Wątek modlitewny
Za nowe osoby na forum, aby odnalazly tu wsparcie.
Za tych wszystkich, ktorzy niedawno stracili dziecko i sa dopiero na poczatku zaloby.
Za wszystkie kobiety, ktore dzis sie dowiedzialy o poronieniu.

Za personel szpitalny, aby byl wsparciem.
Odpowiedz
Za wszystkie kobiety, które ponownie staraja sie o malenstwo. I za te które które czuja sie zagubione, aby odnalazły na nowo sens zycia.
Odpowiedz
za synka Doris, za Doris i Jej rodzinę....
Odpowiedz
za wszystkich, ktorzy z jakiegos powodu stoja na rozstajach i nie wiedza co dalej.....
Odpowiedz
Za maleństwa nasze, by wszystko było w porządku...
Dziękuję z głębi serca za modlitwy w mojej intencji.
Odpowiedz
za moja córeczkę Zuzię by była silna i dzielna
Odpowiedz
za Zuzię ( córeczkę she28 ) i za jej rodziców... o zdrowie i siły...

za wszystkie starające się osoby... o siły i nadzieję dla nich oraz dar poczęcia dziecka...

we wszystkich intencjach tego wątku...
Odpowiedz
Za malutkiego Krzysia (jeszcze u mamy, 27tc), który dzielnie walczy o każdy kolejny dzień. I za jego mamę - o siły i nadzieję dla niej. Za personel szpitala, w którym są - żeby im pomagał w tej walce, a nie odbierał całą nadzieję. Za tych lekarzy ze szpitala, którzy sprzeniewierzyli się swojemu powołaniu i tak mocno ich skrzywdzili - Panie, niech na nowo zobaczą, że mają służyć życiu i nadziei, niech podejmą walkę z chorobą Krzysia, a Ty ich w tym wspomagaj. Wiem, że proszę o cud - ale Ty możesz!
Odpowiedz
za małego Krzysia i cud dla niego....
Odpowiedz
przyłączam się do modlitwy, chociaż niezdarnie, bo ja bardzo mocno kłócę się z Bogiem. Powoli przestaję wierzyć w potęgę modlitwy, raczej w przypadkowe szczęście lub przypadkowe nieszczęście. Wiem, że Bóg może wszystko, ale nie uszczęśliwia każdego, tak po prostu być nie może. Jeśli już się modlę to tylko do św.Rity.
Odpowiedz
A ona sie modli do Boga...
Odpowiedz
I w to właśnie wierzę...
Odpowiedz
Mirko, jakis czas temu uderzyla mnie historia Anny, matki Samuela. Polecem do powolnego przeczytania, 1 ksiega Samuela, rozdzial 1 i 21 pierwszych wersetow rozdzialu 2. To tez jedna z pokrzepiajacych historii.
Odpowiedz
Za wszystkie dziewczyny ktore sie staraja o maluszka nie spelni sie ich najwieksze marzenie!
Za wszystkie ciezarowki za szczesliwe rozwiazanie!
Za wszystkie dzieci \"urodzone na forum\"niech sie zdrowo chowaja i przynosza radosc swoim rodzina!!
Za Aniolki niech dokazuja na chmurkach , czuwaja nad nami i wstawiaja sie za nas u Najwyzszego!!
Odpowiedz
Prosze Was wszystkich o szczególną modlitwę jutro za nasza rodzinę. za badanie i za mnie by moja psychika w szpitalu nie wysiadła całkiem.
I o to bym odzyskała odwagę i potrafiła poprosić Boga o przebaczenie, bo boje się chyba tego bardziej niż szpitala (no nie szpitala boje się bardziej, ale to musze, a prosić o przebaczneie moge, a nie potrafie, choc bardzo potrzebuje...;(;(;( Bardzo.
Odpowiedz
channach, bede pamietac!
Odpowiedz
za Channach, aby wszystko poszło po jej mysli, aby dzidzia dalej rosła w brzuszku, a mamusia znalazla w sobie duzy siły na kolejne miesiace. Za wiare i nadzieje, by towarzyszyły do samego rozwiazania, jak malenstwo bedzie juz po drugiej stronie brzuszkaSmile
Odpowiedz
Za Channach, o siły dla jej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie w styczniu 2009.
Odpowiedz
Za Ciebie Channach i Twoja Rodzinę... o wsparcie i siły....
Odpowiedz
Za ciebie i twoje marzenie Channach,jutro bede Toba calym moim sercem i dusza
Odpowiedz
Za Channach..
Odpowiedz
Chanach będę pamiętać w modlitwie nie tylko jutro. Wiesz kiedyś usłyszałam od Księdza że nawet w moich pretensjach, żalu i ciągłego zadawania pytania Dlaczego?? zawarta jest modlitwa. Ściskam i jeszcze raz będę pamiętać.....
Odpowiedz
za channach...
prosze dzis o szczególną modlitwe o moje Maleństwo, które odeszło dokładnie 4 lata temu Sad
Odpowiedz
Ineczko dla twojego Aniolka(*)(*)(*)
Odpowiedz
(*)(*)(*)dla Aniołka Inki...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości