Wątek modlitewny
DZIEWCZYNY BARDZO PROSZE O MODLITWE ZA MOJA ZNAJOMA I JEJ URODZONA CORCIE LENKE MALA MIALA WYLEW KRWI DO MOZGU JEJ STAN JEST STABILNY ALE LEKARZE NIC JUZ NIE MOGA ZROBIC TRZEBA TYLKO CZEKAC I WIERZYC ZE LENKA BEDZIE SIE ZDROWO ROZWIJALA BARDZO PROSZE O MODLITWE..
Odpowiedz
Za Lenkę i jej Rodziców... o zdrowie i siłę...
Odpowiedz
Dołączam sie do modlitwy za Leneczke i siłę dla jej Rodziców......
Odpowiedz
za Lene i jej Rodzicow....
Odpowiedz
za Eskę i BeateZ
Odpowiedz
Madness, czytasz w moich myślach... Przyłączam się do tej intencji.
Odpowiedz
Za Eskę i Beatę, o spokój i cierpliwość, dla nich.
Odpowiedz
za Kopciuszka...o sile i ukojenie jej zbolalego serca...
Odpowiedz
za wszystkie dzieci na ziemi i w chmurkach w tym szczególnym dniu
Odpowiedz
Za Beatę Z. i maleńką Gretkę. O szczęśliwe \"rozwiązanie\".Dużo spokoju; w szpitalu dobry i mądry personel medyczny.
Odpowiedz
za BEATE z.
Odpowiedz
wielkie dzieki za szczesliwe narodziny malej Gretki i za dwie kreski jednej z naszych forumowiczek.
z calego serca prosze was o modlitwe za moja ukochana babcie ktora w ciezkim stanie lezy w szpitalu
Odpowiedz
Łączę się Madness z Tobą myślami.Kieruję modlitwę za Twoją Ukochaną Babcię o zdrowie.
Przytulam, nie trac nadziei.
Odpowiedz
Za babcię Madness
Odpowiedz
ZA UKOCHANA BABCIE MEDNESS
Odpowiedz
Za mojego tatę który wczoraj trafił do szpitala.
Odpowiedz
moja babcia jest w bardzo ciezkim stanie,czekamy az odejdzie. jest mi tak potwornie zle, to jedna z moich najukochanszych osob na swiecie.dzis wieczorem do niej jade.tak bym chciala jeszcze zdązyc sie z nia pozegnac...
prosze was o modlitwe
Odpowiedz
Dziewczyny - bede pamietac o Waszych intencjach.
Madness - usciski serdeczne.
Odpowiedz
za nowe zycie ktore zakwitlo pod sercem Monii
za babcie Madness
za tate Ewy
i we wszystkich naszych intencjach......Ciebie prosimy, wysluchaj nas Panie!
Odpowiedz
Wysłuchaj nas PANIE.
Odpowiedz
Dziękuję Ci, Panie.
Odpowiedz
Moja córka jest w szpitalu. Niewiadomo co jej jest, ale nie jest najlepiej... Proszę Was o modlitwę.
Odpowiedz
O powrót do zdrowia dla Twojej córeczki.
Odpowiedz
moja babcia zmarła dzis przed 12. nie odzyskala przytomnosci ktora stracila w czwartek. nie cierpiala umierajac, zdarzylam sie jeszcze z nia zobaczyc, prxytulic i powiedziec ile dla mnie znaczy. i pomodlic sie mimo to jest mi bardzo ciezko. odszedl moj najukochanszy Aniol, najwspanialsza jedyna niezastapiona osoba ktora kocham calym sercem.
nie jest to jedyna moja tragedia. na tym samym oddziale lezy tezmoja druga kochana babcia ktora rowniez umiera. to nieprawdopodobne, obydwie odchodza w tym samym miejscu i czasie...
prosze was o modlitwe za obydwie babcie i za moja rodzine.
magdo, bede pamietac
Odpowiedz
za Twoje ANioły, Madness... łączę się z Tobą w bólu... rok temu odeszła moja ukochana Babcia, rozumiem jak jest Ci ciężko.
za córeczkę Magdy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości