Zawrtoty glowy
Czy miewacie zawroty glowy juz po 18tc i czy trwaja dlugo ?
U mnie trwaja od 2 tygodni [teraz koncze 22 tc] i potrafia wystepowac przez ponad pol dnia.
Mnie sie to zdarza w 3 trymestrze... ale rzadko. Generalnie zawroty głowy są w 1 trymastrze ciąży, czasem te zawroty w późniejszym okresie mogą być związne z nieodpowiednią dietą. Skoro u Ciebie trwa to już 2 tygodnie, radziłabym zadzownić chociaż do lekarza i się podpytać,albo na wizytę pędź, Esko!
Esko to zalezy w jakich okolicznosciach masz te zawroty glowy. Ja np unikam stania w kolejkach, bo 100% pewnosci, ze zaraz bede leciec, zakaz gwaltownych ruchow - musisz zwolnic, a nie jak dyracelek popier... ja sobie wczoraj uswiadomilach, ze zwolnilam, bo wszyscy mnie mijali. Troche glupio, ale co mi tam.
No i wlasnie czy to sie nie dzieje, kiedy jestes glodna, pooobserwuj sie troszke. A i tak spytaj gina na wizycie...
To jest tak ze moze troche z glodu, ale jak zjem to tez sie kreci. Mam wrazenie ze cala krew splywa mi pod brzuch... Zreszta ja kiedys przed ciaza tez tak mialam w okresie jesienni-zimowym lub na wczesna wiosne... z ginem to mam tak, ze to moj 3 gin w czasie tej ciazy, przez te rpzeprowadzki... nie mam do tego nawet telefonu... niby nic procz czasem boli brzucha na dole no i tych zawrotow sie nie dzieje... KubaI mnie utwierdza ze to dlatego ze jego brak, ale rzeczywiscie od kiedy on wyjechal to to sie zaczelo dziac... Nawet czasem jest fajnie ;] bo mam wrazene ze wypilam sobie ;] to takie uczucie Smile tyle ze ja nie pije Smile
Kochana a nie jest tak, ze masz za wysokie cisnienie?? Mierzysz czasem?, ale z kolei z niskie, podobny efekt, jednka bradziej niebezpieczne jest to wyzsze. Ja to generalnie niskocisnieniowiec jest wiec przywyczajona jestem do tego typu dolegliwosci. Chwala Vogu tylko, ze w taie dni jak dzisiejszy wiekszosc narzeka a ja sie dobrze czuje, z kolei jak cisnienie mocno idzie w gore, moja glowa peka.
Camille =, ja bardzo niski cisnieniowiec jestem.. bez kawy umieram,ale pije capuccino i sie oszukuje Wink
Esko to masz wytlumaczenie zawrotow glowy - tzn ja bym sie tej mysli uczepila...
Oj zawroty głowy dokuczały mi przez całą ciążę. Miałam wrażenie że lecęw przepaść, robiło mi się ciemno przed oczami ibaaardzo się kręciło. Przez to nie mogłam prowadzić samochodu. Nie wiem czym to było spowodowane - ale co było dla mnie najdziwniejsze - przez całą ciążę nie bolała mnie głowa. Ciśnienie przed ciążą miałam niziutkie. W czasie ciąży wyjątkowo wysokie ale tzw gabinetowe tylko u lekarza, w domku się nie zdarzało. Ale naprawdę dla pewności zapytaj lekarza.
Esko
ja bym wzięła pod lupę, jeszcze anemię, od niedoboru hemoglobiny zawroty głowy są jak nic

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości