Wątek modlitewny
Za Agatę i Adriana i ich zmarłego Maluszka
Odpowiedz
Dziś się dowiedziałam ze w mieszkaniu nade mną bardzo cierpią młodzi ludzie - ich 3-letnia córeczka zginęła tragicznie... wiem ze dzis jej pogrzeb... wspomnijcie prosze jej rodzinę w modlitwie, by dobry Bóg ukoił ich cierpienie, by dał im siły.
Tak bardzo mi ich żal... i nie wiem czy mogę coś dla nich zrobić, nawet ich nie znam...
Odpowiedz
Za wszystkich,ktorzy choruja,cierpia,za wszystkich ,ktorzy stracili bliskie sobie osoby,za tych,ktorzy stracili wiare,.Za wszystkich ludzi,ktorym na swiecie ciezko i zle....
Odpowiedz
Za Wuchową i jej Maleństwo
Odpowiedz
Za Wuchową i Amorka i ich dzieciaki w Brzuszkach.
Odpowiedz
O światłość życia wiecznego dla Mamy Kamili, która po ciężkiej chorobie odeszła do Pana. Za Kamilę i Jej chorego Brata o siły na dzień pogrzebu (poniedziałek) i siły potrzebne do dalszego życia, a dla Ich Ojca o łaskę nawrócenia, porzucenie nałogu i o uzdrowienie relacji w Ich rodzinie.
Odpowiedz
Za młodych chłopaków, Przemka i Ignacego, którzy walczą o życie z chorobą nowotworową
Odpowiedz
bardzo dziekuje wszystkim za modlitwe w intencji Ani i Macka oraz ich nienarodzonego dziecka, ktore ma powazna wade (wytrzewienie narzadow wewnetrznych). po ostatnim usg i badaniach genetycznych okazalo sie ze dziecko jest pozatym zdrowei moze byc poddane operacji Smile Bogu dzieki za te laske, to jakby ponownie otrzymany dar zycia dla tego malenstwa.
polecam Bogu wszystkie znane mi malzenstwa w kryzysie oraz pary, ktore zyja bez Boga. o laske nawrocenia dla nich wszystkich
Odpowiedz
za to forum i o. Marcina i za Was drogie dziewczyny, za nasze dzieci , te tu i te tam, jakos mi się ciężko zrobiło na sercu, zbliża się 15, godzina Miłosierdzia, w Waszej intencji odmówię koronkę
Odpowiedz
Kochani, spadlo jak grom z jasnego nieba...prosze Was o modlitwe za mnie... W poniedzialek będę miala operacje usuniecia guza jajnika, prawdopodobnie razem z jajnikiem... Boje sie...pomodlcie się prosze o siłe, spokój...o przyjecie woli Najwyższego
Odpowiedz
Kasiu, będziemy pamiętać w modlitwie. Trzymaj się.
Odpowiedz
Kasiu, jestem z Tobą. Bądź dzielna!!!
Odpowiedz
Kasiu, jesteśmy z Tobą, pamiętamy w modlitwie, trzymaj sie!!!! to będzie 15 więc nasze Aniołki napewno westchną za Tobą i wszystko dobrze się ułoży!!
Odpowiedz
Kasiu pamiętam o Tobie...
Odpowiedz
w Dniu Dziecka Utraconego za wszystkich rodzicow cierpiacych po stracie swoich dzieci i tych ktorzy nie maja sznas na szczesliwe biologiczne rodzicielstwo
Odpowiedz
za beatke5a, o ukojenie jej bolu i blogoslawienstwo dla niej. niech Pan wezmie cie w swoje ramiona i ochroni przed zlem
Odpowiedz
Za wszystkich rodziców, którzy odczuli co to znaczy strach o dziecko i jego strata...za wszytskie nasze forumowe i nie tylko ciężarówki o wiarę i siłę dla nich, za Was wszystkie...dziekuję, że jesteście...
Odpowiedz
za wszystkie nasze dzieci niech znajdą radość w sercu Pana i ich rodziców aby odczuli ulgę w cierpieniu
Odpowiedz
za channach, jej meza i ich synka urodzonego 18.10 w 34 tc. channach pisze ze jest bardzo zle, wlasciwie liczy tylko na cud... polecajmy ją goraco dobremu Bogu, ma za soba trudne przejscia utraty ciazy rok temu a przy okazji wielkiego kryzysu wiary. niech obecne doswiadczenia umocnia jej wiez z Chrystusem, niech malenstwo zyje jesli taka wola Boża...
Odpowiedz
Kochani pamietalam o Was podczas trudnych chwil na szpitalnym lozku. Pamietam teraz leżąc w domu. Operacja okazała sie byc dopiero początkiem walki,2 zlosliwe guzy jajnikow zmusily lekarzy do usuniecia wszystkiego co przypisane kobiecie, aby dac szanse walki o zycie. Nadal wiec prosze Was o modlitewna pamiec...
Odpowiedz
Kasiu pamiętam o Tobie... Przytulam, dużo sił kochana...
Odpowiedz
Kasiu - życzę dużo sił. Wszystko się poukłada, zobaczysz!
Modlę się i trzymam kciuki za Twoje zdrowie!
Myślę, że nie tylko ja... Smile
Odpowiedz
A jeśli chcesz podzielić się myślami, obawami, czy w ogóle, napisz: mirkaziemb@vp.pl
Odpowiedz
Pamiętam o Was i modlę się o siły na przetrwanie tych koszmarnych chwil.
Odpowiedz
...za chanach i malenstwo.....Boze daj im Sile ....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości