Wątek modlitewny
Cytat: ojca \"wtracanie\" jest bardzo potrzebne

to ,,wtracanie,, daje nam bardzo duzo sily wiec poprosze o ,, wtracanie sie ,, i mysle ze nie tylko w swoim imieniu Smile
dobrze ze wszystko w porzadku ...
pamietam rowniez w modlitwie .
Odpowiedz
Proszę o modlitwę! Dziś po 15-tej idziemy z mężem na rozmowę z ordynatorem w sprawie wydania zaświadczenia o urodzeniu dziecka - naszej Marysi 12tc. Maryjo - Wspomożenie Wiernych módl się za nami
Odpowiedz
Dziewczyny, wczoraj walkę o życie przegrała córka mojej znajomej Kasia, 23 letnia studentka medycyny, wspomóżcie ją swoją modlitwą w drodze do P. Boga, wiem że to nie to forum ale jakoś tu łatwiej mi szukać wsparcia.....
Odpowiedz
Proszę o modlitwe za mojego Aniołeczka i za Nowe Życie, które od kilkunastu dni noszę w sobie.
Tak bardzo boję się...
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=mamakasia]
Proszę o modlitwę! Dziś po 15-tej idziemy z mężem na rozmowę z ordynatorem w sprawie wydania zaświadczenia o urodzeniu dziecka - naszej Marysi 12tc. Maryjo - Wspomożenie Wiernych módl się za nami
Mamakasia,
bardzo proszę odezwij się do mnie na GG 6744014 lub podaj \"namiary\" na siebie. To dla mnie bardzo ważne, gdyż jestem w podobnej sytuacji.
Życzę wiele sił i wytrwałości!
Odpowiedz
kochane dzis dostalam radosno noweine Moja kuzynka zostanie mamusia jest w drugim miesiacu>Odaje ja i malenstwa waszej modlitwie.Oraz wszystkie przyszle mamusie o szczesliwie rozweiazani.

Jest tez jeszcze jedna intencja moja ciocia jest ciezko chora praosze o modlitwe takze za nia.
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Bet i jej Maluszka...
Odpowiedz
Ja dziś prosze o modlitwę za mojego Aniołka....
Odpowiedz
beato, mozesz byc pewna ze twoj Aniolek jest juz tam, gdzie nie sa mu potrzebne nasze modlitwy. zyje w bliskosci Pana Boga ktory go obdarza miloscia i szczesciem. nie brakuje mu tam niczego. to raczej on wstawia sie u Pana Boga za toba i z pewnoscia bedzie wysluchany jako jeden z grona swietych. nasze dzieci sa naszymi najlepszymi oredownikami w Niebie, pros swoje malenstwo o wsparcie i pomoc, napewno otrzymasz je w wielkiej obfitosci.
pozdrawiam
Odpowiedz
Madness dziękuje Ci za te słowa, bardzo dziękuje. Wiesz mi odebrano prawo do cierpienia, smutku, a płakac mogłam tylko wtedy gdy nikt nie widział. Dopiero od niedawna....... Szkoda że dopiero teraz trafiłam tutaj.
Odpowiedz
o zdrowie dla Nale
Odpowiedz
Zawierzam Was i Wasze intencje Maryi - Matce Kościoła, dzisiaj jej święto. Bardzo lubię tę pieśń: \"Matka, która wszystko rozumie, sercem ogarnia każdego z nas, Matka zobaczyć dobro w nas umie, ona jest z nami w każdy czas\".
Z modlitwą i sercem
o.Marcin
Odpowiedz
proszę o modlitwę za wszystkie styczniówki i lutówki 2008 żeby szczęśliwie dotarły do mety
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za Nowe Życie, które rośnie we mnie i za potrzebną mi wiarę i siły. Tak bardzo boję się...
Odpowiedz
Proszę o modlitwe za Agnieszke- mame 4 aniołków. Niech dobry Bóg choć troche złagodzi ból i na nowo pokaze światełko.
Odpowiedz
Proszę o modlitwe za Marysie i jej synka Michałka by jak najszybciej wyzdrowiał.
Odpowiedz
Proszę o modlitwę za dzieciątko, ktore rośnie pod moim sercem i o to, które odeszło rok temu nagle, mając zaledwie 6 tygodni
Odpowiedz
poproszę o modlitwę za rodzinę Arka, i o spokój jego duszy.....
Odpowiedz
prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine . Agnieszka .
Odpowiedz
proszę o modlitwę bym mogła zarejestrować moje zmarłe, malutkie dziecko
Odpowiedz
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla Basi, która walczy z rakiem złośliwym. Nie chciała w czasie ciąży narażać dzieciątka i poczekała z kuracją do porodu, a teraz sprawa jest bardzo, bardzo poważna. W sobotę o 9.00 będę się modlił nad nią w szpitalu prosząc o łaskę zdrowia.
o.Marcin OP
Odpowiedz
Basia leży na OIOM\'ie, nieprzytomna, pod respiratorem. Proszę o modlitwę za nią, jej męża i synka - dwuletniego Mateuszka.
o.Marcin
Odpowiedz
będę pamiętać...
Odpowiedz
o.Marcinie pamietam..... moja koleżanka z byłej już Wspólnoty Modlitewnej też modli się za Basie.
Odpowiedz
ojcze, co z basia i jej dzieckiem? goraco polecam codziennie ja i jej bliskich opiece maryi.
dzis bardzo was prosze o modlitwe za moich przyjaciol, anie i macka. oni rowniez przezyli poronienie, potem urodzil im sie cudowny kubus a teraz spodziewaja sie kolejnego malenstwa.niestety okazalo sie ze dziecka ma wrodzona wade polegajaca na przemieszczeniu sie narzadow wewnetrznych poza jame brzuszna. dziecko czeka operacja po porodzie- jesli przezyje do tego czasu. dzis maja specjalistyczne badania w celu wykluczenia innych wad w tym wady serduszka. jesli serduszko bedzie zdrowe, malenstwo ma sznase na przezycie.
blagam was o modlitwe. ania i maciek sa cudownymi, wierzacymi i bardzo dobrymi ludzmi. wiara dodaje im sil w tym trudnym doswiadczeniu ale doskonale wiemy jak ciezkim krzyzem jest choroba dziecka.
Boże, spraw aby malenstwo moglo zyc a jego rodzicom dodaj sil
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości