Wątek modlitewny
we wszystkich intencjach forum.....Ciebie prosimy...
Odpowiedz
Za moje małżeństwo.
Trzymaj nas w swoich Dłoniach Jezu.
Odpowiedz
\" Wygodne życie \"
Przed Bogiem zamknąłem drzwi do serca.
Przestałem oczekiwać GO...
Zreszta nikogo nie chciałem przyjąć.
Było mi dobrze ze samym sobą.

Boga nie ma - krzyknąłem!
A może jest? - przestraszyłem się.
Na pewno juz nie przyjdzie - pomyślałem.
Tak jest dobrze - niczego nie będę zmieniał....

Ktos wszedł - pomimo zamknietych drzwi.
Nie widze Go, lecz On jest w moim sercu
Niepokoi mnie - choć nic nie mówi.
Coś musze zmienić w swoim zyciu.
- zrozumiałem Jego milczenie...

\" Znajdż mnie Panie \"

Biegłem przez życie,
a ścieżka wydawała się tak prosta.
Jednak zgubiłem się
na rozstaju życiowych decyzji...

Kolejny raz próbóję wrócić do Ciebie
i nie potrafię...
Proszę Cię, jeśli jest to możliwe,
znajdz mnie Panie....

\" Mam tyle długów \"

Nigdy nie widziałem Cię,
choć tak wiele mówią o Tobie.
Wewnetrzny głos podpowiada mi:
jest Ktoś, kto dał mi zycie.

Tyle razy czyniłem zło,
a jednak pragnienie dobra jest silniejsze.
Gdybyś był potokiem, zanurzyłbym się w Tobie,
aby na nowo być czystym....

Tak bardzo potrzebuję Ciebie
Wez mnie w ramiona i naucz kochać.
Mam jeszcze spłacić tyle długów.
skąd brać siły, jesli odmówisz ich Ty...
Odpowiedz
Za zdrowie mama_kasia79.
Ciebie proszę!
Odpowiedz
o cuda Cie Jezu proszę!
Odpowiedz
Modlitwa w ciężkim strapieniu
(do św. Judy Tadeusza)

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.
Odpowiedz
Modlitwa o Cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem.
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie,
proszą przebacz mi.
W Twoje Imię przebaczam wszystkim
cokolwiek uczynili przeciwko mnie.
Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł.
Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki.
Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię
jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.
Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij
na ciele, duszy i umyśle.
Przybądź Panie Jezu,
osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją
i napełnij Swoim Duchem Świętym.
Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam.
Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.
Amen.
Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju,
Święty Peregrynie Patronie chorych na raka,
Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy.

Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się.
Odpowiedz
Za Zofie, Anne, Monike... - wszystkie dziewczyny, ktore po raz kolejny przechodza poronienie.
O nadzieje i sily dla nich, prosze Cie Panie.
Odpowiedz
O poszanowanie praw rodzicow w szpitalach w sytuacji straty dziecka. O przemiane serc dla personelu medycznego, aby w pacjentce potrafiono zauwazyc matke tracaca dziecko.
Odpowiedz
za rodziców którzy stracili swoje dzieci aby poczuli bliskość Boga... Panie dodaj im sił...
we wszystkich intencjach tego wątku...
Odpowiedz
za Hankę i Jej Rodzinę.
Odpowiedz
za Izę i Krystiana o siły dla nich i za ich dziecko aby szczęśliwie się urodziło...
Odpowiedz
Za tych wszystkich, ktorzy dzwonia i pisza do stowarzyszenia w kwestiach prawnych - aby im sie rozplataly te sprawy, o zyczliwych i ludzkich lekarzy, ktorzy nie beda robic problemow z wystawianiem dzieciom dokumentow potrzebnych do usc.
Odpowiedz
Wciąż myślę o Hance, która nosi pod sercem Piotrusia.
Piotruś ma urodzić się w październiku.
Dla Piotrusia nie ma nadziei. Tak mówi medycyna.

Chciałabym cudu, pierwszy raz w życiu, dla tego Chłopca. Dla Jego Rodziców.
Odpowiedz
Panie Boże, każde narodziny to cud...proszę Cie o cud dla Piotrusia, i dla mojej kruszynki którą już teraz wiem, że mam. Proszę Cie też o szczęsliwy powrót z wakacji dla mojej Mamy i jej K. i dla mojego męża o szczęśliwy powrót z daleka
Odpowiedz
Panie Boze dziekuje Ci za mojego meza i za nasza 9 rocznice slubu
Ty wiesz ze 7 lat czekamy na dziecko... daj nam prosze nadzieje na dar ziemskiego macierzynstwa
bo coraz trudniej wolac: Bądź wola Twoja\"
Odpowiedz
za wszystkie osoby przed trudnymi wydarzeniami w życiu. Za sytuację Bogdana, za moje egzaminy, za ciążę mojej szwagierki, która juz straciła synka. ZA dziewczyny tu na forum świeżo po stracie - dużo sił dla nich .
Prosze Cię Maryjo.
Odpowiedz
Majul, przyłączam się do Twojej intencji z całego serca.
I jeszcze proszę za znajomą osobę, która też po raz kolejny czeka, czy dziecko zostanie z nią, czy nie.
Odpowiedz
Za Owieczkę.O siły dla Niej i całej rodziny.
Odpowiedz
Za jedna mame z Lodzi, ktora trzeci raz wlasnie przezywa strate Maluszka.
Odpowiedz
a prosze w dwoch intencjach- najpierw za owieczke ktora wlasnie starcila dzieciatko i potrzebuje wiele sil by przetrwac nastepne dni i o laske JezusaMilosiernego by jesli taka jest jego wola poblogoslawil moje starania by byly owocne i a jesli tak niech otoczy moje nienarodzone dziecko moje i wszystkich tych ktore tu sa i beda w najblizszym czasie w stanie blogoslawionym swa Nieograniczona Miloscia...

Jezu poczete zycie jest najwiekszym darem i tajemnica jaka nam dales matkom-prosze cie za wszystkimi tu ktore potrzebuja twej opieki,,,
Ty w swej ogromnej Milosci odpusciles i wysluchales lotra ktory wisial na krzyzu i prostymi slowami cie o wybyczenie poprosil...
Spojrz na nas tu ktore pokornie i po cichu prosimy o sile i zycie dla naszych nienarodzonych dzieci... amen
Odpowiedz
Za Owieczkę!!!
Odpowiedz
Za A. Dziś dopiero jej córeczka powinna się urodzić, ale pospieszyła się i już jest w niebie. o całe życie za wczesnie Sad Panie, daj siły osieroconym rodzicom.
Odpowiedz
Pomódlcie się ze mną za Hankę, za Piotrusia.

Ojcze nasz...
Odpowiedz
O nadzieje dla tych wszystkich, ktorzy zyja bez nadziei.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości