Poronienie - Forum
Lekarz - Temat zbiorczy - Wersja do druku

+- Poronienie - Forum (https://www.poronienie.pl/forum)
+-- Dział: Działalność (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Grupy wsparcia (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Lekarz - Temat zbiorczy (/showthread.php?tid=2586)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Lekarz - Temat zbiorczy - Inka - Wed, 12 Października 2005

Planuję kolejną ciążę! Rzuciłam palenie, nie piję alkoholu, biorę witaminy, ale wiem że to za mało - powinnam się pozrądnie przebadać. Dlatego szukam dobrego i mądrego lekarza w Trojmieście, najlepiej w Gdańsku! Czy któraś z Was może mi kogoś takiego polecić?


Edit / DzikaMysz 2013-11-16 18:26 / Łączenie tematów


Lekarz - Temat zbiorczy - Agafia - Mon, 31 Października 2005

Zwracam się do Was z prośbą. Szukam teraz lekarza, najlepiej z Białegostoku bądź z Łomży, który poprowadziłby mnie przez WSZYSTKIE badania. Byłam u swojej gin na wizycie, bo miałam plamienia i źle się czułam i na moje pytanie o badania kazała tylko zrobić: toxoplazmozę, cytomegalie, mycoplasma hominis i ureaplasma urealyticum. Mam wrażenie, że na innych rzeczach się po prostu nie zna. Mimo, iż przyniosłam jej listę wydrukowaną z tych stron. :<


Lekarz - Temat zbiorczy - bozena - Thu, 03 Listopada 2005

Leczyłam się u lekarza z Białegostoku (Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych). Po trzech poronieniach, czwartą ciążę poprowadził bardzo profesjonalnie. To szczęście, że na niego trafiłam. Jest to prof. Michał Jóźwik. Dzięki niemu dziś jestem szczęśliwą mamą prawie 2-letniej Gretki.


Lekarz - Temat zbiorczy - Agafia - Thu, 03 Listopada 2005

A możesz mi dać jakieś bliższe namiary? Możesz na maila, lub gg 7640739


Lekarz - Temat zbiorczy - Donata - Mon, 07 Listopada 2005

Mam za sobą dwie straty dzieci. Za kazdym razem byłam pod opieką innego lekarza. Nie będę wdawać sie w szczegóły, ale nie do końca mam pewność, że byłam pod właściwą opieką. Czy ktoś mógłby polecić mi dobrego ginekologa w Poznaniu, który ma na koncie udane porody po dwukrotnych startach dzieci?


Lekarz - Temat zbiorczy - Sylwia - Mon, 07 Listopada 2005

Droga Donato, gdybyś tylko mieszkała bliżej mnie, poleciłabym bardzo dobrego lekarza ginekologa i psychologa w jednym. Ja jestem z Częstochowy i właśnit tu jest mój cudowny lekarz. Myslę, że w Poznaniu jest też ktoś taki i znajdzie się osoba, która podpowie do kogo sie zgłosić. Życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego na przyszłość.


Lekarz - Temat zbiorczy - oguda - Mon, 07 Listopada 2005

witaj Donato jestem z Poznania i mam świetnego lekarza, jednak nie chcę na forum podawac jego danych. Mój nr gg 1949859, jesli jesteś zainteresowana to sie odezwij kiedyś. Mam troche inne doswiadczenia: dwie zagrażające ciąże (musiałam leżec) poprowadził szczęśliwie do końca, miedzy nimi było 1 poronienie (6 tydzień). obecnie prowadzi moją 3 ciążę, mam do niego pełne zaufanie i uważam go za superfachowca.


Lekarz - Temat zbiorczy - Inka - Mon, 07 Listopada 2005

Szukam dobrego lekarza z Trójmiasta - przygotowuję się do drugiej ciąży - pomóżcie!


Lekarz - Temat zbiorczy - ja - Mon, 07 Listopada 2005

Witam. Potrzebuję namiarów na prywatny gabinet dr A. Pawluka z Wrocławia, który jest również lekarzem w szpitalu na Brochowie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, nr tel., adres,....


Lekarz - Temat zbiorczy - Monika - Mon, 07 Listopada 2005

Donato, ja również mogę polecić Tobie dobrego lekarza. Wiem, że miał pacjentke po dwóch poronieniach. Teraz ona jest w ciąży i ma już córeczkę. Ja na razie czekam na czas, kiedy będę mogła znowu starać się o bobaska. Pisz prosze na maila adres zaraz obok nicka.

