Wątek modlitewny
Za Kirkole i Malgos ! O Boze Błogosławieństwo i opieke Anilow ...
Odpowiedz
za kirkole i jej maleństwo!
Odpowiedz
Za Madness by sie nei stresowala zbytnio przed obrona.
Odpowiedz
Za to by przybywalo WRZESNIOWEK 2008 !
Odpowiedz
Bardzo proszę o modlitwę za małego Maciusia, który ma się jutro urodzić i od razu ma mieć operowane serduszko.
Odpowiedz
Oby wszystko poszło pomyślnie!
Odpowiedz
Za aga36 nie jest z nami obecnie na forum ale prosze o modlitwe za nia by odzyskała wiare i nadzieje na cud oraz siłę dla niej w trudnej teraz chwili.
Odpowiedz
choc dawno juz przestalam prosic...to teraz prosze o wyprostowanie mojej drogi do macierzynstwa... zeby jutro zabieg odbyl sie pomyslnie... bez tych wszystkich mozliwych komplikacji, ktorych lekarze wypisali cala strone... boje sie .. tak zwyczajnie.. po ludzku....
Odpowiedz
Wspomóżmy swoją modlitwą Majul i wszystkie kobiety, których droga do mcieżyństwa jest taka trudna.
Odpowiedz
Za M. i jej męża, którzy stracili swojego przedwcześnie urodzonego synka Sad
Za majul o pomyślny przebieg zabiegu.
Za wszystkie osoby, które wciąż czekają na swój mały cud.
Odpowiedz
za nieujawnioną wrześniówkę, która jeszcze trzy tygodnie bedzie czekać na diagnozę... mysle o tobie!
Odpowiedz
Aga36 właśnie leży w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, boi się, zwyczajnie po ludzku boi się. Proszę o modlitwę za nią………
Odpowiedz
Aga36 pamiętam....
Odpowiedz
Agusia ... rowniez pamietam...
Odpowiedz
agus... myślę o Tobie i obiecuję modlitwę
Odpowiedz
Dziekuje za pamiec i modlitwe........wlasciwie to nie mam sil nawet na tlumaczenie .........w laboratorium pomylili mi wyniki....nie wiem jak sie to stalo beta wyszla 1300 wiec pedem do szpitala w macicy nic wiec podejrzewali pozamaciczna ciaze .....dzisiaj pobrali bete jeszcze raz i .........szok a moze cud ??????? nie wiem.....wynik negatywny........mam dosc tego tygodnia ......dziekuje i Bog zaplac za wsparcie .....jestem na relanium bo juz poprostu nie dalam rady.......bardzo sie balam......
jeszcze raz Bog zaplac.....a teraz prosze o modlitwe za siebie chyba o nawrocenie .......bo ja juz nie ufam i chyba nie wierze .....
Odpowiedz
O rany... Współczuję, aguś. Odpocznij teraz.
Odpowiedz
Za styczniówki na finiszu - żeby wszystko poszło jak najlepiej, żeby porody były dobrym przeżyciem, a dzieci były zdrowe i śliczne Smile Panie, opiekuj się nimi.
Odpowiedz
Za wszystkie intencje. A zwłaszcza za styczniówki i Age.
Pamietam o was co dziennie...
Odpowiedz
Za cuda pod serduszkiem, których tak bardzo pragniemy....
Jezu ufam Tobie
Odpowiedz
Za wszystkie dzieciaczki ,króre sie urodziły w tym miesiącu i zate które mają sie narodzic lada chwila. Oraz za wszystkie poczete dzieci w ostatnim czasie , by były silne i zdrowe ...
Odpowiedz
o dziecko dla Moni25
Odpowiedz
Za Malgosie i Jej Maleństwo pod sercem oraz za wszystkich, którzy potrzebują naszego modlitewnego wsparcia, o potrzebne dla nich łaski.
Odpowiedz
Dziewczyny, przed chwila napisala do mnie Ania PiBi...
Jej mama jst w bardzo zlym stanie ... Ania bardzo sie boi i prosi nas wszystkie o modlitwe...
Odpowiedz
Kochane, moja mama umarła wczoraj wieczorem. Proszę o modlitwę za Nią i za moją Rodzinę....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości