Wątek modlitewny
Za nasze dzieci - obdarz je, Panie, całą tą miłością, której nie mogły doświadczyć w naszych ramionach.

Za wszystkich osieroconych rodziców, osierocone rodzeństwo - opiekuj się nimi i daj im doświadczyć Twojej uleczającej miłości. Prowadź ich, aby zadając wciąż pytanie \"dlaczego?\" nie zwątpili, że jesteś kochającym Ojcem i nie chcesz, aby cierpieli.

Za matki oczekujące narodzin dziecka, szczególnie za te wszystkie, które każdy dzień witają ze strachem, za leżące w szpitalach - wlej w ich serca nadzieję. Szczególnie oddaję Ci Anię-kopciuszka i jej maleństwo.

Za rodziców stających przed decyzją o terminacji ciąży - Panie, stań przy nich i wesprzyj ich, a także spraw, aby znaleźli zrozumienie wśród ludzi.

Za tych, którzy wciąż czekają na ziemskie dziecko - Panie, spójrz w ich serca pełne miłości i obdarz ich wymarzonym szczęściem, aby wychwalali Ciebie. Nie wystawiaj ich wiary na zbyt trudną próbę.

Za lekarzy i personel medyczny - Panie, spraw, aby ich serca otwierały się na cierpienie rodziców tracących dziecko, żeby ułatwiali im przejście przez to trudne doświadczenie i otaczali profesjonalną opieką.

Za kapłanów - niech ci, których szczególnie powołałeś do służby każdemu człowiekowi, nie lekceważą nigdy zmarłych dzieci i ich rodziców, niech chcą i umieją towarzyszyć im duchowo.

Za tych wszystkich, od których usłyszeliśmy raniące słowa, za tych, którzy nie umieli nas wesprzeć w potrzebie - Boże, naucz, jak im przebaczyć; naucz, jak z nimi żyć.

Polecam Ci, Panie, wszystkich, od których doznałam tu pomocy - odpłać im swoim błogosławieństwem za każde dobre słowo, za wsparcie, za modlitwę. Polecam Ci tych, którzy tak ciężko pracują, aby Stowarzyszenie istniało i aby ta strona przynosiła owoce - błogosław im w tej pracy i dodawaj sił i wiary.

pochyl się dziś szczególnie nad nami, Boże...
Odpowiedz
WYSŁUCHAJ NAS PANIE !
Odpowiedz
http://www.jezuici.pl/am/arc/arc_009.htm

Może komuś się przyda... Link od Eski.
Odpowiedz
za nas wszystkie tutaj.........
za nasze dzieci w Niebie...
za nasze dzieci tu przy nas....
i za tych ktorzy nasze cierpienia i tesknoty odbieraja jako dziwactwa i fanaberie............
Odpowiedz
módlmy się za wszystkich potrzebujących...za chorych na epilepsję..cierpiących w chorobie....samotnych..opuszczonych...bezsilnych...o zdrowie dla siebie i bliskich..o siły...módlmy się za zmarłych...za dzieci które się nie narodziły oraz wszystkie dzieciątka............módlmy się do Pana Boga...Matki nieustającej Pomocy........módlmy się o wysłuchanie naszych próśb............
Odpowiedz
Dziewczyny, proszę Was o modlitwę za moją siostrę cioteczną
jest w stanie krytycznym, ma niewydolność krążeniowo-oddechową, nie pracuje jej mózg
módlcie się o cud...
Odpowiedz
tym razem cud się nie zdarzył...
proszę Was o modlitwę za duszę mojej siostry
odeszła dziś rano, w listopadzie kończyłaby 33 lata...
Panie przyjmij jej duszę i opiekuj się jej rodziną
Odpowiedz
[\'] przykro mi... Sad
Odpowiedz
POKOJ JEJ DUSZY ...BARDZO MI PRZYKROSad
Odpowiedz
Panie, przyjmij do Królestwa swego duszę siostry ciotecznej Kingi_owcy,
Błogosław szczęśliwie noszącym w sobie nowe życie,
Daj nadzieję dla oczekujących,
Wysłuchaj naszych próśb Jezu Miłosierny.
Odpowiedz
Wysłuchaj nas Panie!
Odpowiedz
Dziękuję Wam Dziewczyny, w sobotę był pogrzeb
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za moją Babcię, która dzisiaj umarła.
Odpowiedz
Za Babcię Scalaczka:\"Wieczny odpoczynek...\"
Odpowiedz
I za Scalaczka i całą rodzinę w żałobie...
Odpowiedz
Justynko, ogromne wyrazy wspolczucia. w czerwcu odeszly dwie moje ukochane babcie, z jedna z nich bylam szczegolnie zzyta.wiem jaki to straszny bol. bede sie modlic
Odpowiedz
Pokój Jej duszy...
Odpowiedz
za siostre Kingi i za Babcie Scalaczka....niech Pan przyjmie ich dusze a rodzinie na ziemi da ukojenie w bolu...
Odpowiedz
Boże w tak szczególnym dniu otrzej łzy wszystkim matkom maleńkich Aniołeczków...
Odpowiedz
(*)(*)(*) światełka dlla naszych dzieci
Odpowiedz
O spełnione marzenie - proszę Cię, Panie!
Odpowiedz
Choć nie umiem się modlić...Za Mireczkę i jej cud, żeby się ziścił...Panie nie odbieraj nadzieii
Odpowiedz
ZA MIRKE I JEJ CUD POD SERCEM WYSLUCHAJ NAS PANIE
ZA WSZYSTKIE OCZEKUJACE MAMY PO STRACIE WYSLUCHAJ NAS PANIE
ZA SZCZESLIWE ROZWIAZANIE DLA ANETAM I POZOSTALYCH MAMUS Z WATKOW CIAZA PO STRACIE WYSLUCHAJ NAS PANIE
Odpowiedz
Dwa aniołki dołączyły do mojego dziecka na cmantarzu...proszę o modlitwę za dzieci oraz za ich pogrążonych w rozpaczy rodziców...
Odpowiedz
Boże zaopiekuj sie moją NAJUKOCHAŃSZĄ Kruszynką...Obdarz nadzieja na lepsze jutro...pokarz światełko w tej ciemnośći...proszę...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości