze,pamietajcie o niej w modlitwach
Odpowiedz
A ja chce podziekowac za opieke Aniolow Strozow, bo mimo roznych trudnosci uda nam sie wziac udzial w Kongresie Rodziny, co wygladalo juz zupelnie beznadziejnie. I dziekuje za wszystkie osoby, ktore zaangazowaly sie w organizowanie udzialu stowarzyszenia w tym przedwsiewzieciu.

Madness - to tak boli, gdy ludzie odchodza od wiary.

Wczoraj wieczorem bylismy na Mszy i b. ucieszylo mnie spotkanie z jednym czlowiekiem. Kojarze go tylko z widzenia, jeszcze kilka tygodni temu byl katechumenem, trafilismy kilka razy na obrzedy przygotowawcze do chrztu doroslych i tak jakos zapadl mi w pamiec. W Niedziele Palmowa, gdy szukalam miejsca w lawce, to podszedl, zagadal o dzieci. W Wigilie musialam zostac w domu (dzieci o tej porze spia), ale czytajac czytania, gdzie nieustannie przewija sie tematyka Chrztu, wracal w myslach i ten czlowiek. Wczoraj widzialam go po raz pierwszy od jego przyjecia do Kosciola. Udzielal Komuni swietej (tutaj szafarzami jest wielu swieckich, kobiety rowniez). Niesamowicie mnie to podnioslo na duchu. Jak dobry jest Bog, ktory obdarza laska wiary ludzi i nie ma wzgledu na nic, na co czesto my patrzymy.

Madness, trzeba sie modlic i ufac, ze Pan Bog ma swoje sekretne sposoby dotarcia do serca czlowieka.

Monika
Odpowiedz
to prawda Moniko, dla Boga nie jest przeszkoda najwieksza nawet zatwardzialosc serca czlowieka ani zadne apostazje, herezje czy inne odstepstwa. trzeba nam wierzyc ze tam gdzie rozpanoszyl sie grzech,tym jeszcze obficiej rozlala sie laska.

ciezko byc spokojnym kiedy ktos bliski sercu odrzuca to co jest najwiekszym darem jednak wiem ze Bóg nie takich grzeszników przemienial i przywracal na droge wiary.

chce rowniez polecac waszej modlitwie meza kuzynke Darie ktora wczoraj przyjela pierwsza komunie swieta. tak sie przejelam Zuza i jej apostazja ze zapomnialam o tej, ktora dopiero zaczela swoja samodzielna droge z Chrystusem. niech zbliza sie coraz bardziej do Boga i bedzie swiadkiem odwaznym wiary wobec swiata. prosze rowniez za jej rodzicow ktorzy sa malzenstwem cywilnym. prosze za rodzine meza ktora bardziej jest przywiazana do obrzedow religijnych niz do Boga. ciezko troche na sercu po wczorajszej uroczystosci, ciezko ze bliscy ludzie wypelniaja praktyki religijne jako pewna tradycje a jawnie i otwarcie przeciwstawia sie nauce Kosciola. ciezko im tlumaczyc i spotykac sie z kpina i niezozrumieniem ale ciezko tez milczec i sluchac tych wszystkich slow krytyki dla prawd wiary. niech dobry Bóg ma ich wszystkich w opiece i nas rowniez jako czlonkow tej rodziny.

no to sie pozalilam. ale jest tez wiele rzeczy za ktore chce dziekowac, tych jest znacznie wiecej. masz racje Moniko ze to cud z tym kongresem. nasi mali oredownicy nie proznuja Smile nasza wspolnota \"watkowa\" rowniez
Odpowiedz
polecajac wszystkie nasze stale intencje, ty ujawnione i ukryte, polecam dzis tine i kame ktore ujawnily sie ze swoimi ciazami, o pokoj serca dla nich i szczesliwe 9 miesiecy. oraz za wszystkie nasze forumowe mamy, ktore oczekuja szczesliwego finalu, niech Pan Bóg zabierze wszystkie ich lęki i obdarzy radoscia.
polecam rowniez dzis szczegolnie nasza nowa forumowiczke celin, jej chorego synka i wszystkich bliskich. niech cierpienie i trud ktorego doswiadczaja bedzie dla nich rownoczesnie droga ogromnego spelnienia i doprowadzi ich do pelni zycia z Bogiem.
no i za zblizajacy sie kongres na ktorym \"wystapimy\" jako stowarzyszenie. wszystko w rekach Boga!
Odpowiedz
Ja polecam Waszym modlitwom Agnieszkę, która straciła bliźniaki w 8 miesiącu, Władzię, która po długim oczekiwaniu jest w 6 tygodniu i bardzo się boi, a także Monikę, której ciężko wybaczyć samej sobie.
Z modlitwą
o.Marcin
Odpowiedz
za Nale i jej Maluszka
Odpowiedz
przylaczam sie jak zawsze do wszystkich waszych i intencji i prosze was o moditwe za mnie i wymienione przeze mnie wyzej sprawy. jest mi ogromnie ciezko...
pamietajmy tez o wszystkich naszych bardzo mlodych forumowiczkach ktore traca swoje malenstwa a przy tym doswiadczaja samotnosci i opuszczenia przez partnerow, brak wsparcia ze strony bliskich ktorzy nawet nie wiedza o ich tragediach. wczoraj dolaczyla do nas nastolatka ktora nie jest jedyna na tym forum mloda cierpiaca mama. otoczmy je wszystkie szczera modlitwa
Odpowiedz
A ja proszę o Boże łaski dla Małgosi.... i modlitwę za dziewczyny, które cierpią z powodu straty swoich dzieci - niech Bóg da im siłę...

I dziękuję Bogu, że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie....
Odpowiedz
proszę o modlitwę:
przyszłym tygoidniu idziemy z meżem do szpitala by zawalczyć o papiery potrzebne do zarejestrowania w usc naszej MARYSIEŃKI (zm.4.12.05. pod mym sercem)
Odpowiedz
prosze was o modlitwe za moich znajomych ktorzy jutro biora slub cywilny. niech Pan Bóg otworzy im serca i doprowadzi ich do pelni zycia w sakramentalnym malzenstwie. i za moja mame ktora ma dzis urodziny. dziekuje za nia i prosze o wszystkie laski dla niej,szczegolnie o laske wiary
Odpowiedz
rzadko ostatnio zaglądałam na tę stronę, trochę pomieszkuję w Polsce a trochę za granicą ale codziennie pamiętam w modlitwie o nas wszystkich. tam gdzie mieszkam jest Kościół pw Matki Boskiej z Guadelupe otwarty całą dobę i zawsze ktoś głośno odmawia różaniec, można przyjść o 2 w nocy i się dołączyć, niesamowita sprawa, dałam na Mszę w naszej intencji z prośbą o wszelkie potrzebne nam łaski. A o. Marcinowi tą drogą bardzo serdecznie dziękuję... Bóg zapłać
Odpowiedz
renka,
wielkie dzieki za ta pamiec modlitewna. ta nasza wspolna modlitwa wyprosila juz tak wiele lask.
o ile sie nie myle to Matka Boska z Guadelupe jest patronka dzieci, prawda? tym bardziej modlitwa w tym miejscu ma niezwykle i zarazem bardzo symboliczne znaczenie.
jeszcze raz dziekuje ci ze jestes z nami
Odpowiedz
za channtall ktora stracila dagusie w 23 tc a teraz jest w 17 tygodniu ciazy. ech, co tu duzo pisac, niech pan Bóg chroni ja i dziecinke przez kolejne miesiace i pozwoli im szczesliwie dotrwac do przewidywanego terminu.
polecam rowniez jej meza,wszystkich bliskich i jej siostrzenca (a mojego bratanka) ktory mial dzis pierwsza komunię swięta. niech wzrasta w wierze i niech nigdy nie braknie mu wszelkich Bożych lask na drodze z Chrystusem
Odpowiedz
a ja prosze o modlitwe za kazda z nas ktora stara sie o malenstwo . za kazda ktorej czasem brakuje sil i lez ... za kazda ktora pragnie zostac mama dzieciatka po naszej stronie teczy ...
Niechaj wysluchane zostana nasze prosby i blagania o Laske Macierzynstwa .
Odpowiedz
mam male pytanie ... czy wszystko w porzadku z o. Marcinem nie chce zasmiecac forum ale troche sie martwie ..... dlugo nie bylo Go z nami ...
Odpowiedz
aga,niewiem i tez sie zastanawiam.mam nadzieje ze niebawem sie odezwie. tymczasem polecajmy go w modlitwach, mysle zreszta ze kazda z nas to robi
Odpowiedz
Dzięki za troskę i modlitwę. Trochę nie nadążam, przygotowuję studentów do bierzmowania, ale po 27 maja już będę wolniejszy.
Codziennie o Was pamiętam w modlitwie w czasie Eucharystii i o 21.00.
Nie zawsze też potrafię się wstrzelić w Wasze posty, choć czytam je każdego dnia. Gdy widzę, że rozmawiacie między sobą to staram się nie wtrącać.
Pozdrawiam
o.Marcin
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich.
Chciałabym polecić Bogu nasze 3 aniołki.I prosić o modlitwę za nasze przyszłe ziemskie zdrowe maleństwa.Istnieję na tym forum dopiero od wczoraj.I bardzo pomaga mi mysl o tym ze jesteście wszyscy ze mną.
Będę sie modlić również za wasze maleństwa.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
o marcinie,
my na kazdym watku uskuteczniamy dyskusje, tutaj szczegolnie bo kazda chce sie dzielic swoimi doswiadczeniami w sprawach wiary aby podniesc na duchu inne, ktore upadaja ale ojca slowo jest zawsze mile widziane i wyczekiwane mimo dyskusji ktora zdaje sie nie potrzebowac \"wtracania sie\" osob trzecich. ojca \"wtracanie\" jest bardzo potrzebne i w miare mozliwosci prosimy aby ojciec robil to jak najczesciej!
bedziemy polecac wszystkie ojca sprawy.
gosiek, bardzo mi przykro z powodu twoich strat ale cieszy mnie to ze pociechy w swojej tragedii szukasz wlasnie w modlitwie. to ona jest nasza najskuteczniejsza bronia przeciwko rozpaczy i zwatpieniu.
polecam anie i macka ktorzy spodziewaja sie dziecka. kilka lat temu rowniez przezyli poronienie, potem urodzil im sie cudowny kubus. niech pan Bóg chroni i umacnia ich i malenstwo ktore ma sie narodzic
Odpowiedz
Droga Madness! Dziękuję ci za te słowa bardzo wiele dla mnie znaczą.
I dołączam się do molditwy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości