baterie w posiewie- czy mogły być przyczyną?
Leno,  od kilku dni zabieram się żeby opisać moje przejścia. Straciłam syna w 18 tc (17+5). Trafilam do szpitala 11 godzin przed poronienieniem z regularnymi skurczami. Odczuwałam je wcześniej ale były delikatne i bardziej odczuwałam je jako ból a nie skurcze. W szpitalu zrobiono mi USG które wykazało skracającą się szyjkę oraz pobrano posiew z kanału szyjki. Podawano mi leki rozkurczowe i o 7 rano miałam mieć założony szew na szyjkę. Lekarze robili co mogli - dostawałam olbrzymie ilości leków. Niestety tuż po północy mój Michaś się urodził. Lekarka ktora mnie przyjmowała była zaskoczona ze nie udało się powstrzymać skurczy. Posiew nie wykazał żadnych bakterii w kanale szyjki dlatego jako przyczynę podano niewydolność szyjki. Dzisiaj wiem ze przyczyną było najprawdopodobniej zakażenie wewnątrzmaciczne. Posiew został prawdopodobnie źle pobrany lub/i wyhodowany. 
W następnej ciąży szyjka była bardzo wydolna ale niestety nawalczyłam się z bakteriami Sad
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
baterie w posiewie- czy mogły być przyczyną? - przez lena2305 - Tue, 06 Marca 2018, 13:15:01
RE: baterie w posiewie- czy mogły być przyczyną? - przez unbeldi1980 - Thu, 08 Marca 2018, 17:14:38
RE: baterie w posiewie- czy mogły być przyczyną? - przez lena2305 - Wed, 14 Marca 2018, 12:12:04
RE: baterie w posiewie- czy mogły być przyczyną? - przez lena2305 - Wed, 14 Marca 2018, 15:00:51

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości