Słowo Bożej miłości przychodzi do nas!
Kochani, zyczę Wam głębokiego doświadczenia Bożej miłości. Niech każdy i każda z Was znajdzie pokój przy Jego sercu. On przychodzi do nas, aby nas utulić, pokrzepić i przeprowadzić do Krainy Życia. Tam wszyscy się spotkamy i nikt ani nic już nas nie rozłączy!!!
Otaczam Was modlitwą i przytulam do mojego serca. Na Pasterce będę ofiarował Was wszystkich Nowonarodzonemu Jezusowi.
o.Marcin
Odpowiedz
Ojcze Marcinie, dziękujemy...
za życzenia...
za modlitwę...
za przytulenie do serca...
za ofiarowanie nas Nowonarodzonemu Jezusowi...
i za to, że Ojciec jest...
To dla nas bardzo ważne...

Nie wiem czego Ojcu życzyć... może Wiary, Nadziei i Miłości, bo tego nigdy za wiele i to wszystko czego potrzeba człowiekowi Smile
Odpowiedz
Ojcze Marcinie,dziękuję za to ,że Ojciec jest tu z nami. Twoje słowa pomogły mi się przygotować do spowiedzi. Nie byłam juz bardzo długo ,nawet zaraz po poronieniu trudno było mi iść do kościoła na niedzielną mszę. Trafiłam na świetnego spowiednika-takiej rozmowy serdecznej ,rzeczowej właśnie potrzebowałam.
Polecam Panu Bogu Ciebie Ojcze i tego ksiedza...wesołych Swiąt
Odpowiedz
Dziękuję... Za dobre słowo i modlitwę...
Drugi rok Święta były dla mnie tak smutne... Znów płakałam...
Staram się mieć nadzieję, że będzie dobrze, że jeszcze doczekamy się maluszka... Ale jest mi tak ciężko...
Wczoraj byliśmy z mężem na Mszy Św. na Halach Św.Józefa koło Jasnej Góry - tam po każdej Mszy Św jest błogosławieństwo dzieci... Widziałąm jak mój mąż płacze...........
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości