Wybrani
Ostatnich kilkanaście postów OT usuwam. Nawet nie z powodu OT, a kierunku, jaki przyjął.

Idefiksie, dosyć.
Na szyderstwa Ci nie pozwalam. To infantylne, prymitywniejsze od wiary w cokolwiek. Ma paskudne intencje i cel, bo wypływa nie z chęci szukania ideałów i idealnych światów, ale z tego, co w człowieku płytkie, niskie i podłe i odwołuje się prokowacją do tego samego w innych. W tym wypadku sam w sobie to stwarzasz i pielęgnujesz, bo wszak odpowiedzialnego za to Boga - nie ma. Nie masz zatem alibii na bycie zdeterminowanym we własnych wyborach inaczej jak własnym charakterem.
Opanuj się - Boga nie ma, więc wina jest tylko Twoja. We wszystkim, co robisz, także w tym momencie. To Ty sam i od Ciebie wymagam, nie cudu, czyż nie? Nie od ogarniętych manią oszołomów, tylko od światłego posiadającego wolny mózg intelektualisty - wymagam intelektu i panowania nim nad sobą. Bo szydzenie z tych, których uważasz za oczadziałych z powodu wdrukowanych im sprytnie iluzji, więc głupszych od siebie, jest - godne pogardy i słabo świadczy o Twoim rozumie, którym się szczycisz ponoć właśnie? Szyderstwo jest oznaką słabości rozumu - zawsze. Rozumu nie dość dojrzałego, by tego nie potrzebować w bezsilności. A wobec uważanych w nim za słabszych - jest i mało chwalebne.
Zamilcz.
Chcesz uderzyć? Wiesz, gdzie mnie znajdziesz.
Odpowiedz
asza chyba nawet ci trochę tego zazdroszczę... Tej siły do dalszych prób i tego skonkretyzowanego pragnienia. Mam nadzieję, że ci się uda.
pibi może nie ma odpowiedzi na moje pytania?... Na każdym kroku znajduję tylko sprzecznosci. Jeden cytat z Biblii przeczy innemu. Ale mimo wszystko szukam. Bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić świata bez Boga...
małgosia problem w tym, że nie mam tego czasu...
Odpowiedz
Ems, życzę Ci dużo sił.
Odpowiedz
asza dziękuję, to jest to czego teraz potrzeba mi najwięcej
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości