Wątek modlitewny
Za Monike .....
Odpowiedz
za wszystkie nasze dzieci, które odeszły nim się urodziły.............
Modlitwa za dziecko zmarłe przed narodzeniem

Jezu, Ty mówiłeś proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie. Jesteś jedynym Zbawicielem i Dawcą łaski, przywracasz nam życie Boże i zapewniasz wieczne mocą swego odkupienia. Twemu miłosierdziu, posłuszni słowom nie zabraniajcie dzieciom przychodzić do Mnie, polecamy naszą córkę\\naszego syna. Prosimy też, utwierdź nasze przekonanie, że dziecko, które opłakujemy ogarnie ojcowska miłość Boga Stwórcy. Amen.
Odpowiedz
Za Ojca Marcina. O siłę, wytrwałość i mądrość. O spokój serca. Z podziwem za odwagę i prawdę, którą ujawnił w dzisiejszej GW. Ojcze, powodzenia!
Odpowiedz
Ojcze Marcinie dziękuję za Twoją odwagę...będe się modlić o siły dla Ciebie, o pokój...
Odpowiedz
za Monie25,nieustannie
Odpowiedz
Przyłączam się do modlitw. Zwłaszcza za Monię...
Odpowiedz
Za wszystkich oczekujących, zwłaszcza tych, którzy już tracą nadzieję...

Za o. Marcina - o to, by prawda zwyciężyła i aby Pan Bóg dodał mu sił w tej trudnej sytuacji.
Odpowiedz
dziewczyny,nic nie wiem o Ojcu Marcinie,mozecie napisac cos wiecej?
Odpowiedz
Ja również przyłączam się do prośby Madness. Z kim, czym i o co, walczy O. Marcin?
Odpowiedz
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,5004980.html
Odpowiedz
Walczy o prawdę dotyczącą molestowania seksualnego kilkunastoletnich chłopców przez niejakiego księdza Andrzeja, prowadzącego chyba dom, albo ognisko dla takich chłopców. Dziś w \"Kropce nad i\" u Moniki Olejnik przyznał, że sam był tam kiedyś molestowany. Wprawdzie nie przez księdza Andrzeja, ale jego kolegę seminaryjnego...
Podkreśla, że nie walczy z Kościołem, ale o prawdę i o prawa ofiar.
W sumie to strasznie przykre były jego wyznania jako ofiary przemocy i to, jak go szykanują niektórzy dostojnicy kościelni, twierdząc, że ojciec Marcin jest homoseksualistą właśnie dlatego, że był molestowany... :?
Odpowiedz
Beata, wielkie dzięki za info. To przykra sprawa. W takim razie przyłączam się do modlitwy za O. Marcina.
Odpowiedz
Małgosiu, dzięki za link, do artykułu w \"Gazecie Wyborczej\".
Odpowiedz
za BeateZ i jej rodzinę w dniu drugiej rocznicy od odejscia coreczki Tamary. niech was Pan Bóg przytuli
Odpowiedz
Dziś jest również rocznica śmierci mojego dziadka, jadę po południu na Mszę w tej intencji... Beatko będę pamiętać o Was i Tamarce (*)
Odpowiedz
ZA Beatę i Evę.
Odpowiedz
Za o. Marcina Mogielskiego, aby Matka Boża wzięła go pod swój płaszcz i strzegła jako bardzo cenne dziecko.
Odpowiedz
za o. Marcina, Monię i tych wszystkich, którzy odeszli o całe życie za wcześnie.....
Odpowiedz
Za mnie i mojego mężą, abyśmy mieli siłę nieść ten krzyż...
Odpowiedz
Za mnie i za moje dziecko, aby Dobry Pan Bog poblogoslawil mi w mojej ciazy , zeby bylo wszystko w porzatku i aby moje dziecko urodzilo sie cale i zdrowe...
Odpowiedz
Za Twoje Maleństwo Sweety... za Ciebie abys dała radę...
Odpowiedz
Za mame kasie79 i pomyślne wyniki.
Odpowiedz
Za pomyslne wyniki mamykasi
Odpowiedz
za naszą nową grudniówkową mamę - sweety
Odpowiedz
za księdza który podsumował mnie podczas spowiedzi, że jestem głupia i tym samym zepsół mi cale śięta.
żeby pogodzić się z tym co jest nam pisane....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości