godzina 21.00 codziennie
jak tam mateczki,odmawiacie o 21 Ojcze Nasz tak jak sobie obiecałysmy? zachęcam do dołaczenia wszystkie mamy, ktore jeszcze nie wiedza o naszej idei. a moze kazdego dnia albo tygodnia modlić sie w innej intencji zwiazanej z \"naszym tematem\"?np.w tym tygodniu o powstanie w naszych miastach i w calej Polsce grup wsparcia dla nas i innych mam oraz o wszelkie łaski dla tych juz istniejacych?mysle ze godzina 21 jest godziną o tyle wyjatkowa ze jest to godzina apelu jasnogórskiego a wiec rowniez szczegolnego zawierzenia naszych spraw Matce Bożej.sciskam was i czekam na pomysly no i przede wszystkim modlitwę
Odpowiedz
madness

Dziękuję za założenie tego wątku. Chyba Kasi na tym bardzo zależało, żeby trafić do większej ilości osób, nie tylko do tych, którzy odwiedzają jej wątek. Godz.21, którą zaproponowałam nie jest przypadkowa, też myślałam o tym, że jest to godz. apelu jasnogórskiego. Dziękuję za wspólną modlitwę i pozdrawiam gorąco!
Odpowiedz
spróbuję się dołączać chociaż czasami wtedy gdy będę mogła.Pozdrawiam
Odpowiedz
Bardzo sie ciesze ze zalozylys ten watekSmile)) ja informowalam na innych ale nie mozna iwec zostaly moje wiadomosci o modlitwei wyciete.ALe to nic wtedy bylo mi bardzo zle.Ale tak mialo byc.Tak chcial Pan.Moze mialo mnie to czegos nauczyc. Buziaki i dolanczam sie do was oczywiscie codziennie.papaap
Odpowiedz
21 niema sprawy pozdrawiam!!
Odpowiedz
Witajcie.

Ja tez pamietam o Was/nas w tej godzinie.

Kasiu - na priv wyslalam Ci informacje, dlaczego Twoje posty zostaly usuniete - byly po prostu nie na temat w stosunku do watkow, do ktorych sie dopisywalas. Mam nadzieje, ze takie wyjasnienie powinno wystarczyc.

Monika (wuchowa)

Odpowiedz
hej jasne ze rozumie na poczatku bylo mi smutno bo wierze w moc modlitwy i chcialam aby jak najwiecej nas sie modlilo,nie wpadlam na pomysl zalozenia nastepnego watku.ale bardzo sie ciesz ze jest juz na forum.buziaki papa,

pamietam jestem z wami o 21
Odpowiedz
Witam dziewczynaSmile mam nadzieje ze pamietacie o21?? ja pamoietam.Chce jeszcze raz zaprosic na nasze modlitwene spotkanie.Kto che to zapraszam codziennie o 21.00 modlitwa ojcze naszSmile)
Odpowiedz
W tym tygodniu w Gliwicach jest prezentacja dot. praw pacjenta, bedzie rowniez fragment poswiecony sytuacji poronienia. Pamietajcie, prosze, o dziewczynach, ktore tam beda.

m.
Odpowiedz
Codziennie pamietam o kobietach ktore przezywaja ta sama tragedie co ja i my wszytkie.buziaki dzis rowniez o 21 Smile
Odpowiedz
Czesc Dziewczyny,

Kilka dni temu kolezanka powiedziala mi o swojej znajomej - wlasnie traci drugie dziecko w wyniku poronienia, drugi raz w grudniu, przed Swietami.

Nie wiem, jak ona ma na imie, ile ma lat, kim jest z zawodu... tak naprawde jest to niewazne... Staram sie o niej pamietac, zwlaszcza o tej \"naszej\" 21.

Pomodlcie sie za te dziewczyny, ktore traca wlasnie teraz dzieci... ktore dowiedza sie tuz przed Swietami... ktore w szpitalu spedza wigilie, moze Boze Narodzenie... Takich kobiet w Polsce bedzie, wierzac statystykom, kilkaset... Moze tylko te swiateczne dni sprawia, ze trafia na bardziej ludzki personel niz zwykle...

Monika (wuchowa)
Odpowiedz
ja też bede pamietac... i o modlitwie o 21 i o wszystkich Aniołkach...
Odpowiedz
Ja też chcę się przyłączyć do modlitwy. Postaram się pamiętać o niej codziennie.
Odpowiedz
Pamietałam i postaram się pamietać codziennie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości