Poronienie - Forum
\"mama\" - Wersja do druku

+- Poronienie - Forum (https://www.poronienie.pl/forum)
+-- Dział: Poronienie (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Moja strata (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: \"mama\" (/showthread.php?tid=2595)

\"mama\" - Annn - Sat, 29 Sierpnia 2009

Nie chce sie wtrącac w historie innych...dlatego napiszę swoją...Macie rację, boli ...Bardzo boli....utraca dziecka na każdym etapie ciązy boli mamę... Nie spodziewalam się mojego słoneczka...Dało mi znac o sobie kiedy przyklejałam plaster antynikotynowy...Smileśmieszne, ale musiałam go odkleic...i to natychmiastSmile...Wiadomośc o ciazy wstrzasnela moim dotychczasowym zyciem....Najpierw zamienilam papierosy, kawe i zupki chinskie na prawdziwe domowe jedzenie...Jadlam tylko gotowaneSmileNauczylam sie gotowac w tydzien...TATY nie było, zostawił nas po 2 latach/to nieistotny watek/...Byłam tylko ja i moja mała kruszynka....Płakaląm, że trudne bedzie nasze życie, ale wiedzialam, że we dwojke bedziemy dzielic sie szczesciem z naszego wzajemnego istnienia....Tak po prostu...Kochałam moje dziecko juz w brzuszku....A tak bardzo pokochalam je jak zobaczylam jak rosnie we mnie,jak jej serduszko bije i rusza sie ...po swojemuSmileMoja dzidzia...taka zalezna ode mnie....Kupilam jej pierwsze ubranka....Chociaz bylo tak wczesnie...Nie zdazyła sie urodzic....Kocham ją bardzo...i cieszę sie , że Bóg dał mi chociaż chwilę.......Mija juz drugi miesiac....Dostala na imię Wiktoria. Moja mała Tola.Chciała bym ją chociaż raz przytulic...Bardzo za nia tesknie....Chciałam tylko zostawic slad ... Tola tez gdzies TAM jest, razem z Waszymi Aniolkami...

\"mama\" - esperanza - Sat, 29 Sierpnia 2009

Nasze aniolki opiekuja sie nami,przykro mi bardzo z powodu Twojej straty,zapalam swiatelko(*),duzo sil,pozdrawiam

\"mama\" - Justyna_82 - Sat, 29 Sierpnia 2009

Dla Twojej córeczki (*)

\"mama\" - zuza245 - Sat, 29 Sierpnia 2009

dla Toli (*)

\"mama\" - Monik (ipek) - Sun, 30 Sierpnia 2009

Dla Twojej Toli... [\'][\'][\'][\'][\'][\'][\']

\"mama\" - prinzessin - Sun, 30 Sierpnia 2009

sciskamy cie wszystkie mocno....
bardzo mi przykro naprawde-az zakrecila mi sie lezka w oku jak to czytalam...ania

\"mama\" - justysss - Sun, 30 Sierpnia 2009

bardzo mi przykro ze i Ciebie musialo to spotkac. Dla Twojej Toli [*][*]
zycze ci duzo sił.

\"mama\" - Gacia - Sun, 30 Sierpnia 2009

Annn... Dużo sił w tym trudnym doświadczeniu...
Jesteśmy z Tobą.
Dla Toli (*)

\"mama\" - adka76 - Sun, 30 Sierpnia 2009

Ann tak mi przykro że Ciebie też to musiało spotkać, dobrze że trafiłaś na tą stronę. Tu na pewno znajdziesz wsparcie i pomoc. Życzę Ci dużo siły w tych trudnych chwilach. A dla Twojej córeczki (*)

\"mama\" - Malgosia - Sun, 30 Sierpnia 2009

Ann, bardzo mi przykro. Dla Wiktorii (*)

\"mama\" - amelka - Sun, 30 Sierpnia 2009

(*) Sad

\"mama\" - monisiasl - Wed, 30 Września 2009

;( ja również jestem wdzieczna że dał mi mojego aniołka chociaż na chwilę..że nosiłam pod serduszkiem najcenniejszy skarb.. nosiłam.. i planowałam przyszłość.. razem z moim Piotrem.. Czułam że będzie to dziewczynka.. Oliwia.. Tak bardzo Ją pokochałam.. planowałam jej pokoik.. oglądałam wózeczki.. ciuszki.. pierwsze skarpety kupiłam.. które mam przed sobą właśnie.. patrzę na nie i teraz już wiem że mojego Aniołka już nie ma;( Jak to możliwe.. tak bardzo kochałam.. dbałam o nas... a Tu taka straszna wiadomość ciąża obumarła.. ;( szpital.. zastrzyki.. tabletki.. krew.. narkoza.. zabieg.. i Ciebie już nie ma ze mną aniołku.. Nigdy nie poczuje jak mnie kopiesz.. jak się wiercisz.. NIGDY nie doczekam porodu.. Nigdy nie przytulę.. nie poczuję Twojego bicia serduszka.. nie zobaczę Twoich oczek.. i rączek.. ;( DLACZEGO? może za bardzo chciałam.. może za bardzo.. serce mam rozdarte na pól.. tak bardzo tęsknimy za Tobą.. ja i Twój Tatuś.. tak bardzo nam Ciebie brak mój mały aniołeczku... Ból i tęsknota na zawsze w Nas pozostaną.. A TY na zawsze będziesz w moim serduszku.. na zawsze.. Mam nadzieję że kiedyś będzie mi dane nosić na rączkach Twojego braciszka lub siostrzyczkę.. wtedy będę wiedziała że Ty mi zesłałaś aniołeczka.. Tęsknię kochanie.. ;( i płaczę nadal.. pustka ogromna pozostała..

\"mama\" - monisiasl - Wed, 30 Września 2009

dla Toli.. [*] i dla reszty aniołków [*] i dla mojego ANIOŁECZKA [*] ;((

\"mama\" - wuchowa - Wed, 30 Września 2009

Annn - jestes prawdziwa mama.
Kiedys Aniao3 pisala: \'sprawa jest prosta, dzieci sie ma albo nie ma, a co zrobic gdy...\"

Bycie mama dziecka, ktore zmarlo, a przeciez milosc do niego nie skonczyla sie wraz ze smiercia, jest trudne i bolesne. Kiedys, po uplywe dlugiego czasu, gdy zaloba sie wypali, zostanie tylko milosci i tesknota za dzieckiem

Duzo sil Annn.
Dla Twojej coreczki (*).

Monika

\"mama\" - wichurka - Wed, 30 Września 2009

Annn...
Dla Twojego Aniołeczka...
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, pięknie, napisałyście Dziewczyny, że miłość pozostaje na zawsze, mimo,że czas płynie i nie zatrzymuje się ani na chwilę....

\"mama\" - Agik - Wed, 30 Września 2009

Bardzo mi przykro.
(*)(*)(*)(*)

\"mama\" - Kasia76 - Wed, 30 Września 2009

dla Toli (*)

\"mama\" - 26mariola - Wed, 30 Września 2009

Cytat:Kiedyś,po uplywie dlugiego czasu, gdy zaloba sie wypali, zostanie tylko milosc i tesknota za dzieckiem
Wuchowa pieknie to ujełaś i wydaje mi się że tak właśnie jest

Annn przytulam mocno dla Toli(*)(*)(*)

\"mama\" - aniaz - Thu, 01 Października 2009

Annn [*] dla Twojej córeczki.
monisiasl dla Twojego Aniołeczka również [*]