Seks a ciaza
Dziewczyny jak u Was jest z bliskoscia z mezem/partnerem ? Czy zupelnie unikacie, czy tez moze nie ? Czy w drugim trymestrze mysli o przytulaniu sa u Was silniejsze Wink ? I jesli sie przytulacie to do kiedy mozna ?

Ps Oczywiscie ja tylko teoretycznie pytam, bo u nas nie ma na to szans ... chyba ze telepatycznie.
Esko, seks nie jest zabroniony w ciąży! Chyba ze lekarz kategorycznie zabroni! Wiem, że stosunki zabronione są od 36 tc i to jest pewne na 100%! A tak jeśli się czuje potrzebę nie ma przeciwskazań!

http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,69625,1326672.html

w tym linku są wszelkie wątpliwości wyjaśnione.
Cytat:[autor cytatu=eska]
I jesli sie przytulacie to do kiedy mozna ?

Co do przytulania - to nie powinno nigdy być przerw! Nie ma do kiedy! Zawsze sie trzeba przytulać!
Ja prawie do końca nie unikałam bliskości z mężem. Lekarka moja zawsze mówiła, że seks wyzwala pozytywną energię i często jest potrzebny w czasie ciąży. Szczególnie jeśli jest ona bardzo zestresowana :mrgreen: Rzeczywiście pod sam koniec należy przestać, gdyż podczas orgazmu wyzwalana jest podobno oksytocyna a wiecie do czego ona służy Wink
Eska - to zależy od ciązy, lekarz na pewno ci powie! Ja ze względu na szew - mogę zapomnieć, zreszta jakos i tak nie mam ochoty, jak nie mdłości, to plamienie, albo zły stan psychiczny, a teraz to tylko moge pomarzyc!!

Idę poleżeć, bo juz dzis przesadzam!!!
Kasiu, to chyba najbardziej przeszkadza nam stan psychiczny Smile
ja niby mogę, ale podczas orgazmu mam skurcze i boję się, ale po wizycie (szyjka w normie) to kto wie.. może :oops: :mrgreen: się przełamię
hejka,
Dzisiaj mój lekarz powiedział, że ciąża przebiega prawidłowo i jest wszystko ok. Ale... czy mogę się kochać z mężem mimo iż ciąża była zagrożona? Teraz jest ok, ale czy to nie będzie zbyt ryzykowne??
monako-jezeli lekarz nie zabronil wam wspolzycia to to mozecie spokojnie sie sexicSmileciaza to nie choroba -no chociaz czasami partner sie boi tak jak na przyklad moj-wie ze mozna a mimo wszystko nie chce.oczywiscie wiadomo ze nie ktorych pozycji nie wolno robic ale poza tym po to jest sex zeby go uprawiacSmile
w pełni zgadzam sie z zaną Smile jesli lekarz nie zabronił - korzystajcie, bo po potem bedzie dłuzsza przerwa, przed porodem i zaraz po...
najgorsze jest to ze ja nigdy nie myslalam ze bede tak gotowa do \"przyulania sie\" [tzn seksu]. Ciaza to jakis czas ktory otwiera wszystkie bramy Wink Moja siostra nawet jak krwawila w ciazy i lekarz kazal jej przerwac wspolzycie to pierwsze co zrobila po powrocie do domu to kochala sie ze swoim mezem, bo czula ze wlasnie teog potrzebuje... ponoc seks w ciazy jest nawet jak najbardziej wskazany! O ile mieszka sie z mezem :/
Ja myślę że seks w ciązy bardzo pomaga. My z mężem narazie się nie przytulamy, bo chcę poradzić się gina.
Nie plamię , nic mnie nie boli oprócz piersi a bóle brzucha takie jak na @ mineły. Ale trochę się boję, natomiast jesli gin nie będzie miał żadnych zastrzeżen to napewno będziemy się przytualć tak jak zawsze.
wiecie co, jak miałam krwiaka na początku, to lekarz kategorycznie zabronił nam się kochac - logiczne. Teraz kiedy po krwiaku nie ma ani sladu i wszystko jest ok, ciągle mam obawy, czy nic się nie stanie. Na moje pytanie czy jest dobrze, Pan Doktor powiedział, że jest bardzo dobrze i wszystko jest w najlepszym porządku. Tak bardzo mi brakuje intymności z mężem, ale z drugiej strony boję się... .
Monako, mnie tez strasznie brakuje... przeciez przytulanko to nie to samo... Ech tyle miesiecy trzeba wytrzymac... Ale niestety u mnie także z pociągiem seksualnym wygrywa strach o dziecko... Choć uwazam, ze jak ktos sie nie boi, niech uzywa, ale niestety u mnie silniejszy jest strach Sad

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości