Wątek modlitewny
O siły dla channach i zdrowie dla maleństwa
Odpowiedz
za uposledzoną chorą na białaczkę Żanetke i jej rodzicow, o zdrowie dla malej i wsparcie dla jej bliskich. rowniez o to, aby choroba dziecka byla poczatkiem ich powrotu do Boga
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Channach i za jej synka, oby Pan dał im dużo sił i umacniał w wierze.
Proszę też za naszą forumowiczkę i jej maleństwo, o wiarę i siły na czas kolejnego oczekiwania.
Odpowiedz
za Żanetkę i Rafałka i moc sil dla ich rodziców!
Odpowiedz
A ja bym chciała dorzucić modlitwę za Madness, która wspiera wszystkich i pamięta o wszystkich w swoich modlitwach, aby nie zabrakło jej nigdy sił w dalszej - jakże szlachetnej drodze - którą obrała...

O zdrowie dla Onki, aby uporała się wreszcie z problemami i mogła z nadzieją spojrzeć w przyszłość i cieszyć się swoim kolejnym macierzyństwem...
Odpowiedz
Za Madness
Odpowiedz
dziewczyny, ale jestescie wspaniale. to najpiekniejsze co moglo mnie spotkac- pomoc z Nieba ktora wypraszaja dla mnie moje drogie towarzyszki, z ktorymi nigdy sie nie spotkalam a ktore tak wiele dla mnie znacza. ja tez pamietam o was wszystkich i kazdej z osobna i staram sie szczegolowo polecac Panu Bogu wasze indywidualne sprawy. dorzucam je i dzis.
nadal polecam Zanetke i jej rodzicow, moich przyjaciol Macka i Anie oraz ich chore nienarodzone dzieciatko proszac o dalszy pomyslny przebieg ciazy i udana operacje maluszka po porodzie. polecam tez czekajaca nas za tydzien konferencje w Powsinie, o to by wszystko poszlo jak nalezy, zwlaszcza ze jestem kompletnie zielona w i rzucam sie na glęboką wode :roll:
i dziekuje Bogu za szczesliwe rozwiazanie Channtal, ktora rok temu stracila coreczke w 23 tc a od kilku dni jest szczesliwa mama Olgi
Odpowiedz
a ja wciąż mysle o malutkim Rafałku i channach... Boże miej ich w swojej opiece...

madness za ciebie tez sie modle, jestes takim naszym termoforkiem, który rozgrzewa nasze serducha!
Odpowiedz
dziewczyny, czy wy wiecie ile to dla mnie znaczy??? kazde westchnienie do Boga jest dla mnie na wage zlota a nawet wiecej. Inko, dziekuje za cieple slowa. polecam was kazdego dnia w modlitwach.
polecam dzis wszystkie kobiety po terminacji ciazy i przed ta decyzja, o madrosc, Boże milosierdzie dla nich i wsparcie od bliskich
Odpowiedz
za wszystkie kobiety pragnace dziecka ktorych starania nie odnosza skutku. o nadzieje i pokoj serca dla nich
Odpowiedz
za Eve i malenstwo....
Odpowiedz
Dziękuję... :\'( Taki piękny gest aż łzy same płyną....
Odpowiedz
za nowa forumowiczke shuftik o dobre wiadomosci dotyczace jej nienarodzonego dzieciatka
Odpowiedz
Za Ojca Marcina - w dniu imienin - aby dobroc przejawiajaca sie w byciu z tymi, ktorzy placza zaowocowala Bozym blogoslawienstwem.
Odpowiedz
Ojcze Marcinie, z calego serca dolaczam sie do zyczen. wiele lask Bożych i blogoslawienstwa we wszystkich Ojca dzialaniach
Odpowiedz
Za pewną dziewczynę, która straciła dzieciątko w 5 miesiącu - o poukładanie jej życia, o nadzieję, o wsparcie najbliższych i o dobre przeżycie tego czasu żałoby.
Odpowiedz
za channach, jej meza i ich chorego synka. Boże, daj im duzo sil i wiary aby przetrwali wszystkie cierpienia jakich pozwalasz im doswiadczac i nie zwatpili w Twoja milosc i milosierdzie
Odpowiedz
Za channach i jej najbliższych. Boże, zmień łzy rozpaczy we łzy radości - tylko Ty to możesz zrobić. Przenieś ich przez ten trudny czas.
Odpowiedz
Za wszystkie kobiety po terminacji, które ostatnio wpuściłam na forum, aby znalazły ukojenie i spokój ducha...
Odpowiedz
We wszystkich intencjach. I tej ostatniej, wspomnianej przez Beatę Z również.
Odpowiedz
Dołączam się do wszystkich intencji i proszę o modlitwę za zdrowie Beatki5a, żeby Pan Bóg postawił na jej drodze dobrych lekarzy, którzy będą potrafili pomóc jej wrócić do zdrowia...
Odpowiedz
O spokojne rozwiązanie dla Moniki - Wuchowej
Odpowiedz
Pewnie już za późno ale przyłączam się do modlitwy....
Odpowiedz
Jestem przy Was
o.M.
Odpowiedz
Dziękujemy Ojcze Marcinie.... Pamiętamy w modlitwie równiez o Ojcu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości