widocznie tak było najlepiej
freeq, w końcu trafisz na ten zakręt, a wtedy spotka Ciebie już tylko co dobre i zaświeci znów słońce - tego Tobie życzę.
Odpowiedz
Jeśli czujesz przygnębienie,
To dlatego, że żyjesz
w przeszłości.

Jeśli czujesz niepokój
to dlatego, że żyjesz
w przyszłości.

Jeśli czujesz spokój,
To dlatego, że żyjesz
W teraźniejszości.

Lau Tzu

Freeq dla Ciebie - oby teraźniejszość była ciekawsza i pozwoliła nie martwić się przyszłością. Obyśmy obie żyły teraźniejszością nie wybiegając zbytnio do przodu..
Odpowiedz
mgj - starasz się mnie pocieszyć, ale ja wiem, że to tylko słowa.... mimo to dzięki - bo czasem słowa mogą zdziałać cuda....
Iwetko - tyle razy mówiłam już \"oby\"... tyle razy pisałam \"oby\" na tym forum..... póki co dla mnie nie pojawiło się nic po \"oby\".... ale mimo to napiszę raz jeszcze: \"oby\"......
Odpowiedz
Pocieszycielka ze mnie marna, ale liczę, że jednak w Tobie tli się ta iskierka nadziei i może uda się ją delikatnie rozniecić
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=mgj]
freeq, w końcu trafisz na ten zakręt, a wtedy spotka Ciebie już tylko co dobre i zaświeci znów słońce - tego Tobie życzę.

freeq to trochę jak wejście na Kasprowy, niby nie masz już sił, wydaje się, ze to już szczyt, że dalej nie dasz rady...a za zakrętem kolejne podejście.. ale warto.....dojdziemy..... to nic, ze niektórzy mogą wjechać kolejką....
Odpowiedz
Freeg za kolejnym zakrętem może być już nie tylko piękny krajobraz, ale i pełnia szczęścia. Każdy zasługuje w życiu na odrobinę szczęścia. Wierzę całym sercem, że jeszcze będziesz szczęśliwa. Odwagi kochana dasz radę, tylko uwierz w swoją siłę.
Odpowiedz
Nie mam wyjścia - muszę po raz już nie wiem który napisać: \"OBY\". No i może dodam jeszcze \"nawzajem\", albo \"razem damy radę\" albo coś w tym rodzaju....
I choć to nadal tylko puste słowa, to z uporem maniaka będę je pisała...............
Odpowiedz
freeq powiem ci tylko tyle, że ja też ciągle powtarzam te puste słowa tak jak to mówisz z uporem maniaka. No i niestety tak jak zawsze nie pomagają...
Odpowiedz
A o czym marzysz freeg?
Odpowiedz
Marysia- świetne porównanie z Kasprowym!!! genialne! jeszcze można dodać, że jak się spogląda w tył to aż się słabo robi z przerażenia...

ja chyba domyślam się o czym pisze freeq i powiem ci kochana tylko tyle-OBY!!!
Odpowiedz
Milknę....
Bo nie wszystko było tak, jakbym chciała......

Wstrzymuję oddech....
Bo nie wiem, czy wszystko będzie tak, jakbym chciała....

Trudno tu teraz być.... i trudno nie być......

Moje Aniołki są w moich modlitwach.... Czy my też jesteśmy w ich modlitwach...????
Odpowiedz
freeq dopinguję Ci na wątku o ciązy po poronieniach,trzymam kciuki,przytulam mocno !
Odpowiedz
freeq a nie mówiłam, że ci się uda!!! jak ostatnio napisałam OBY czułam, że wkrótce wybuchnie pełnia szczęścia! najmocniej jak to mozliwe zaciskam kciuki i nie puszczam do rozwiązania!!!

ps. kochana kradnę do siebie porównanie Marysi o Kasprowym Smile mam nadzieję, że Marysia i ty sie nie obrazicie
Odpowiedz
julia - do pełni szczęścia to jeszcze daleka droga.... I jeśli wchodzisz czasem na \"początek ciąży...\" to wiesz, że trudna..... Napiszę \"udało się!!!\" jeśli dotrwam do szczęśliwego rozwiązania. Póki co paraliżuje mnie strach........

ps. Kradnij sobie co chcesz..... I pisz to swoje OBY, OBY, OBY......... Oby to były skuteczne OBY......

I OBY Tobie udało się dołączyć do wątku ciążowego jeszcze przed moim szczęśliwym rozwiązaniem......
Odpowiedz
Czy tu wrócę??? Czy dopiszę do listy kolejnego Aniołka??? Czy oddam kolejny kawałek serca??? Jak to wytrzymam??? Boję się...........
Odpowiedz
freeq ja cię znajdę wszędzie :-) I powtarzam kolejny raz. Nie wolno zwątpić. Musisz wierzyć że będzie dobrze. Mam nadzieję zę za 9 miesiecy powiesz że się udało, że dotrwałaś do końca. I że żadne grono aniołków nie powiększy się. Wiem, że się boisz. Strach niestety już chyba będzie zawsze nam towarzyszył. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj jak coś to IP.
Odpowiedz
Freeq jakbym mieszkała bliżej ciebie to jak stoj i patrz mimo twego stanu i tego, że jesteś trochę starsza ode mnie wzięłabym cię przez kolano i chyba załaskotała na śmierć!!! Babo skończ z tymi pesymistycznymi wizjami! Ciesz sie tą ciążą! To że są problemy, że plamisz- przeżyjesz przecież i poprzednie ciąże przeżyłaś! Teraz jest twój czas i tego malucha w twoim.brzuchu! Musisz w niego wierzyć, przecież jeseś jego mamą!
Odpowiedz
W niego wierzę. Tylko w siebie - w mój organizm nie do końca......
Odpowiedz
Silna mama silne dziecko! zła kondycja psychiczna powoduje problemy fizyczne- bierz się za siebie! Obejrzyj ładny film, posłuchaj muzyki. Polecam ci na.odstresowanie się dzisiaj \"Czas na miłość\" ang. \"About time\"- takie zadanko.domowe Wink
Odpowiedz
Trzymam kciuki. Będzie dobrze!
Odpowiedz
Za każdym razem jak człowiek myśli, że nie da już rady, jednak daje.. nie myśl inaczej. Nie myśl, co będzie jak się znowu wydarzy źle, bo lepiej pozostawić myśli przy nadziei.
Bardzo Ci kibicuję i ubolewam, że nie mogę do Ciebie dołączyć. Zajebiście mi smutno, ale to nie ten wątek, nie ten czas.
Odpowiedz
freeq

Bo kazda sprawa na ziemi iw niebie ma swoj czas...

Ktos mi sie kiedys cos takiego powiedzial i tak rzeczywiscie jest, nie da sie nic przyspieszyc.

Trzymam mocno kciuki, przede wszystkim za produkcje hormonow szczescia i pozytywnego myslenia u Ciebie Wink
Odpowiedz
freeq jak leci ciężarówko?
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=julia2013]
freeq jak leci ciężarówko?
takie pytania zadajemy na innym wątku :evil:
Odpowiedz
Dlatego nie odpowiem tu - ale pisuję prawie codziennie gdzie indziej
julio - nie wiem w jakim jesteś stanie. Czy potrafisz już wchodzić na inne wątki, czy jeszcze nie. Jeśli tak - to tam wszystko piszę.... Jeśli nie - nie szkodzi - i tak miło, że pamiętasz. Ja też o Tobie pamiętam. I czekam.....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości