Wspólnota Matek Duchowych
witam

proszę aby osoby wierzące, które mają potrzebę taką jak moja, dołączyły modlitwy przez siebie ułożone - w formie ofiarowania swych cierpień w różnych intencjach...

można to zrobić raz - na całe życie, lub za każdym razem dopisywać nowe modlitwy i w jakiejś innej intencji - gdy cierpienie nas dotknie w sposób szczególny danego dnia...

niech będą spisane w tym wątku dla wzmocnienia i pocieszenia wszystkich kobiet, które poroniły i będą czytać...które chcą nadać sens i cel swojemu cierpieniu, w takiej właśnie formie ofiarowania swego cierpienia Bogu - we wspólnocie kobiet po poronieniu...

uprzejmie proszę aby nie wypowiadały się osoby komentujące - gdyż nie jest to wątek założony dla komentarzy czy dyskusji bądź kłótni światopoglądowej...a dla zjednoczenia kobiet po poronieniu - wierzących w Boga i pragnących we wspólnocie ofiarować Jemu swe cierpienie, w jakiejś konkretnej intencji danego dnia...lub raz na całe życie...

MOJE OFIAROWANIE
Jeżeli moja matczyna miłość jest słabym cieniem, Twojej Boże Ojcze miłości, to skoro żal i ból przenika me serce, że moje dziecko Gustawa Gretę ominęło tyle z tego ziemskiego życia: radości, szczęścia, miłości, przyjemności, rozwoju i przygód, to jakże niezmierny musi być Twój żal i ból Boże Ojcze, gdy patrzysz jak Twoje Najdroższe Dzieci idą do piekła i na wieki omija je PRAWDZIWE ŻYCIE
- WIECZNEGO SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI, WSZELKICH DÓBR, których ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało...
Ofiaruję Tobie Boże Ojcze każdy mój ból, każdą łzę, każdą tęsknotę, każde niespełnione marzenie - które przeżyję do końca mego życia, z powodu poronienia Gustawa Grety, za nawrócenie grzesznych Dzieci Twoich, abyś Ty nie musiał tak cierpieć Boże Ojcze, jak ja cierpię z powodu utraty mego Dziecka. Dziękuję, że przyjąłeś moje Dzieciątko do Nieba. Boże Ojcze, przyjmij ofiarę nieprzeżytego życia ziemskiego mego Maleństwa - Gustawa Grety oraz ofiarę mego niespełnionego macierzyństwa - w połączeniu z niezliczonymi cierpieniami, ofiarami i zasługami Pana Jezusa, Matki Bożej i wszystkich Świętych. Jeśli taka jest Twoja wola, proszę uczyń mnie płodną duchowo matką, niezliczonej ilości Twoich Dzieci, aby przez ofiarę życia Gustawa Grety i moje cierpienia po poronieniu, Wszystkie Twoje Umiłowane Dzieci też znalazły się w Niebie - tam, gdzie czeka na mnie moje Dzieciątko. Amen.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Wspólnota Matek Duchowych - przez Irena37 - Thu, 20 Listopada 2014, 18:18:50
Wspólnota Matek Duchowych - przez martyna29 - Thu, 20 Listopada 2014, 20:41:32

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości