Wątek modlitewny
Za Anie PiBi i Szczepusia - o szczesliwe zorwiazanie i zdrowie dla Maluszka
Odpowiedz
Dziewczyny bardzo prosze o modlitwe za moją kolezanke z pracy Ewe o siłe, niech dobry Bóg da jej siłę by zniosła ból i za jej meza który dziś miał operacje- ma raka. Boże prosze Cię o uzdrowienie jej męża.
Odpowiedz
Za wszystkie Wasze i moje intencje....
Odpowiedz
Ponownie dzis prosze o modlitwe w intencji Ewy i jej męża...........
Odpowiedz
o posieszenie dla rodzicow zmarlej wczoraj ninki. dolaczam sie do wszystkich waszych intencji
Odpowiedz
Dzisiaj na spotkaniu ze studentami przed Najświętszym Sakramentem modliliśmy się za Was i w Waszych intencjach.
o.Marcin
Odpowiedz
ojcze marcinie, bardzo dziekujemy, tak wiele znaczy, gdy ludzie których nie dotyczy poronienie modlą sie za nas...

ja niosę modlitwę za channach i jej chłopczyka, za amorka i siły dla niej, za wuchową i jej maluszka, by jeszcze toszke pobył w brzuszku, za wszystkie nasze \"ciężarówki\", by mogły spokojnie przetrwać czas ciąży i za wszystkie mamy po stracie, by każdy następny dzień był coraz jaśniejszy....
Odpowiedz
Przyłączam się do modlitw.
Modlę się o zdrowie dla chorych, pocieszenie dla tych, którzy tęsknią, cud dla tych, którzy czekają...
I za ojca marcina, za podsycanie ognia, który najłatwiej w nas gaśnie - wiary.
I za dzieczyny z forum, za to ile dały mi i ile dają innym. Dziękuję.
Mirka
Odpowiedz
Ania wczoraj urodziła jest szcęśliwa
Odpowiedz
odmówmy dzis wszyscy modlitwę za channach i jej synka... by wszystko było dobrze/.
http://civi.w.interia.pl/kawnice.htm
Odpowiedz
bardzo Was proszę o modlitwę za nas.... Pani Kawnicka wyprosiła tak wiele uzdrowień a ja od dziecka jestem pod jej władaniem. wierze, ze uratuje nam synka.... i tego trzymam się jak tonący brzytwy..... wołam i błagam bo nic nam nie pozostało....
Odpowiedz
Channach pamietam o Was w modlitwie i przytulam mocno
Odpowiedz
dziś jedziemy do synka, jutro rozmowa z lekarzem prowazącym, a mnie naszło zwątpienie czy modlitwa ma sens czy odprawiana przeze mnie nowenna dotrze do nieba.... prosze Was o modlitwę za nas i o umocnienie wiary w sens modlitwy bym nie przerwała nowenny bym w nia nie zwątpiła i nie potraktowała jak czary mary (obiecałam sobie ze będę wołać do skutku mimo ze nowenny 9 dzień mija w piątek ja będę wołać dalej. kto lepiej zrozumie matkę niz 2 matka??)a w piątek 2 listopada szczególnie proszę o pamięć ja kończę nowenne i odprawiona będzie msza z modlitwa o uzdrowienie naszego synka.....
Odpowiedz
Mama kasiu79,Channach modle sie za Was I PRZYTULAM DO MOJEGO SERCA NIECH BOG MA WAS W OPIECE....
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=omarcin]
Dzisiaj o 8.00 rano umarła 31 letnia Basia, która w czasie ciąży zachorowała na złośliwy nowotwór węzłów chłonnych.

W serwisie wiara.pl teksty z miesiecznika \"W Drodze\" o Basi, wierze, ze modli sie ona w intencjach podawanych w tym watku:
Rozaniec Basi.

Gdy wrocilam do domu, to w ramach porzadkow wpadla mi do reki gazetka parafialna z 2005 roku, z intencjami wpisywanymi do zeszytu, ktory lezy przed obrazem Jezusa Milosiernego. I byla tam modlitwa za Basie oczekujaca dziecka chora na nowotwor... \"Jaki ten swiat maly...\"

Monika
Odpowiedz
Channach, modlę się i wołam w Waszych intencjach.

O Basi Paradowskiej więcej na:

http://www.mateusz.pl/wdrodze/nr409/00.htm

Z modlitwą
o.Marcin
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Joannę, która będzie miała operację 31 października. Wykryto u niej raka mózgu. Proszę też za Tomasza, młodego chłopaka, który też ma raka mózgu, a którego organizm jest za słaby na przyjęcie chemii.
Z modlitwą i sercem
o.M.
Odpowiedz
proszę o modlitwę za kobiety, które zostały zakażone paciorkowcem w szptalu MSW w Krakowie po cesarskim cięciu i są w stanie krytycznym.
Odpowiedz
polecam wam mojego mlodszego brata ktory bardzo sobie pogmatwal zycie, o nawrocenie i swiatlo Ducha Swietego dla niego.
pomodlcie sie tez za moja kolezanke Dominike, ktora dzis napisala mi w mailu ze przedwczoraj zmarl jej maz. jakie to straszne, byli dopeiro dwa lata po slubie, obydwoje mlodzi, szczesliwi, zakochani, bogaci... powinno byc pieknie a jednak... Bóg wie lepiej
Odpowiedz
za BeateZ i wszystkie jej sprawy
Odpowiedz
dostałam takiego maila więc prosze was o modlitwe: \"Kochani Przyjaciele z Domowego Kościoła!
Z tej strony ELA I MAREK AUGUSTYNIAKOWIE z V kręgu przymorskiego \"Okraglaka\". (KRAKÓW)
Nie wszyscy nas znacie, my Was też nie wszystkich, ale łączy nas przynależność do DK.
Zwracamy się do Was z prośbą o gorącą modlitwę do Boga.
Nasza sytuacja jest następująca:

Jestem w ciąży - po raz czwarty. Wszystkie poprzednie ciąże zakończyły się poronieniem samoistnym lub obumarciem. Badanie USG zrobione w środę wykazało, że na początku ciąża była bliźniacza. Lekarz ocenił, że jedno maleństwo obumarło ok. 3 tygodnie temu. Drugie żyje i ma pewne szanse na przeżycie. Na razie rozwija się dobrze, pęcherzyk ciążowy jest umieszczony w korzystnym miejscu, wielkość dzidzi prawidłowa (8 tydz. ciąży). Ciąża jest jednak dla mnie bardzo wyczerpująca - leżę plackiem w łóżku, biorę masę leków, włącznie ze sterydem, który jest niezbędny dla dalszego rozwoju dziecka, mam częste plamienia, silne skurcze w dole podbrzusza itp. Słowem - ciężko.
Każde Wasze westchnienie modlitwy będzie dla nas dużym wsparciem i może uratować to kruche stworzenie, które we mnie walczy o życie.
Jeżeli macie (znacie) jakichś \"Bożych ludzi\", znających moc i wartość ufnej modlitwy, śmiało prześlijcie im naszego maila, prosząc o wsparcie przed Bogiem. Nie mamy adresów mailowych wszystkich z DK.
Z góry Wam dziękujemy za Wasze zrozumienie i pomoc.
Pozdrawiamy w Chrystusie,
Elżbieta i Marek Augustyniak z Dzieciątkiem pod sercem\"
Odpowiedz
A ja prosze o modlitwe za malego Bartusia, wczesniaczka, ktory walczy o zycie w inkubatorze. Jego Mama - Ewa - zmarla przy porodzie.

Monika
Odpowiedz
Proszę pomódlmy się w intencji mamy naszej forumowiczki o zdrowie dla niej a dla Kasi o siłę w tych trudnych dla niej dniach.
Odpowiedz
Z Małgoś żeby szczęśliwie przeszła przez te 9 miesięcy
Odpowiedz
Ja poproszę o modlitwę za naszą forumową Małgosię i za Channach...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości