Poronienie - Forum

Pełna wersja: Komplikacje poronienie zatrzymane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i wlaściwie to pierwsze forum w moim życiu na którym coś napiszę. 28 lipca trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem, byłam wtedy w 19 tygodniu ciąży. Nic nie chcieli mi powiedzieć przez dwa dni, dopiero po drugim usg i ponownym teście Bety dowiedziałam się, że mojemu synkowi już nie bije serce i w związku z tym, że ciąża była duża powinnam poddać się zabiegowi łyżeczkowania (ciąża o obumarła jakieś 3 tygodnie wcześniej i było ryzyko infekcji). Po tygodniu od zabiegu poszłam prywatnie na kontrolę do lekarza który prowadził moją ciążę i okazało się, że lekarz "ominął" i zostawił w moim brzuchu 8 cm kawałek mojego dziecka. Jak zobaczyłam co z niego zostało na usg nie mogłam przestać płakać. Dostałam skierowanie na drugi zabieg i tak samo zrobiłam prywatną kontrolę po tygodniu. Okazało się że znowu mnie do końca nie wyczyscili... Tak panicznie boję się kolejnego zabiegu, że nie wiem co mam robić. Lekarz na razie przepisał mi Ergotamine na skórcze macicy licząc, że organizm sam się oczyścić i zabieg nie będzie konieczny. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Brała ten lek? Udało się Wam zajść ponownie w ciążę i ją donosić?