Pozdrawiam

Monika


Lekarz - Temat zbiorczy - Monika - Mon, 07 Listopada 2005

Doanto,

oczywiście jestem z Poznania Smile

Pozdrawiam

Monika


Lekarz - Temat zbiorczy - prymulka - Tue, 08 Listopada 2005

sylwio jesli można co to za lekzarz w częstochowie bo ja też jestem z. pozdrawiam


Lekarz - Temat zbiorczy - ja - Tue, 08 Listopada 2005

naprawdę nikt go nie zna???? bardzo mi przykro.....Lekarz - Temat zbiorczy - Sylwia - Wed, 09 Listopada 2005

Droga Prymulko, skontaktuj się ze maą na gg, mój numer7081120. Lekarz ten wiele osób wyprowadził na prostą i ciesza sie swoimi pociechami, sama jestem przykładem. Pozdrawiam i czekam na gg.


Lekarz - Temat zbiorczy - prymulka - Wed, 09 Listopada 2005

możesz się śmiac ale ja nie wchodze wogóle na gg podaje ci mojego maila jak możesz mi cos napisac a jak nie to może gdzieś sie na to gg załapie bo ta na tym komp. w pracy nie moge buzki pa


Lekarz - Temat zbiorczy - ski - Sat, 19 Listopada 2005

ja chodziłam do Sidora, On tez pracuje na brochowie, nie polecam, chociaż to wroclawska \"gwiazda\"


Lekarz - Temat zbiorczy - ski - Sat, 19 Listopada 2005

czy wiesz coś dobrego o Pawluku? szukam lekarza


Lekarz - Temat zbiorczy - ski - Sat, 19 Listopada 2005

MÓJ MNIE ZAWIÓDŁ, TO JUZ NIE PIERWSZY. pRZY PIERWSZEJ CIĄŻY NAWALIŁ JEDEN, A NASTĘPNY LEKARZ, KTÓREGO WYBIERAŁAM DŁUGO NIE SKUPIL SIĘ NADE MNĄ POMIMO MOICH PRÓŚB I UPRZEDZEŃ O POPRZEDNIEJ TRUDNEJ CIĄŻY. sŁYSZALAM \"BĘDZIE DOBRZE\" I NIE JEST DOBRZE, STRACIŁAM DZIECKO W 18TC


Lekarz - Temat zbiorczy - martucha - Sat, 19 Listopada 2005

Witam

moja koleżanka po 4 poronieniach udała się do pewnego lekarza profesora z Wrocławia. udało się donosiła ciążę i jest obecnie mamą 5 miesięcznej dziewczynkiSmile napisz do mnie na maila do podam Ci namiary pozdrawiam martucha


Lekarz - Temat zbiorczy - ja - Sun, 20 Listopada 2005

Witam, jatakże jestem z Wrocławia i szukam dobrego lekaża. Będę wdzięczna zawskazówki.


Lekarz - Temat zbiorczy - ski - Tue, 22 Listopada 2005

dziewczyny , popytajcie o lekarza, może być tez wałbrzych


Lekarz - Temat zbiorczy - ski - Wed, 08 Marca 2006

DALEJ SZUKAM...


Lekarz - Temat zbiorczy - Gosia - Wed, 08 Marca 2006

Polecę swojego przyjmuje na Brochowie nr gg 1844610


Lekarz - Temat zbiorczy - Khess - Thu, 09 Marca 2006

Ja mialam bardzo dobra Pania Doktor, przyjmuje w prywatnej klinice na klecinie, dokladne namiary moge podac przez gg 2937055


Lekarz - Temat zbiorczy - ewa - Sun, 12 Marca 2006

Dziewczyny, chciałam zapytać dlaczego nigdy nie piszecie o lekarzach. Nie wiem czy jest takie odgórne założenie. Po prostu pytam, bo myślę, że mogłybysmy sobie w ten sposób pomagać. Ja zupełnie nie wiem do kogo iść po tym jak moje dwie ciaże zostały zlekceważone przez 2 wrocławskich\"GWIAZDORÓW\".
Znalazłam czraną i białą listę ginekologów na forum GW, ale tam piszą dziewczyny często o ciążach donoszonych, nie patologicznych, a to nijak ma się do mnie. Uważam, że można było uniknąć moich smutków , gdyby ktoś chciał usłyszeć co mówię.
Zadzwoniłam do mojego lekarza w 34 tyg. ciąży, że bardzo puchnę, a on mi powiedział, żebym przestała solić. Urodziłam po dobie, Synek leżał 4 tyg. pod respiratorem, ale Bozia nad nami czuwała. Za drugim razem już nie mieliśmy tyle szczęścia, 18 tydizeń ciąży. Długo ja walczyłam i moje małe Dziecko.
Pomóżcie!!!