Wątek modlitewny
Aniu, jestem z Tobą w myślach i modlitwie... Bardzo mi przykro. [\'].
Odpowiedz
Aniu tak mi przykro .Sama nie dawno straciłam tate. Jestem z toba . Dla Mamy (*)(*)(*)
Odpowiedz
Aniu- bardzo mi przykro...
I jeszcze chciałabym żebyśmy pomodliły się za o.Marcina. Nie wiem, jakoś mi przykro, że odchodzi... kiedyś napisał do mnie piękne słowa, które bardzo mi pomogły. oby nieprzerwanie niósł pomoc innym. dużo sił, Ojcze Marcinie. Dziękuję
Odpowiedz
Za jedną wrześniówke która jeszcze boi się ogłosić tą cudowną nowine. O spokój dla niej i dobre zakończenie. By ten cud pod serduszkiem rozwijał się prawidłowo i w wyznaczonym terminie przyszedł na świat.
Za Ojca Marcina..........
Odpowiedz
I jeszcze za spokój duszy mamy Ani i siły dla niej na ten trudny czas.
Odpowiedz
O światło życia wiecznego dla Mamy Ani [*][*][*]

A dla całej Jej Rodziny o łaskę ukojenia w bólu.
Odpowiedz
Za Ojca Marcina, o obfite błogosławieństwo dla Niego i wszelkie potrzebne łaski na drogach duszpasterskiej posługi.

PS Wiadomość o Ojca odejściu jest jedną z najsmutniejszych, jakie tu na forum się pojawiły. Trudne to dla nas rozstanie. Bóg zapłać Ojcze Marcinie za dobroć, za zrozumienie, za to, że Ojciec chciał tu z nami być i pomagać. Z serca za wszystko dziękuję.
Odpowiedz
Cytat:Wiadomość o Ojca odejściu jest jedną z najsmutniejszych, jakie tu na forum się pojawiły. Trudne to dla nas rozstanie.

Bog Zaplac za wszystko Ojcze Marcinie .
Pamietac bede w mojej nieudolnej modlitwie .
Z Bogiem .
Odpowiedz
z głębi serca dziękuję Ojcu za wszystko co Ojciec dla mnie zrobił. Niech Pan Bóg Ojcu błogosławi i Najświętsza Panienka wspiera zawsze w potrzebie. Ja również będę pamiętać w modlitwie....
Odpowiedz
zdałam dzis egzamin magisterski na 5 Smile wszystkim z serca dziekuje za modlitwe, wsparcie i pomoc. polecam was szczegolnie w dzisiejszej modlitwie.
Kamila
Odpowiedz
Kamilo gratulacje!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
madness ogromne gratulacje!! no i jeszcze na 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super!
Odpowiedz
za nasza nowa jeszcze nie ujawniona mame po stracie Smile o wszelki spokoj dla niej i zdrowie dla maluszka
Odpowiedz
Za Izę, ktora lezy w szpitalu i za Jej córeczzkę...Dużo zdrówka i sił dla mamy i córeczki....
Odpowiedz
za to, żeby żyć się chciało...i żeby było po co
Odpowiedz
Dołanczam sie do wszystkich intencji.
ania***
Odpowiedz
Ja również a zwłaszcza do Twojej Pashmino.
Odpowiedz
o to żebyśmy znalazły odpowiednią osobę do poprowadzenia podforum Ksiądz i o wiarę dla tych które już nie umieją wierzyć........
Odpowiedz
A ja dziś bym chciała podziekowac za wszystkie narodzone dzieciaczki z wątka STYCZNIÓWEK.
Odpowiedz
Proszę o siły i nadzieję dla nieujawnionej jeszcze wrześniówki a przede wszystkim o zdrowie dla jej maleństwa...
Odpowiedz
O zdrowe ciąże i szczęśliwe rozwiązanie dla wszystkich wrześniówek.
Odpowiedz
w intencji Leszka który odszedł z tego świata zbyt szybko..... (*)(*)(*)
Odpowiedz
O wszystkie najlepsze łaski dla nieujawnionej wrześniówki.

Za wszystkich starających się o dziecko - żeby szybko zostali ziemskimi rodzicami.
Odpowiedz
....za nas aby droga starania sie o dziecko na drodze adopcji ktora niedlugo mamy zamiar rozpoczac nie byla zbyt dluga i zakonczyla sie szczesliwie....bardzo sie boje ....aby strach zamienil sie w nadzieje...
Odpowiedz
aga,podziwiam waszą odważna i piekna decyzję, calym sercem jestem z wami i bede pamiętac w modlitwie.
chciałam podziekowac Bogu za wszystkie wymodlone ciąze, o ktore tak mocno prosilam, dzis szczegolnie dziekuje za kolejną ciąze Magdy, ktorej coreczka zmarla poltora roku temu w jej lonie 3 tygodnie przed palnowanym rozwiazniem. prosze o zdrowie i spokoj dla niej, jej meza i poczętego malenstwa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości