Poronienie - Forum
Psycholog i psychiatra - Temat zbiorczy - Wersja do druku

+- Poronienie - Forum (https://www.poronienie.pl/forum)
+-- Dział: Działalność (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Grupy wsparcia (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Psycholog i psychiatra - Temat zbiorczy (/showthread.php?tid=235)

Strony: 1 2 3 4

Psycholog i psychiatra - Temat zbiorczy - Michal - Wed, 12 Października 2005

Witam,

minęło już kilka tygodni od bolesnych przeżyć moich i żony. Nie jest lepiej... nie wiem nawet czy nie gorzej.

Zaczęło się od infekcji, nerwowego poszukiwania jeszcze lepszego lekarza, skończyło się w 19 tygodniu porażką. Dziecko zmarło. Nie bardzo umiałem się odnaleźć, pomóc żonie po tragedii. Popełniłem błąd, uznałem, że lepiej nie mówić o problemie, pozwolić życiu toczyć się dalej. Teraz myślę, że najlepiej zaufać fachowcom, żona chyba potrzebuje (bądź potrzebujemy oboje) porady psychologa. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, najlepiej z Łodzi?

Dziękuję,

Michał

Edit / DzikaMysz 2013-11-15 19:13 / Łączenie tematów

Psycholog - Temat zbiorczy - aga - Mon, 13 Lutego 2006

Dziewczyny czy możecie mi pomóc, szukam psychologa w Warszawie, ale takiego, który zetknął sie z poronieniem i wie jak pomóc, czekam na namiary akaga@op.pl

SPRAWA PILNA!!!

Psycholog - Temat zbiorczy - ktosik - Mon, 13 Lutego 2006

Napisałam maila

Psycholog - Temat zbiorczy - aga - Mon, 13 Lutego 2006

Dziękuje

Psycholog - Temat zbiorczy - kiri - Sun, 19 Marca 2006

centrum propsyche warszawa ul. ludwiki wawrzeckej na Zoliborzu

Psycholog - Temat zbiorczy - aga - Sun, 19 Marca 2006

kiri
dziękuję, sprawa już zamknięta, ale może te namiary pomogą tym, które będą szukać.

Psycholog - Temat zbiorczy - Inka - Tue, 08 Kwietnia 2008

Pomoc psychologa dla osób po stracie dziecka...

Pani Grażyna Brzezińska
MOPS Gdańsk - Wydział Integracji i Organizacji Pomocy Środowiskowej Nowym Port, ul. Wolności 16. Telefon 058/ 342 18 55.
Od pn do pt w godz. 7.30-15.30.
Prosimy umawiać się telefonicznie.

Spotkania wyłącznie indywidualne.

Nie zawsze spotkanie możliwe jest od razu.
Czasem trzeba poczekać, ale najdłużej koło tygodnia.
(grupowe spotkania poprzez wątek gdańskiej grupy wsparcia dla kobiet po poronieniu. www.poronienie.pl)

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdyni też może przyjąć osoby
po stratach. OIK mieści się przy ul. Leszczynki 177. Tel 058/ 622 22 22

Jeśli będę miała jakieś info na temat MOPS Sopot i Gdynia - dam znać.

Serdecznie zapraszam do spotkań z Panią psycholog, to naprawdę przemiła i bardzo serdeczna osoba, która pracuje dla nas społecznie.

Psycholog - Temat zbiorczy - madasia - Thu, 10 Kwietnia 2008

Informuje, ze do MOPS przy ul. Wolności w Gdańsku dostarczylam ulotki dla pacjentek wydane przez Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu.
Jeszcze raz pragnę podkreslić, ze pomoc psychologa udzielana jest bezplatnie.

Psycholog - Temat zbiorczy - Inka - Fri, 11 Kwietnia 2008

Madasia ogromne dzieki za przekazanie tych ulotek, własnie miałam cię prosić o nie, bo chciałam przekazać pani Grazynie. dzieki wielkie! wiem ze agnieszka z dlaczego także chciała pomóc przy rozdawaniu ulotek, dam jej namiar na ciebie, Ok?

Psycholog - Temat zbiorczy - madasia - Fri, 11 Kwietnia 2008

Inko, jesli ktos bedzie chcial ulotki, mozesz dawac moje namiary
Pozdrawiam
Beata

Psycholog - Temat zbiorczy - izasb - Sun, 10 Października 2010

Dziewczyny, poszukuję dobrego psychoterapeuty z Olsztyna lub okolic.
Z góry dziękuję

Psycholog - Temat zbiorczy - Motyl85 - Wed, 29 Grudnia 2010

Witajcie.
Poszukuje psychologa z woj. sląskiego (Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śl, Świetochłowice, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec) , który przyjmuje w poradni psychologicznej w ramach kontraktu z NFZ, oraz takiego któremu nie jest obcy temat straty dziecka nienarodzonego, który po prostu zrozumie, pomoże a nie zrani. Czy mogłybyscie mi kogoś polecic kto jest dobry i Wam pomłógł?? Podac namiary?? Będę bardzo wdzięczna.
POzdrawiam serdecznie.
Justyna

Psycholog - Temat zbiorczy - Motyl85 - Sun, 02 Stycznia 2011

Widze że sporo osób przegląda mój post. Bardzo prosze o pomoc.. Zna ktoś psychologa, który nam Aniołkowym Mamom skutecznie pomaga w województwie śląskim?

Psycholog - Temat zbiorczy - beata5a - Sun, 02 Stycznia 2011

Motyl85 ja niestety nie znam ze Śląska ale mam kilku znajomych psychologów i psychiatrów to popytam. Jedna z dziewczyn która kiedyś była na forum korzystała ale to była psycholog z Częstochowy.
Ściskam mocno a jak się czegoś dowiem dam Ci znać.

Psycholog - Temat zbiorczy - beata5a - Wed, 05 Stycznia 2011

Nie udało mi się jednak nikogo znaleźć dla Ciebie a koleżanka nie poleca swojego psychologa z Częstochowy. Nie jest wrażliwa w temacie straty dzidziusia i ogólnie ona nie była zadowolona z terapii.
Mam nadzieje że jednak uda Ci się kogoś znaleźć na własną rękę.

Psycholog - Temat zbiorczy - Misiaczek2010 - Mon, 17 Stycznia 2011

Szukam dobrego psychologa, psychoterapeute z Wrocławia. może mi ktoś pomóc?
Sama juz chyba nie daje rady i musze zasięgnąc rady specjalisty bo inaczej to wszystko juz do końca mi się posypie.... pomocy!

Psycholog - Temat zbiorczy - Malgosia - Thu, 03 Lutego 2011

Robię listę psychologów w Bydgoszczy, bo wiele osób pyta.
Jest jedna psycholożka na stałe z nami współpracująca, sama po stracie, ale obecnie w ciąży.

Znacie dobrych, znających się na przeżywaniu żałoby po śmierci dziecka i wsparciu dla rodziców dzieci z wadami letalnymi?
Kontakty poproszę tu lub mailem.
Dzięki.

Psycholog - Temat zbiorczy - nielot - Wed, 01 Lutego 2012

Odświeżam, bo pilnie potrzebuję aktualnych namiarów na dobrego, sprawdzonego psychologa lub psychoterapeutę w Warszawie, ew. wiadomości o jakiejś sensownej grupie wsparcia dla mam po stracie. Mój adres kassum@wp.pl

Psycholog - Temat zbiorczy - HANKA - Fri, 03 Lutego 2012

Polecam Izę Guzek z Instytutu Terapii Tańcem i Ruchem IBA. Skończyłam krótkoterminową terapię z nią i jestem zadowolona ze współpracy.
http://www.terapiatancem-iba.pl
A grupa dla rodziców działa przy dominikanach na Służewie. Mają program. Każde spotkanie - konkretny temat. Byłam tylko na jednym spotkaniu, wiec nie wiem jak to się udaje w praktyce. Spotkania w drugi piątek miesiąca od 17.30. Szczegóły będą na tej stronie w niedzielę
http://www.sluzew.dominikanie.pl

Psycholog - Temat zbiorczy - nielot - Sat, 04 Lutego 2012

Bardzo, bardzo dziękuję.

Psycholog - Temat zbiorczy - Malgosia - Tue, 11 Czerwca 2013

Punkt konsultacyjny dla rodziców po stracie (bezpłatne dyżury psychologa) - w każdy 2 czwartek miesiąca w godzinach od 16 do 18 (w lipcu wyjątkowo w 3) czyli w tym miesiącu w najbliższy czwartek 13.06, Spotkanie odbywają się w budynku parafialnym w pomieszczeniach stowarzyszenia Salus Homini,
Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Ks. Piotra Skargi 6, 89-100 Nakło n. Notecią

Tel. kontaktowy 691 965 543

Nakło samochodem to tylko 30 minut od Bydgoszczy

Psycholog - Temat zbiorczy - Malgosia - Mon, 16 Września 2013

Nadal aktualne

Psycholog - Temat zbiorczy - czarna - Mon, 21 Października 2013

Czy ktoś może mi polecić kogoś w Inowrocławiu (Kujawsko-Pomorskie)?

Psycholog - Temat zbiorczy - orzeszek - Fri, 28 Lutego 2014

Czy ktoś poleci dobrego psychologa z okolic Katowic , Sosnowca, Dąbrowy Górniczej , Będzina , Czeladzi ???

Psycholog - Temat zbiorczy - Aneta10 - Sat, 08 Marca 2014

Polecam zespół interwencji kryzysowej w Zabrzu na śląsku. Przyjmują anonimowo i bezpłatnie. Bardzo kompetentni.