Wątek modlitewny
Za wszystkie dziewczyny na forum i nie tylko by spełniły się ich pragnienia bycia Mama.
Za te które już mają fasolki w brzuszku o szczęśliwy przebieg ciąży.
I w intencji Ojca Marcina niech Dobry Bóg daje Mu siłę, a Duch Święty przepełnia nieustannie.
Odpowiedz
Za Beatke za to ze jest i wspiera,niech spelnia sie jej marzenia,Panie Boze niech w serduszku Beatki zagosci spokoj i radosc
Odpowiedz
za wszystkie forumowiczki.Szczegolnie za Gosiek i chanach. I za mojego tate.
Odpowiedz
I za majul w grudniu
Odpowiedz
Za moją ciocię, która w poniedziałek miała operację i prawdopodobnie ma nowotwór na jajniku który się już rozsiał po jamie brzusznej i rokowania są niepewne.
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Tomka - brata Beatki5a, który zginął w wypadku.
Proszę też o modlitwę za Beatkę, która dziś się o tym dowiedziała, aby Pan Bóg dodał jej sił a Duch Święty Pocieszyciel ją wspierał.
Odpowiedz
Za brata Beatki Tomka \"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...\"
Odpowiedz
Za Małgoś aby Bóg dał jej siły tak bardzo jej teraz potrzebne..
Odpowiedz
Za Renatę, Maćka i ich syna Natana, który umarł trzy dni po porodzie.
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za brata Beatki - Tomasza.
Odszedł o całe życie za wcześnie .... [*]
Odpowiedz
za nasza kochana beate, o sily dla niej w kolejnym trudnym doswiadczeniu, aby wyszla z niego jeszcze bardziej umocniona, aby otrzymala pocieszenie i ukojenie dla swojej zbolalej duszy. i o Krolestwo Boże dla jej brata
Odpowiedz
Za Beatkę o siłę i zdrowie dla niej
Odpowiedz
Za Beatke
I wieczny spokuj dal jej brata Tomka.
Panie świec nad jego duszą.
Odpowiedz
Za Beate, dobrego czlowieka w tych marnych czasach i za jej zmarlego brata Tomka
Naklon,Panie,ucho ku prosbom pokornie przez nas zanoszonym do Twego milosierdzia i umiesc w krainie pokoju i swiatlosci dusze Twojego slugi Tomasza, ktorej kazales odejsc z tego swiata, oraz wlacz ja do spolecznosci Twoich Swietych.
Spraw , prosimy Cie Panie, aby ta modlitwa wyjednala zbawienie duszy Twojego slugi Tomasza, za ktorym pokornir blagamy.
Prosimy Cie , Panie , uwolnij od wiezow grzechu dusze Twojego slugi Tomasza, aby wskrzeszony zyl w chwale zmartwychwstania wsrod Twoich swietych i wybranych.
Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen
Odpowiedz
Za pomyślny przebieg leczenia Mamy_kasi79 i o siły do walki dla niej...
Odpowiedz
dolaczam sie do modlitw za mame_kasie79. i za moja przyjaciolke marysie, jej chorego meza i ich córeczke. aby Pan dal im sile w ich krzyzach. i o laske kolejnego malenstwa dla nich
Odpowiedz
za channach i jej bliskich o sily w trudnym dla nich czasie
Odpowiedz
i ciągle za Channach, mame-kasie79 i Beatę5a. I wszystkich wymienianych w wątku
Odpowiedz
za zdrowie mojej mamy, u której dziś wykryto guz jajnika. Jest jeszcze nadzieja że to nie nowotwór, ale...
Odpowiedz
Małgoś tak mi przykro kochana ... swoje modlitwy kieruję do Boga.
Odpowiedz
Małgoś przytulam CIę mocno skarbie tyle cierpień na nas spada czym sobie na to zasłóżyłyśmy
Odpowiedz
za iwonaa, o pokoj w jej sercu, o to by Pan wyrpostowal wszystkie jej sprawy i obdarzyl upragnionym potomstwem
Odpowiedz
Za mojego tate i za Tomka.
Odpowiedz
za mamę małgosi, za beatkę i jej rodzine, za channach i jej męża... by Bóg dał im teraz odczuć najmocniej swą miłość i moc!
Odpowiedz
Za Martę i jej zmarłe dziecko Boże daj jej siłę i nadzieję ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości