Znikam na jakiś czas...
Dziewczynki kochane w związku ze świętami wyjeżdzam w rodzinne strony, tam mam utrudniony dostęp do internetu, więc pewnie żadko będę zaglądać - jedynie w kafejce od czasu do czasu... Po Nowym Roku muszę podpisać nową umowę o internet, bo nie mam przedłużonej, więc nie wiem kiedy będę znów miała dostęp w domku...
Ale bedę o Was codziennie myślała, trzymała kciuki za ciężarówki, bedę myślami ze starającymi się i pamietać będę o tych mamach, które niedawno straciły swoje Maluchy...

Ostatnio mam też problemy z pocztą, więc wybaczcie, jeśli komuś jeszcze nie odpisałam na mail, postaram się do soboty załatwić wszystkie sprawy!

Życzę Wam Spokojnych i pełnych nadziei Świąt, byśmy potrafiły żyć z naszym smutkiem, byśmy umiały znaleźć każdy najmniejszy promyczek radości w naszym życiu, by w Nowym Roku ziściły się Wasze marzenia te małe i wielkie, byście nie słuchały więcej nietrafionych pocieszeń, \"dobrych rad\" \"złych cioć\", by otaczała Was zawsze miłość najbliższych, którzy nie muszą rozumieć, ale powinni wspierać, byście nie traciły wiary, która zapala się na tym forum i tli się gdzieś głęboko w każdej z nas, a nie zawsze pozwalamy jej z nami trwać, by strach był zawsze w jej cieniu!

Cieplutko Was wszystkie pozdrawiam i przytulam...
Odpowiedz
Inka, powiem krótko: szkoda, że nie będzie Cię tak długo, Twoje posty wnoszą nadzieję, są pocieszeniem, tak zresztą jak te powyżej życzenia, śliczne i zawierają w sobie wszystko czego można życzyć nam z tego forum.

Dziękuję. Dla Ciebie również życzenia, zdrowia, oby Adaś rósł na pociechę rodziców, żeby marzenia się spełniły.
Odpowiedz
Inko

odpoczywaj, spędzaj pierwsze Święta z największym darem nieba dla Ciebie, ciesz się nim i wszystkimi bliskimi

będę pamiętać o Tobie i Twych Dzieciach, buziaki dla Adasia i (*) dla Kropeczki
Odpowiedz
onko, mnie tez szkoda, bo bedzie mi bardzo brak codziennego wchodzenia na forum, robię to od ponad roku.... ale obiecuję ze choc w kafejce czasem spojrze co u was słychac...

wszystkiego dobrego!
Odpowiedz
INKO . spokojnych radosnych Swiat . i wracaj do nas szybciutko ... na tyle na ile to bedzie mozliwe-oczywiscie . a Adasia ucaluj w raczke . dobrze ze jest z Wami . trzymajcie sie cieplutko . aga .
Odpowiedz
agus bardzo dziekuje. ty tez cieplutko sie trzymaj, na ile to oczywiscie mozliwe, bo nam wszystkim zawsze w sweta troche ciezko...
(*) dla wszystkich maluchów na niebie....
Odpowiedz
Ineczko ,tęsknimy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości